Nasze Światło staje się coraz jaśniejsze.

Zmienia się wszystko, co ma związek z planetą, ponieważ trwa ewolucja. Gdy przechodzimy przez te zmiany, pojawiają się trudności i wyzwania, które ostatecznie istnieją tylko w naszej Istocie. Trudności i wyzwania, to gra, w MY i ONI.

Kiedy z pozycji nieświadomości – starego świata – szukaliśmy odpowiedzi na to co nas spotyka, bardzo łatwo było nas zmotywować do wybrania jednej strony. To było bardzo łatwe dla tych, którzy chcieli podzielić nas na przeciwne strony. Nieświadomość, dzieje się od eonów czasu na planecie Ziemia. Jednym z kluczowych jej elementów, jest mentalność dziel i zwyciężaj. Tak powstała ego-kontrola. Podczas swojej podróży 3D miałeś możliwość odkrywania inaczej.

To, co dzieje się dzieje teraz, jako nasza wibracyjna ewolucja, to możliwość spojrzenia na wszystko z innej , nowej perspektywy. Lecz, aby w pełni zrozumieć swoją wibracyjną podróż, trzeba było doświadczyć starej rzeczywistości 3D – nie jako obserwator, ale jako pełnoprawny uczestnik. I tak zrobiłeś, ziemskie życie po ziemskim życiu. Czasami pod postacią władzy skierowanej z wewnątrz na innych, a innym razem podporządkowany władzy skierowanej z zewnątrz, na ciebie. Grałeś każdą możliwą rolę – i jesteś nimi zmęczony. Czułeś, że musisz je zbadać / doświadczyć jak to jest, zanim będziesz mógł przenieść swoją Istotę poza 3D.

Nie musisz już ukrywać swojej uniwersalnej Mocy. Nie musisz też udawać kogoś, kim nie jesteś – możesz odpuścić strach, który był dominującym kierunkiem życia. Jesteś Wolny. Teraz masz badać tę Wolność. Co zrobisz z nowymi zasobami? Czy zbadasz możliwości, czy będziesz kontynuował mentalność 3D? Zmiana, która wymaga wewnętrznych badań – to twoja obecna faza. Ty określasz, kim jesteś jako kompletna NOWA Istota, a nie jako nieświadomy człowiek 3D. Tęskniłeś za tą osobistą Wolnością, w każdym poprzednim życiu na ziemi.

Jesteś Domem w sobie. Jesteś w końcu Wolny, aby być uniwersalnym sobą w swojej Świetlistości. I swobodnie wybierać, swoje nowe zainteresowania i kierunki. Nie ma potrzeby martwić się o innych. Nie ma potrzeby spowalniać swoich kroków, aby inni wiedzieli, jak iść do przodu. Nie ma potrzeby być mniej, niż tym Kim naprawdę Jesteś. Jesteś nową Istotą w Nowym Świecie, podobnie jak już miliony innych. Nie jesteś już sam na obcej planecie, dostosowując się do starych, ciężkich nakazów. Jesteś wolnym, w wolnym świecie, gotowym na nowe, radosne życie. A wszystko, czego potrzeba, aby to zrobić, to słuchać i podążać za swoim Sercem, jego wewnętrznym głosem Wolności. To ciekawy kawałek twojej podróży.

Jesteśmy Istotami Stwórczymi – możesz więc tworzyć. Wiele razy możesz wybrać, następnie stworzyć lub zmienić perspektywę. Twój Świadomy Duch, pozwala ci wykorzystać swoją prawdziwą Moc, z nim nie stworzysz w iluzji ograniczeń. Wszyscy jesteśmy Duchami. Teraz jesteś w interesującej sytuacji, ponieważ odkrywasz, że tak naprawdę to twój Duch stoi za tym wszystkim, jak również ożywia twoje fizyczne ciało. Całe twoje doświadczenie na Ziemi jest doświadczeniem dla twojego Ducha.

Jak to by było, gdybyś żył swoje życie z tej nowej perspektywy? Jak by to było, gdybyś był wolnym, lekkim bo kochającym? Co by było, gdybyś zobaczył, że wszyscy jesteśmy Istotami z tego samego Duchowego miejsca, które mają podobne doświadczenia, mimo iż dorastały w różnych miejscach?

Kiedy dorastałeś uczono cię o przyjaciołach i wrogach. Uczono nas różnych rzeczy, na przykład tego, że na planecie są ludzie, których powinniśmy się bać. Chociaż nauczono nas tego wszystkiego z dobrymi intencjami, służyło to tylko dalszemu rozdzieleniu – nas samych. Podziały, które obecnie pojawiają się na całym świecie, czy to polityczne, czy osobiste, dotyczą poczucia, że jesteśmy mniej ważni od innych. Nowy model świata – i będzie to model globalny – polega na wyrównaniu nas wszystkich. Nie tylko części, czy pomijania jakiejś ilości ludzi, czy zwierząt, czy ogólnie natury, jak to ma miejsce w przypadku naszych obecnych społeczeństw.

Wychodzimy z dwoistości / podziału, i przechodzimy do czegoś, co jest o wiele ważniejsze, niż strona sporu / bycie po różnych stronach płotu. Teraz nadszedł czas, aby pozbyć się ogrodzenia i połączysz się na wiele różnych sposobów. Kiedy jesteśmy zjednoczeni, utrzymujemy potęgę wykładniczą, i kontrola jest znacznie trudniejsza, bo dzielimy się naszą Prawdą, w której wzrasta nasza wartość.

Nasze Światło staje się silniejsze każdego dnia – i inni to zobaczą. Widok twojego Światła przypomina innym, że mają obowiązek nieść własne Światło. To połączenie jest niewiarygodnie silne i potężne, a MY wzmacniamy je i sprawiamy, by wzrastało. W Świetle, wiemy, że jesteśmy Duchami grającymi w tę piękną grę wzrastania. Poczuj, jak to połączenie Światła rośnie jeszcze bardziej. Jesteś Duchem, i twój Duch ma doświadczenie na planecie Ziemia.

Powstaje więc pytanie, jak go używasz? Czy zamierzasz udawać, że grasz w tę grę w taki sam sposób, w jaki grałeś w nią do tej pory? A może odważysz się wejść w wyższy wymiar perspektywy Ducha?

W tym wymiarze jedynie dziękujesz, za to, że po prostu żyjesz. Tu możesz doceniać dar przebywania w ludzkim ciele, które jest cudownym narzędziem. Doceniać, że twoje serce bije, że oddychasz, a procesy wszystkich w tobie układów, przebiegają bez twojego świadomego kierowania. Tu możesz cieszyć się tworzeniem Pola Światła, które pozwoli harmonii, dobrobytowi i pokojowi zapanować na Ziemi, dla ciebie.

„Bądź na tym świecie, ale nie jak z niego”

Jesteś wolnym Duchem. Tu na świecie. Gotowym na nowe, radosne doświadczenie. Wsłuchaj się głęboko w swoją wewnętrzną wiedzę, a rozpoznasz, że świeci w tobie olśniewające, wieczne Światło, którym Jesteś.

One thought on “Nasze Światło staje się coraz jaśniejsze.”

  1. Jestem Światłem ✨Jestem Miłością💛. Chciałabym aby globalnie Wszyscy Ludzie na Świecie w tym samym momencie to powiedzieli żeby obudzić Świat , oczyścić Siebie i Motywować 💚

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *