Przesunęliśmy się.

Obecny rok jest portalem nieskończoności i przesuwa nas abyśmy sięgnęli po wyższą wiedzę, szersze horyzonty, po wyższą perspektywę Miłości. Przesunęliśmy się! Nasza Świadomość ulega zmianie, dzięki czemu każdy z nas może stać się bardziej świadomy Magii Życia, wszystko staje się żywsze i bardziej połączone.

Zewnętrzny chaos, zepsucie, kontrola, strach, który obecnie widzimy w świecie, jest przejawem transmutacji ciężkich, gęstych myśli, przekonań, emocji, które widzimy w naszym życiu i w otaczającym nas świecie. To rozpad zasłon iluzji, jest normalną częścią procesu, który przechodzimy. Od sceny globalnej po życie osobiste, wszyscy będziemy doświadczać ogromnej transformacji, by przechodzić do nowego życia. Nowe życie jest skierowane do wewnątrz, a nie na zewnątrz.

Zachodzi ogromne sortowanie. Zmieniasz się, czy zostajesz? Wielu zostaje siejąc dookoła strach. Ziemia będzie jeszcze przypominać kosmiczną szachownicę, na której rozgrywają się dwa scenariusze – ciemność i Światło. Gdy wchodzisz w Światło, nowe stany Istnienia stają się dla ciebie coraz bardziej dostępne. W tym nowym wymiarze częstotliwości i ekspresji, wiesz co cię woła i rozkoszujesz się tą Świadomością. Życie staje się płynne i pełne wdzięku. Czujesz spokój, swobodę i przestronność. Integrujesz intensywne nowe energie, które przychodzą, aby wesprzeć rewitalizację swojej Nowej Istoty, oraz Nowego Świata, który tworzysz.

Twoje Światło leczy rany Matki Ziemi, oczyszcza powietrze, wodę, przywracając majestat świadomych relacji, ze wszystkimi na niej istotami; zwierzętami, roślinami, minerałami – w wielu wymiarach ich rzeczywistościach. Światło przywraca wszędzie symfonię Miłości, Miłość niesie dobro Całości. To jak życie z wielką Rodziną w której nigdy nie czujesz samotności, nie czujesz separacji, nie czujesz braku przynależności. Wewnątrz ciebie żyje Stwórca z Boskim planem żyjącym w twojej zawartości. Zawartości skoncentrowanej w Sercu. Sercu, które doświadcza PRZEPŁYWU energii Miłości. Poczuj w nim swój wewnętrzny uśmiech, swój blask Światła. Świadomi wewnętrznego blasku, jesteśmy świadomi własnego nieustannego, Miłosnego przepływu.

Jesteś wyjątkowym twórcą, który zmienia świat i siebie, będąc częścią Ziemi w tym procesie. Tworzysz Nowy Świat w świecie. Jesteś potężny. Jesteś Świadomością Boga w działaniu. Dlatego przed nami piękny czas tworzenia społeczności skupionych na Sercu w harmonicznej interakcji ze światem przyrody. Wszystkie nasze Serca pragną tego samego. Nadszedł czas, aby jednoczyć się w tym wspólnym celu. Wszystko, czego potrzebujemy, to być w przepływie uniwersalnego prawa Miłości, jej przyciągania, zgodności, rytmu i jedności. Miłość zarządza otwierającymi się w nas, wyższymi Królestwami.

Jako Świadome Istoty Światła kontynuujemy swoją ścieżkę – jesteśmy silni, odporni, bo służymy wspierającej nas Miłości. Jesteśmy Miłością w formie, Miłością w działaniu, Miłością żywą i kochającą. Zaczynamy żyć, naprawdę żyć, w swojej Nowej Istocie, na swojej nowej i wyjątkowej drodze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *