Mimo, iż świat karmi cię nieustannym strumieniem dramatu – możesz być WOLNY.

Wchodzimy teraz bardzo szybko na nowe poziomy Świadomości i jej wysokiej częstotliwości. A to oznacza, że nadszedł czas, aby przestać próbować zadowalać innych, ich wierzenia i zacząć zadowalać Boskość wewnątrz. To czas zwracania uwagi na to, jak się czujesz i dokonywanie wyborów, które są kochające, lepsze i prawdziwe dla twojego Serca. To czas, słuchania tego, co współbrzmi z własnym Sercem, a nie dobrych rad udzielanych przez innych.

Wszystkie siły dobra we Wszechświecie są tutaj, aby nam pomóc, abyśmy mogli żyć w Świetle i znaleźć w sobie spokój oraz szczęście. Wszechświat zaistniał po to, by Miłość mogła obdarzać sobą wszystko, co stanowi nią samą. Są oczywiście ludzie na planecie, którzy zapomnieli o Miłości, która próbuje wydobyć się z ich wnętrza – tak samo jak siła życia wypycha ziarno ze skorupy. Walczą z tym, stawiają opór, zaprzeczają i nie wierzą w Moc Miłości, myślą, że muszą wziąć sprawy w swoje ręce i stawiać czoła przeciwnościom.

Czy potrafisz sobie wyobrazić nasionko napierające na wzrost wewnątrz, tak usilnie starające się pozostać w skorupce i dyktować, w jaki sposób otrzyma wodę, która może w nie swobodnie wsiąkać? Czy możesz sobie wyobrazić to ziarno, które próbuje zbudować kanały, aby skierować na siebie więcej deszczu, ponieważ potrzebuje coraz więcej wody, aby uwolnić się od własnego oporu? To analogia, która pozwala dostrzec, że ci, którzy opierają się Miłości próbującej wznieść się od wewnątrz – naprężają się, stresują, manipulują, zastraszają, gniewają, oburzają.

Miłość to SIŁA, która jest w ciągłym przepływie i nieustannie się rozwija. Miłość zawsze wzywa cię do tego, czego naprawdę pragniesz. Miłość jest w tobie zawsze obecna, inspirując cię poprzez tworzenie uczuć od wewnątrz. Ale czy ty słuchasz? Miłość jest obecna w małym robaczku na twoim dywanie, który cierpliwie czeka, aby zobaczyć, czy go zabijesz, czy go wyniesiesz. Poddaje się, wiedząc, że nie może cię kontrolować, ale musi pozwolić, by Miłość zaniosła go do natury lub do Światła. Wolałby żyć tak jak ty, ale tak naprawdę nie boi się iluzji śmierci. On jedynie prosi o twoją Miłość. Czy jesteś otwarty na Miłość, czy walczysz z jej pragnieniem dotarcia do ciebie? Czy skupiasz się na tym, co sprawia, że jesteś smutny, wściekły, przestraszony, wątpiący?

Czy wierzysz tym, którzy chcieliby, abyś myślał, że umrzesz, doznasz ruiny finansowej lub staniesz się częścią katastrofy, jeśli nie wysłuchasz ich punktu widzenia? Czy wierzysz w idee, którymi się nas karmi, o tym, jak świat zatraca się, jak ludzie szaleją i jak Ziemia ulegnie samozniszczeniu? A może jednak uwierzysz w Miłość?

Miłości chce przeniknąć do twojej Świadomości. Miłość sprawia, że twoje Serce bije, a komórki żyją. Miłość jest w każdym aspekcie stworzenia – fizycznym i metafizycznym – zawsze wzywając cię do siebie. Chce zmiękczyć cię, byś stał się jak Ziemia pozwalająca wiosennym deszczom, zmiękczyć i przepłynąć przez nią odżywczą wodą.

W Miłości widzimy świat, który rośnie i rozszerza się w Świetle. Widzimy świat, w którym ludzkość jest coraz bardziej świadoma swojego związku z Matką Ziemią, z duszami, które przychodzą z misją i inspiracją, aby ją oczyścić i żyć z nią w harmonii. Nowa Świadomość i nowe pokolenia, w której dzisiejsze problemy są inspiracją dla rozwiązań jutra.

Jesteśmy tutaj, abyś znaleźć spokój w swoim Sercu, w nim odwagę, by iść dalej. Jesteśmy na tej planecie, aby uczyć się wybierać, między ciemnością a Światłem. W Świetle odkryć, iż ciemność znika, jakby nie było jej wcale.

Ewoluujesz, idziesz do przodu, a nie do tyłu! Otwórz swój umysł i Serce, aby otrzymać tę Miłość, a znajdziesz Cuda manifestujące się w twoim życiu. To właśnie ta GOTOWOŚĆ do otrzymywania, pozwala na Cuda dla ciebie. Miłość pędzi teraz na naszą planetę potężnymi strumieniami. Modliliśmy się o to, wzywaliśmy naszymi nadziejami i marzeniami.

Przypominasz sobie, iż znasz głęboko ten stan – Jestem Duchem i mam ludzkie doświadczenie! Pochodzę z Miłości. Żyję w Miłości, bez względu na to co widzę. Wtedy dzieje się WIELKI skok w Świadomości!

I na tym wyższym poziomie fizycznej egzystencji ludzie zauważą, że rozwój ich wewnętrznych zmysłów staje się łatwy. Myśl wspierana intuicją stanie się powszechna. Telepatia między bliskimi stanie się łatwa do rozwinięcia. Kontakt z przyjaciółmi i krewnymi, którzy odeszli, stanie się coraz bardziej powszechny. Ludzie zaczną postrzegać eteryczne Światło, które promieniuje z ich fizycznych ciał i tych subtelnych. Kolory nabiorą głębszych odcieni, a dźwięki pogłębią się, tworząc zupełnie nową gamę możliwości w sztuce. Ludzie będą mieli mniejsze zapotrzebowanie na pokarmy jakie były powszechne, chcąc spożywać więcej pokarmów lekkich i płynnych.

Budzące się pragnienie w Sercu z Miłości, będzie popychało, by służyć ludzkości w najbardziej radosny sposób, do jakiego są zdolni. Środowiska pracy, będą wypełnione możliwościami uczenia się nowych umiejętności i tworzenia lepszych sposobów zaspokajania potrzeb ludzi.

Ludzkość odkryje, co to jest Miłość Boga i możliwość życia w niej. Współpracy z nią każdego dnia. Dotykalnie. Namacalnie. Doświadczalnie. I sprawdzalnie!

To nowy stan BYTU każdego z nas. To stan Wniebowstąpionego Życia, w którym będzie tworzenie Nieba na Ziemi. Zakłada on współudział w życiu i współtworzenie z Miłością, dla Miłości i w Miłości. Boskość jest Miłością. Jesteśmy ucieleśnieniami Boskości, nigdy nie odłączonymi od Miłości.

2 thoughts on “Mimo, iż świat karmi cię nieustannym strumieniem dramatu – możesz być WOLNY.

  1. Jestem ze Szczecina proszę o kontakt osoby z przestrzeni Beaty .💚Dla spotkań towarzyskich , motywujących , szerzących Miłość i Dobro ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️✨✨✨✨Wiola -wioladream@ gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *