Przed nami WIELKIE otwarcie Nieba.

Tęskniliśmy za wspaniałym, pełnym pokoju Niebem na Ziemi, by doświadczać majestatu stworzenia. I dzieje się. Przed nami WIELKIE otwarcie Nieba. Rozpoczęła się narastająca fala, majestatycznych, pełnych Mocy Świetlistych Energii – kulminacja w przesileniu wiosennym. Wieczna rozszerzająca się CAŁOŚĆ prowadzi nas do wielkiego wyrównania, byśmy mogli doświadczać pięknego aspektu Życia. Jeśli pozwolisz sobie wejść w jedność ze swoją Wyższą Jaźnią, by dostroić się, wyrównać, zrelaksować i odpuścić… popłyniesz tym rozległym strumieniem Nieskończonego Światła.

Przybyliśmy, aby rozszerzyć Miłość na fizyczny Wszechświat w wyjątkowy i piękny sposób. Stwórca porusza gwiazdami po idealnej orbicie, aranżuje całe ekosystemy, inspiruje komórki twojego organizmu do zachowania równowagi – więc jesteś gotów. Twoim jedynym zadaniem jako Istoty Ludzkiej, jest pragnąć swojego dopełnienia, wierzyć i otrzymywać. Więc bądź otwarty na wezwanie do wyciszenia! By doświadczyć w sobie nieruchome, czyste, prawdziwe Centrum Istnienia.

Zalewa nas Światło o nieskończonej harmonii, miłości, pokoju, błogości, wolności i wiecznej ekspansji. Właśnie taki masz być tutaj – otwarty i zrelaksowany, skoncentrowany, spokojny, szczęśliwy i wolny. Z radosnym oczekiwaniem i poczuciem przygody. W Sercu skupiony na Świętowaniu Miłości. Ci którzy zdecydują się ignorować ten czas i wewnętrzny głos, będą czuć duży dyskomfort. Zamiast nadmiernie wchłaniać zewnętrzne informacje i obrazy, twoim przeznaczeniem jest otwieranie się na ten Święty przepływ – to najważniejsza tutaj lekcja, którą twa Dusza pragnie zdać.

Ogromna Miłość chce płynąć przez Serca, i nasze Serca stają się szeroko otwarte, aby przepuścić ten pełen Miłości strumień. Świadomi, jego wiecznego pokoju i jasności w naszym Ludzkim doświadczeniu, stańmy się odbiornikami energetycznymi, podobnie jak radio dostrojone do stacji odbierałoby transmisję. Stańmy się emanacją tej ogromnej Całości, która będzie nas zalewać.

Wyrównanie i powrót do Wielkiego Centrum. Odpoczynek ze Świadomością i wyciszenie myślenia, to najgłębszy możliwy pokarm, jaki możesz sobie dać na najbliższy czas. Po prostu BĄDŹ. Będąc w rezonansie, w jedności z tym, Kim naprawdę Jesteś. Wielkie OTWARCIE się, na Boską Doskonałość Życia. Nieustannie rozszerzające się Nieskończone JESTEM, może poprowadzić do manifestacji, tego, Kim się stajemy.

To jest teraz najważniejsze, to najważniejszy czas twojej ewolucyjnej ścieżki. Odkryj jasność tego, jakie są naprawdę przed tobą priorytety, rozjaśniające całe twoje życie. Czuj się coraz mniej zajęty i coraz mniej przytłoczony. Rezygnuj z pędu za wieloma rzeczami i zamiast tego poczuj się całkiem Świadomy tego, co da ci najlepsze, najpiękniejsze rezultaty. To jest ważne, gdyż jest częścią twojej wznoszącej się podróży.

Nie staraj się, aby cokolwiek się wydarzyło. I nie rozpraszaj się niczym, co może się wydarzyć. Pozostań zorientowany na ten dźwięk Światła i odzew Serca i ciała. Pozwól sobie BYĆ i poczuć energię swojego Istnienia w tym neutralnym, otwartym stanie. Bądź do wewnątrz skoncentrowany, połączony i stabilny. To powrót do Domu, do Miłości i Przejrzystości, Harmonii i Dobrobytu. Powrót do wdzięku Życia i jego Świętości.

Będziesz widział w sobie Boga. Będziesz widział Boga w każdej sytuacji życiowej. Będziesz widzieć Boga w drugim człowieku i całym Istnieniu.

To fala przebudzenia na którą czekaliśmy, i każdy będzie jej doświadczać oraz się w niej rozwijać, na swój indywidualny sposób.

One thought on “Przed nami WIELKIE otwarcie Nieba.”

  1. Diekuje, wlasnie tak czuje. Po dlugiej wendrowce i poszukiwniach przypomnialam sobie ze mam dom w ktorym wszysko czego pragnie moje serce tam jest. Jestem bardzo wdzieczna za przypomnienie i wasza prace. Teraz jestem zajeta swoim sercem ale czuje ze przyjdzie czas na moja rolle w tych cudownych czasach.
    pozdrawiam serdecznie
    Viktoria

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *