Pozwól, aby wszystko BYŁO.

Kiedy świat jest pozornie w najgorszym stanie, w jego wnętrzu rośnie Światło i kształtuje się Nowe Życie, Nowe Stworzenie. Obserwując wydarzenia rozgrywające się na Ziemi, odczuwamy psychiczną desperację ludzi, którzy są pędzeni w stronę urwiska. Ale my modlimy się za nich, aby ich Dusza wypełniała się Światłem. Pamiętaj, że masz coraz większą Moc wpływania na zmiany, niż kiedykolwiek mogłeś sobie wyobrazić.

Możemy być tymi, których wybór, to, nie angażowanie się w gniew, osądzanie, nienawiść – to właśnie ten wybór RATUJE Życie. Możesz zostać ambasadorem Pokoju. Twój Pokój jest teraz potrzebny. Światło w nas organizuje się teraz na nowe sposoby. Jako Życie – wkracza w coraz większe zjednoczenie Ludzkich Świadomości.

Jedność staje się tobą, staje się mną. Chrystusowe Ja, staje się tobą, staje się mną. Boska wiedza, prawda twojej i mojej Istoty, manifestuje się tutaj, przede mną i przed tobą. Nadchodzi spełnienie Życia na Ziemi. To spełnienie planetarnej ekspresji, będzie dotyczyło Bycia Miłością. To jest wielki Nowy Świt – rozpoznaj jego chwałę! Trzymaj go blisko Serca i ciesz się obietnicą i doświadczeniem poznawania w sobie Światła, na nowo.

Pozwól, aby wszystko BYŁO!

To wewnętrzne wezwanie, aby pogłębić oddanie dla samego Życia i otworzyć się na większy przepływ. Praktykuj ofiarowanie – ofiarowując swoje wyzwania, swoje życie, swoje nadzieje, swoje zmagania. I odpuszczanie.

Rezygnuj z przekonania, że wszystko można rozgryźć i naprawić. Kultywuj Życie w taki sposób, abyś mógł uczestniczyć w tej wielowymiarowej ekspresji z umiejętnością, jasnością i rezonansem. Rozplątuj się z zewnętrznej rzeczywistości.

Odrywaj ręce od panelu sterowania. Aby DUSZA zaczynała przejmować kontrolę. Aby kierowała twoimi wyborami, kształtowała pragnienia w zgodzie z SZERSZĄ wizją Życia. Bądź za to wdzięczny. Że w taki sposób docierasz do stanu, w którym Boska Jaźń, Wieczne JA, zaczyna cię kierować i wznosić.

Odważ się to zrobić. Zacznij otwierać się na wyższy plan dla siebie. Poczuj jak pogłębia się Świadomość, jak ważny jesteś. Liczysz się! Ja też się liczę. Tylko dlatego, że JESTEM. Ty też! Liczysz się niezależnie. Przyzwolenie i otrzymywanie. Głębokie uznanie dla NASZEJ własnej siły i odwagi, w niepoddawaniu się w trudnych czasach. Jakież to cudowne odkrywać, że jesteśmy Jedną energią Nieskończonego Światła!

5 thoughts on “Pozwól, aby wszystko BYŁO.

  1. Piękne SŁOWA.To prawda, że obdarowywanie życzliwością,miłością, radością siebie i innych wznosi mnie na wyżyny.Czuję się świetnie i mogę kroczyć pewnie, dostojnie, rytmicznie i okazywać wdzięczność za Życie.
    Dzięki Twoim słowom, Beato, jestem silniejsza i pewna tego, co czynię.
    Pozdrawiam.

  2. Trafiłam dzięki medytacjom .Słucham pani po pracy i regeneruję swój stan ducha, uspokajam umysł. Znów wróciłam do medytacji i posyłam światło innym istotom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *