Rozszerzanie się do Światła Miłości.

Rozszerzanie się do Światła Miłości jest antidotum na wszystko. W Miłości zbieramy się razem, uznając, że każdy ma cenny wkład do współtworzenia prawdziwego sposobu bycia w Wolności. Wszystko, czego kiedykolwiek pragnęło twoje Serce, jest teraz możliwe do przeżycia. Wolność w nas, rozpoznaje uniwersalną naturę Serca.

Zadania, które kiedyś wykonywałeś z poziomu uwarunkowanego świata, teraz wydają się przytłaczające. Zmiana, której dokonujemy w sobie i w świecie jako przesunięcie, jest koniecznością. Nie chcesz już tworzyć jak dotąd – z pozycji ponaglania. Wyczerpanie, które odczuwasz, pochodzi z walki o utrzymanie tego, co było. Teraz przechodzisz do tego, co jest. To co jest, to prezent, który nie zawiera wymaganego dawania i brania jak było w 3D.

Tu jest zawsze lekkość i wolność w niej. Nowe wibracje Ziemi emanują w górę, przechodzą przez nas, znajdują się w powietrzu, którym oddychamy, wszystko podlega wpływowi rozszerzonych, wzbogaconych częstotliwości. Czujemy ciągłą ekspansję i ciągłe podnoszenie energii. Coraz więcej budzi się w nas wewnętrznej wiedzy o tym, jak coś zrobić. W tej częstotliwości, nie musimy czegoś rozwiązywać, się zastanawiać. Tutaj Świetliste ciało ma kompletny program rozwoju i aktywacji. Wie, jak wszystko w sobie zrobić, więc nie musisz niczego rozgryzać. Bycie wewnątrz zamiast na zewnątrz (umysł), to bardzo ważne miejsce twojej pozycji, z której masz rolę do odegrania w swoim Wniebowstąpieniu.

Tutaj, pozwalasz sobie poznać życie w stanie zestrojenia z wewnętrzną Istotą. To odczuwana w sobie pełnia. Wtedy czujesz spokój. Czujesz komfort, dobre samopoczucie. Czujesz wielkie szczęście. Szczęście jest znakiem rozpoznawczym dostępnych, wzniosłych stanów Jedności w sobie. Jedność ze wszystkim czym Jesteś. Robienie czegokolwiek z tego bezwarunkowego miejsca, jest największym przyspieszeniem w częstotliwościach i wyzwoleniem przestarzałych wzorców, i ich skutków świata 3D.

Obecność Światła, pojawia się dla tych z nas, którzy aktywnie dostrajają się i kultywują swoje wnętrze. To nowa percepcja, a gdy ona się otwiera, świat form staje się żywszy, bardziej promienny, znacznie bogatszy. Patrzysz na Miłość, patrzysz na pokój, patrzysz na piękno, patrzysz na Boski porządek i wewnętrzną harmonię. Widzisz równowagę w ekspansji, łatwość obfitości. Widzisz dobrobyt. Widzisz spełnienie, uczucie lekkości i poczucie coraz bardziej spójnego połączenia ze WSZYSTKIM.

Zaczynasz coraz bardziej identyfikować się ze światem wewnętrznego Światła. Jego nowej wibracji, nowej Świadomości i nowej Wiedzy. To nasz czas, by pozwalać Światłu się kształtować. Pozwalać mu otworzyć w nas nowe zdolności postrzegania i rozpoznawania obecności płaszczyzn wyższych wymiarów na Ziemi – w naszym doświadczeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *