Nadchodzi czas wielkiego wyzwolenia. Wyzwolenia ku Miłości.

Zmiany, które zachodzą teraz, nie są już tak subtelne jak wcześniej – z powodu zachodzącego przyspieszenia Świadomości. Kiedy Świadomość szybko się rozszerza, wszystko, co już nie służy naszemu najwyższemu dobru, wychodzi na powierzchnię, aby zostać rozpoznanym i rozwiązanym. Stawanie się wewnętrzną Świadomością, pozwala nam zobaczyć szerszy obraz tego, co się naprawdę dzieje, poza wszystkimi pozornymi podziałami i strachem zachodzącym na świecie.

Niektórzy z łatwością przechodzą przez tę zmianę, uwalniając to, co muszą uwolnić, podczas gdy inni pozwalają, aby ich przywiązania do przeszłości sprawiły, że sprawy będą dla nich nieco trudniejsze. Jakkolwiek tego doświadczamy, wszystko jest doskonałe i w Boskim Porządku. Nie ma dobrej ani złej drogi. Coraz ważniejsze staje się, aby nasze pełne Miłości skupienie, rezonowało z wznoszeniem do większej Jaźni. Równowaga, to nasz mechanizm ruchu poprzez ciągłą zmianę, do coraz lepszego, piękniejszego Życia.

Ten proces Wniebowstąpienia jest nieustanną podróżą, a nie celem. Każdego dnia staraj się dokonywać najwyższych wyborów pozostając w chwili obecnej, ponieważ jest to JEDYNY czas, w którym możesz uzyskać dostęp do swojej Boskiej Mocy. W miarę jak scena światowa wydaje się coraz bardziej krzyczeć, twoja zrównoważona, głęboka Świadomość, że „wszystko jest w porządku i się zmienia”, przygotowuje fundament pod NOWE.

W całym Życiu istnieje naturalny porządek i przepływ. Od Stwórcy w każdej chwili przychodzi impuls do całego Stworzenia, organizując go w pięknym, harmonijnym tańcu, w taki sam sposób w jaki mózg koordynuje każdą komórkę ciała. W każdej chwili Boskość odczytuje twoje Serce, twoją energię, twoje intencje i pragnienia, i jednocześnie już w następnej chwili wysyła ci naturalny impuls, aby cię poprowadzić.

Te impulsy są twoimi naturalnymi dobrymi uczuciami. Na przykład możesz mieć długą listę rzeczy do zrobienia, ale masz ochotę zrobić coś innego. Będziesz miał trudności z wykonaniem swojej listy rzeczy, jeśli będziesz walczył z tym uczuciem. Jeśli jednak wsłuchasz się w swój naturalny, inspirujący impuls, poczujesz się szczęśliwy, wzniosły i zainspirowany do osiągnięcia wszystkiego, co możesz zrobić z łatwością. Twoje uczucia są najwyraźniejszym wskaźnikiem twojego przewodnictwa. Twoje dobre uczucia otwierają cię na otrzymywanie impulsów do robienia, mówienia i myślenia rzeczy, które będą ci służyć. Twoje niskie uczucia przypominają ci, że twój odbiór nie jest jasny. Twoje dobre odczucia mówią ci, że masz otwartą w swoim wewnętrzu „antenę Wi-Fi”. Twoje niskie uczucia mówią ci, że sygnał jest zbyt słaby.

Dbaj o to, jak się czujesz, aby móc wyczuć wyższe wskazówki dla ciebie. Nie łącz się z teorią lub złożonymi informacjami! Weź tylko to, co głęboko w tobie rezonuje, to, co kocha, oświeca i poszerza twoją Świadomość. Użyj głębszego rozeznania, zanim uznasz czyjeś nauki za swoją prawdę. W naukach, które są teraz przekazywane ludzkości, jest wiele półprawd. Pamiętaj, że to ty musisz stworzyć w swoim życiu wolność, obfitość i siłę. Nikt inny nie może tego za ciebie zrobić.

Rozeznanie jest istotnym atrybutem dla tych, którzy znajdują się na ścieżce wznoszenia i oświecenia. W miarę jak pozwalasz swojemu Wyższemu Ja, aby cię oświecało i prowadziło, coraz więcej natchnionych myśli przyjdzie do ciebie. Ogromna liczba cudownych Istot Światła jest tutaj, aby pomóc ci przejść – przez te czasy ewolucji i wielkich zmian – z łatwością i gracją. Wiedz, że testy i możliwości przed tobą, przyniosą nagrody przekraczające wszystko, co możesz sobie wyobrazić, więc nie bój się wyjść ze swojej strefy komfortu, gdy sięgasz gwiazd. Przyjmij swój płaszcz promieniującego Światła, bo na to zasłużyłeś. Podążaj własną ścieżką i nie bój się, że różnisz się od otaczających cię osób.

Wiedz, że jesteś dokładnie tam, gdzie musisz być, aby doświadczyć tego, czego chce twoja Ewolucja. Twoja Większa Jaźń (która bardzo cię kocha), kieruje teraz twoim doświadczeniem — twoim doświadczeniem tego wielkiego odsłaniania się. To przesunięcie do powrotu do Jedności, które jest teraz inicjowane w formie, w naszym świecie, i w naszym gatunku. To się dzieje. Pięknie się rozwija, a ty odgrywasz swoją rolę.

Wyobraź sobie, że wszystko się zmieni i przesunie delikatnie – gdy będziesz na to gotowy i otwarty. Pozwól sobie na odkrywanie nowych miejsc. Odkrywanie, Kim Jesteś w nowych środowiskach – to proces. Niemowlę nie od razu rozumie różnicę między łóżeczkiem a piaskownicą, więc na początku też masz takie małe pojęcie, tego co przed tobą. Twój nowy świat jest pełen blasków, zabawy i nowych kreacji. To nowy TY na nowym „rozruszniku”. Odpuszczasz swoje zewnętrzne życie 3D i ponownie łączysz się ze swoją Uniwersalną Boską Istotą. Więc twoja fizyczna Istota musi się ponownie zregenerować, ponieważ przesunięcie między dwoma skrajnościami 3D i Boskiej Istoty jest tak wielkie, że niezrozumiałe.

Ewoluujesz poza wiedzę 3D, w nowego Boskiego człowieka. Pozwól wejść w Światło, które jest strumieniem Boga, poruszającym się w tobie w każdym momencie. Boska Obecność jest jedyną stałą pośród zmian. To jest Prawda, której możesz zaufać. Jesteś głęboko kochany. Twoja kreatywność to dar. Upewnij się, że używasz go dla najwyższego dobra.⁠

Nigdy nie jesteś sam. Nigdy nie jesteś bez Miłości i pomocy. Nigdy nie jesteś bez przewodnictwa. Możesz tylko dostroić się do tego lub nie. Kiedy to zrobisz, twoje życie wejdzie w harmonijny taniec tworzenia, bez względu na to, gdzie byłeś wcześniej.

2 thoughts on “Nadchodzi czas wielkiego wyzwolenia. Wyzwolenia ku Miłości.

  1. BARDZO CI DZIEKUJE BEATO ZA TEN WSPANIAŁY PRZEKAZ…. PRZYJMUJE TO DO SIEBIE I STARAM SIĘ PRZEKAZYWAĆ INNYM…. CHOĆ JEST TO TRUDNE…. NIE ZRAŻAM SIĘ… IDĘ DALEJ…. DZIĘKUJĘ ZA WSKAZÓWKI I TWOJA SIŁĘ ….. DZIEKI TOBIE I JA MAM WIECEJ SIŁY… I NADZIEI…. POZDRAWIAM SERDECZNIE BASIA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *