Kompozycja twojej energii i ekspresja twojej formy, otwierają się na wewnętrzne Światło, Prawdziwą Jaźń, Boskość jako TY.

Prawdziwy TY jesteś Nieskończonym Wiecznym Światłem, które chce być tutaj, w PEŁNI teraz! I wyrażać się w tobie i przez ciebie. Sama pełnia Życia wie, jak to zrobić, jak nawigować z tego miejsca i przez wszystko, co znajduje się na twojej drodze.

To czas otwierania tego, co trzeba otworzyć. Odpuszczania tego, co musi odejść. Abyśmy mogli być częścią tworzenia i urzeczywistniania nowego szablonu Kreacji, Nowego Stworzenia, tutaj na Ziemi, aby całe Życie mogło je ujrzeć. Choć ten okres może być trudny i niepokojący, gdy stare upada, wyłania się nowa i płodna energia.

Chociaż świat wydaje się chaotyczny, zagmatwany, to dzięki temu jesteś zachęcany do wyzwolenia się z energetycznych uwikłań, które utrzymują cię przywiązanym do tego, co stare i już nieistotne. Pamiętaj, że z każdą zmianą energetyczną w tobie, następuje zmiana w świecie. Miej na uwadze, że to, co się teraz w tobie pojawia, jest częścią tego, co jest potrzebne do uzdrowienia świata.

Więc świat resetuje się w oparciu o NATURALNE zasady Miłości; podniesienia na duchu, uczciwości, równości, obfitości i ekspansji wolności dla wszystkich, którzy są wewnętrznie Świadomi, gotowi. Nadszedł czas, aby tej ekspansywnej wolności doświadczyli ci, którym Serce na to pozwala. Nadszedł czas, aby zwyciężyła życzliwość, hojność i uprzejmość.

Nadszedł czas, aby ludzkość była żywym bratem i siostrą, swojej prawdziwej natury. Nowy świat już jest, i jest w Świetle, które jest tutaj – w nim Jedność jest wszystkim, w nim Życie jest Jednym.

Tu rozpoczynasz naukę reżyserowania. Tu zapomnij o kontroli. Kontrola jest niemożliwa. Tu chodzi o nauczenie się kierowania swoją Świadomością, myślami i emocjami. I wykorzystywać te rzeczy w sposób, który umożliwi ci zabawę w płynnym ruchu Światła, a wtedy otrzymanie od niego tego, czego pragniesz.

Światło w tobie WIE, jak kierować ogromną zmianą i prowadzi cię – jak zawsze. Znasz tę energię, jest ci znajoma, zawsze była w tobie jako wewnętrzna wiedza. Jako to, co wydaje się słuszne i prawdziwe. Jako energia , która jest otwarta i przestronna. To wewnętrzne Światło staje się coraz większe, w twojej wcielonej obecności. Nie marnuj czasu i energii na to, czego brakuje lub jest ograniczone w zewnętrznym świecie – daj energię tylko temu, o czym WIESZ, że jest Prawdą o tym, Kim i czym Jesteś.

Poznaj siebie w tej Prawdzie i bądź w Pokoju.

3 thoughts on “Kompozycja twojej energii i ekspresja twojej formy, otwierają się na wewnętrzne Światło, Prawdziwą Jaźń, Boskość jako TY.

  1. Wdziecznosc wdziedznosc czekalam na kolejny przekaz i jak zawsze pojawil sie w punkt zawiera wszystko co utwierdza w jedynej Prawdzie daje spokoj i wiare ze wszystko ma swoj “czas” dziekuje wszystkim ogrom Swiatla

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *