Już czas piękna Duszo, leć!

Stwórca zwiększa przepływ eliksiru życia i wpływa to na całe stworzenie. Oznacza to, że jesteśmy w stanie uzyskać dostęp do galaktycznych częstotliwości w wewnętrznym stanie czuwania. Stajemy się między wymiarowymi pomostami, pozwalając nowemu stworzeniu, nowemu światu zamanifestować się przez nas. Dochodząc do rezonansu z wyższymi częstotliwościami stajemy się zjednoczonym, wielowymiarowym polem Światła, przyciągającym Boski porządek.

Nasze pole energetyczne jest szerokie i potężne, że czasami możesz mieć wrażenie, iż niemożliwe jest utrzymanie energii w tym fizycznym ciele. Ponadto, gdy mózg szybko przechodzi z częstotliwości beta do alfa, theta, delta, omega i dalej – ten nowy, rozszerzony stan Świadomości może oznaczać, że czasami możesz czuć się dziwnie, ponieważ twoje ciało aklimatyzuje się do nowych zdolności i funkcji. To daje nam dostęp do wyższych warstw informacji ze Światła Miłości, oraz moc samouzdrawiania.

Integracja może zająć trochę czasu, ale wkrótce opanujesz te energie – każdy w swoim własnym tempie – i dojdziesz do stabilnego przepływu dobrego samopoczucia. Bezwarunkowa Miłość, pomoże ci połączyć się z twoim Sercem i podnieść twoją częstotliwość na nowe poziomy, łącząc cię z Duszą i czystością tego, Kim Jesteś.

Nasza nowa Istota nie przypomina niczego, czego wcześniej doświadczyliśmy lub nawet uważaliśmy za możliwe, podczas pobytu na ziemi. Budzisz się podekscytowany nadchodzącym dniem i kładziesz się spać zadowolony ze swojego życia. To jest takie cudowne! Jesteś nowy i twoje życie też. Dla wielu takie stwierdzenia wydają się być uroczą bajką, która ma niewiele wspólnego z życiem teraz. Dla wielu życie nadal jest trudne i wierzą, że będzie tak przez resztę pobytu na ziemi.

To tylko lęki i nie są już częścią twojej przyszłości. Co było, już nie ma. Twoje poprzednie życie dobiegło końca, podobnie jak trwająca karma, którą utrzymywałeś przez całe życie w 3D. Teraz jesteś NOWY i twoje życie też, nie jesteś już z 3D. To nowy wymiar i nowa linia czasu, by tworzyć inaczej i lepiej – tu tworzysz z Bogiem.

To jest nowy świat, a ty jesteś nową kreatywną Istotą, gotową stworzyć życie pełne blasku i radości, zamiast niepokoju. Jesteś nową Istotą z nowymi zainteresowaniami. Promienne Światło, to twoja przyszłość – gdy tylko zaakceptujesz swoją zdolność do pełnego tworzenia – przekroczyłeś Rubikon. Tu, w Niebie przed urodzeniem, wiedziałeś, że jesteś wolny i zawsze będziesz. Wiedziałeś, że bez względu na to, w jakiej rodzinie się wcielisz lub w jakim środowisku będziesz żył, będziesz wolny! Wiedziałeś, że będziesz mógł myśleć, co chcesz i że będziesz mógł dostroić się do każdej rzeczywistości. Wiedziałeś, że przy wysokich wibracjach będziesz wolny nawet od tych, którzy mogliby próbować narzucić ci swoją wolę w świecie fizycznym.

W przyszłości rodzice będą wychowywać swoje dzieci tak, aby pamiętały i działały w wibracyjnej rzeczywistości. Jednak większość z nas została wychowana przez tych, którzy zapomnieli i zapominając nauczyli, że podlegasz opiniom, pomysłom i osądom innych wokół. Próbując zadowolić innych, tak wielu z nas zignorowało swoje uczucia, aby zaspokoić żądania i uniknąć osądu. Teraz ponownie łączymy się ze swoim wewnętrznym przewodnictwem, ufając swoim uczuciom i przyznając sobie wolność, która zawsze należała do naszej Duszy. Uczymy się jak zmieniać wibrację, a przez to swoją historię.

Tutaj w Królestwie Światła, dobro i Miłość płynie zawsze stałym strumieniem. Tutaj możesz swobodnie dostroić swoje uczucia do tego strumienia dobroci lub zignorować go i zablokować swoje dobro – dostałeś wolną wolę, więc w każdym wyborze jesteś wolny. Tutaj wiesz głęboko, że twój wzrost przenosi twoją Świadomość w rozległe połączenie z nieskończoną siłą Miłości, która buduje światy. Ta siła jest w tobie i wokół ciebie, wzywa cię i podtrzymuje, byś wybrał swoje Mistrzostwo . Bo już czas piękna Duszo, lecieć!

One thought on “Już czas piękna Duszo, leć!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *