Przed nami DOBRY początek.

Jako planeta wskoczyliśmy wibracyjnie w sferę przyszłych możliwości, które nie należą do naszej karmicznej historii. Wchodzenie w wymiarową płynność, pozwala nam coraz łatwiej wiosłować w DOBRĄ przyszłość. Idziemy z odwagą w swoim Sercu do kochającej przyszłości, która została zasiana przez Boskość.

Ci z nas – na czele – czują się bardziej komfortowo w tym stanie zamętu, ponieważ rozumiemy, że rozpuszczamy swoje lęki – swoje stare ja. Ale dla większości ziemskich istot, jest to przerażający czas. Dla nich jedynie panuje zamieszanie, gniew i strach.

Ziemia jest teraz zamieszkana przez większość tych, którzy przeszli lub zdecydowali się na przejście poza 3D. Ale ponieważ wiele z nich znajduje się na początkowych, najbardziej bolesnych etapach, przeskakują tam i z powrotem – między starym a nowym, próbując złapać nowy grunt.

W zewnętrznym świecie wszystkie taktyki strachu, które kiedyś były podstawą funkcjonowania społeczeństwa, coraz bardziej nie działają. Ludzie budzą się i wszystko kwestionują. Wzbudzające strach, stare aspekty społeczeństwa nie mają już takiego wpływu na ludzi, jak kiedyś. To wyraźny wskaźnik, że trwa całkowita transformacja świata, jaki znamy.

To co przed nami w bliskim czasie jako zmiany zewnętrzne:

Nauka i duchowość połączą się, aby stać się jednym i tym samym – pojawią się nowe odkrycia, które połączą dotychczas oddzielone koncepcje. Rzeczy, które kiedyś były ukryte lub nieznane ludzkości, wyjdą na powierzchnię, aby nimi zająć się.

Stare instytucje społeczne promujące program oparty na lęku i oddzielaniu nas od siebie, i jeszcze walczące o naszą energię – będą zapadać się – nie będą już mieć takiego samego wpływu na ludzkość, jak wcześniej. Każdy, kto promuje lub stale kupuje lęk i oddzielenie, zacznie odczuwać ciężar tego, ciężar który obciąża go fizycznie, emocjonalnie i psychicznie, utrudniając mu dalsze promowanie takich energii.

Nowe koncepcje, wynalazki i społeczne petycje, zostaną wprowadzone by stwarzać zdrowe środowiska do życia oraz jedności w naszym świecie.

Różne branże jak: żywność, medycyna itp., zrobią kolejny duży krok naprzód w dostarczaniu zdrowych produktów i przejrzystych zdrowotnych rozwiązań.

Ludzie ze wszystkich środowisk odkryją, że mają ze sobą o wiele więcej wspólnego, niż kiedykolwiek sądzili, to jeszcze intensywniej pozwoli ludziom jednoczyć się w nowe środowiska i tworzyć coraz większe pozytywne zmiany na świecie.

Muzyka i sztuka, które pojawią się w bliskim czasie, również będą odzwierciedlać potężne zmiany, które zachodzą już TERAZ.

Cała planetarna zmiana, pozwala nam wszystkim zjednoczyć się jako jedna globalna Rodzina i stworzyć rzeczywistość, która wspiera największe DOBRO wszystkich ludzi, a nie tylko wybranych. Ta zmiana przenosi nas ze starej archaicznej mentalności – My kontra oni – do mentalności My – w której troszczymy się o siebie i lokalne środowisko, oraz szanujemy i cenimy Boskość w sobie nawzajem.

Oznacza to, że chociaż widzimy dużo chaosu na świecie, to wszystko dzieje się jako część zmiany do nowej Świadomości, która toruje drogę, do pojawienia się czegoś naprawdę ogromnego i pięknego. We wszystkich doświadczeniach ludzkość będzie odkrywać Światło!

Więc myślmy na WIĘKSZĄ skalę i nieszablonowo. Jesteśmy latarniami na Ziemi i w Wszechświatach. Jesteśmy tymi, na których – ja i ty i wszechświaty – czekaliśmy. Jesteśmy prowadzeni i błogosławieni, niech się dzieje – Amen

3 thoughts on “Przed nami DOBRY początek.

  1. Tak bardzo czuje to wewnętrznie każde komórkę i całym sercem…jestem niezmiernie wdzięczna Ci Beatko że odkrywam dzięki Tobie niebo w sobie….Tak chciałabym by do wszystkich dotarło…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *