Jesteśmy tymi, którzy otwierają drzwi dla całej Ludzkości, aby wzniosła się na wyższe częstotliwości

Ludzkość jest w wirtualnym programie i hologramie własnego autorstwa. Ludzkość zmienia się i zmienia ten obraz, poprzez każdą myśl, każde słowo i każde działanie – zmienia obraz życia w hologramie. Energia na planecie jest intensywna, każdy odczuwa mocniej niż kiedykolwiek wcześniej, wyrównanie lub niezgodność. Jesteśmy w punkcie spotkania twarzą w twarz, z wieloma aspektami nas samych. To, co może wydawać się nieistotne w większym schemacie twojego życia, jest bardzo ważne dla twojej wibracji, która zawsze dyktuje ci, co przyciągasz, czyli na co pozwalasz w przyszłości. Jeśli ciągle zmuszasz się do ignorowania własnego Serca, twoje Serce będzie mówić wyraźniej – często w postaci dyskomfortu, choroby czy zdenerwowania.

To, czego od dawna poszukiwaliśmy w sobie, w historii i tekstach, teraz powoli przesuwa się, omijając prawa fizyki. Stajemy się nawigatorami we wzorcach Światła, które nie są nam znane. Światło w nas pragnie wypłynąć na powierzchnię, jak wiadomość, która chce zostać odnaleziona. Wszystkie gatunki są zjednoczone z życiem, ale nie wszystkie gatunki potrafią kochać, płakać, modlić się czy opłakiwać.

Ludzkość potrafi to, i w głębi Serc WIE, że jest prawdziwie i głęboko jest kochana przez tego, który ją stworzył. Wiara jest potężnym darem, który został dany Ludzkości. Umiejętność uwierzenia w cuda, wiary w Miłość i wzajemnego zaufania, jest dokładnie tym, czego potrzebujemy MY i Ziemia. Miłość to balsam na wszystko, co jeszcze boli.

W niej to, co wydaje się ciężkie, staje się lekkie, a to, co wydaje się nie do przyjęcia, staje się interesujące – w miarę jak idee, myśli i działania zmieniają się w NOWE. Czyste Dziecko Światła, które żyje w każdym człowieku, stara się wypłynąć na powierzchnię. Ta szybka ewolucja przydarzy się milionom Istot – niekoniecznie w tym samym dniu, ale w ciągu przestrzeni czasowej. Więc może się wydawać, że przelatujesz przez strefy czasowe podobne do scen jak w filmach science fiction.

Wiedz, że wszystko jest możliwe, bo CUDA są naturalnym porządkiem wszechświata! Twoja ewolucja jako podróż wznoszenia, uczą cię, abyś był Świadomy siebie, jako istniejącego między światami fizycznym a duchowym. Z tą Świadomością, możesz zacząć stawać się Mistrzem Świadomości Wielowymiarowej,, gdy poruszasz się między światami, wymiarami i częstotliwościami.

One thought on “Jesteśmy tymi, którzy otwierają drzwi dla całej Ludzkości, aby wzniosła się na wyższe częstotliwości”

  1. Proszę o Cud globalizacji Miłości Ludzi do Siebie i Świata-w każdym mieście spotkania pomagające i oświecające i dające wskazówki , bliskość, Miłość , wsparcie ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *