Światło zna Ciebie i dąży do spełnienia.

Tak wiele naszego życia zajęło nam dążenie i działanie, w wyniku czego staliśmy się nadmiernie pobudzeni i wyczerpani przez to, co zewnętrzne i zapomnieliśmy, jak być i płynąć z impulsami naszej Duszy. Kiedy przechodzimy przez ten czas integracji, jesteśmy zachęcani do odrzucenia wszystkich historii, etykiet i osądów, których użyliśmy do zdefiniowania siebie i naszego celu jako Życie.

Stajemy przed wyzwaniem stawienia czoła niewygodzie nieznanego, uwalniając się od wzajemnego oddzielenia i nagromadzonych lęków o przetrwanie. Nadal możesz czuć się przytłoczony i wyczerpany wszystkim, czego doświadczyłeś w ciągu ostatnich kilku tygodni/miesięcy/lat, gdyż twoje ciało integruje się i przyswaja wszystko, co się w twoim otoczeniu wydarzyło. To, czego jesteś świadkiem na świecie, jest wynikiem tego, że całe życie na Ziemi doświadcza zmiany. Świat zewnętrzny odzwierciedla ogromną różnorodność ludzkości, która teraz zaczyna żyć w świecie, który nie jest już zakorzeniony w separacji, a zakorzeniony jest w Jedności.

Kiedy energie Światła i świata walczą o naszą uwagę, czujemy szarpnięcie wojny w naszych ciałach, umysłach i sercach. Tak wiele z nas, wrażliwych Dusz, czuje teraz gęstość niższych energii wibracyjnych, które ciągną nas teraz, próbując przyciągnąć naszą uwagę i przekonać nas, że nasz świat idzie w dół. Ale tak Nie jest! Dzięki każdemu z NAS i niezliczonym innym, nasz świat zmierza w kierunku WIĘKSZEGO Światła.

Bez wątpienia w naszym świecie rozgrywają się teraz okrucieństwa. Są ludzie tak opętani strachem i gniewem, że popełniają zbrodnie przeciwko własnej ludzkiej naturze. Szukają fałszywej mocy, ponieważ nie poznali prawdziwej Mocy Miłości. Są smutni, zagubieni i samotni, a ich Dusze potrzebują twoich modlitw. To raczej nieliczni niż wielu. Na naszej Ziemi jest o wiele więcej ludzi, którzy czynią dobro. O wiele więcej osób angażuje się w akty życzliwości, niż tych, którzy angażują się w akty nienawiści.

W związku z tym może wydawać się, że nic się nie dzieje, ale pamiętaj, że w czasach pozornego braku działania rzeczy energetycznie łączą się w formę. Szanuj ten czas, pamiętając, że kiedy jesteś ugruntowany w codziennym doświadczeniu BYCIA, możesz być znacznie bardziej kreatywny, rozważny i rozróżniający swój czas i miejsce, w którym umieszczasz swoją energię.

Pozwól sobie uświadomić, że to, co się w świecie zmienia, oraz zmienia się w tobie, dzieje się na podstawowym poziomie, a nie na powierzchownym poziomie. Nasze wspólne doświadczenie, nadal znajduje się teraz w ogromnym procesie reorganizacji. Ponieważ, jak dobrze wiemy, przekonania, systemy i struktury muszą jeszcze zostać doprowadzone do wyrównania i harmonii z Jednością, a zatem istnieje ogromna presja i napięcie, ponieważ to, co nierozwiązane, szuka rozwiązania.

Więc ty i twój świat, teraz, czujesz to przeciąganie. To jak stawanie się rzeką, zamiast skałą. Bycie płynnym, a także poznawanie innych z tej nowej perspektywy – nie jest stałe – jest raczej przepływem energii i Światła.

Światło we mnie i w tobie rośnie i rośnie. Nasza zdolność do ucieleśnienia większej CAŁOŚCI, rośnie. Integrujemy pełnię swojej Istoty, każdego z nas, na tyle, na ile potrafimy i na ile pozwalamy. Użyj tego wzrastania, aby być otwartym na to, co nadchodzi. Pozwól sobie na bycie w przepływie. Pozbądź się etykietek i myślenia, że wiesz „jak to będzie” i bądź otwarty na to, co się rozwija, dostosowując się w tobie do Prawdy twojego Istnienia, Światła w tobie, które WIE, jak to zrobić. Jak ewoluować będąc w ludzkiej formie.

Nadszedł czas, teraz bardziej niż kiedykolwiek, aby wykorzystać swoją Moc na DOBRO. Matka Ziemia i wszyscy jej mieszkańcy potrzebują teraz twojego udziału w chórze zmartwychwstania. Pierwszym krokiem jest poznanie wewnętrznej Mocy, napędzanej Miłością. Następnie pozwalasz jej rosnąć, wyrażać siebie i zmieniać cię od wewnątrz… i inspirować każdy wybór, którego dokonujesz w każdej chwili.

Alchemizujesz otaczający cię świat. To zmienia twoje relacje i przyciąga twoją prawdziwą społeczność wokół ciebie, która rozciąga się daleko poza twoje najbliższe otoczenie. Budujesz swoje bezpieczeństwo i ochronę od wewnątrz. Jesteś poddawany próbie i zdajesz sobie z tego sprawę. Jesteś silniejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Jesteś duchowym „wojownikiem” i wiesz, co to oznacza.

Nasze Serce jest szeroko otwarte na przyjmowanie i dawanie bezwarunkowej Miłości i z tej głębokiej emanacji, jesteśmy zdecydowani promieniować nią bez pytania. Bez warunków. To po prostu, wydaje się tak bardzo właściwe i naturalne. To Kim Jesteś. Pośród tego zdajesz sobie sprawę, że jesteś także „wojownikiem” Prawdy. Pole bitwy, to grzęzawisko wymysłów, wypaczeń, kłamstw i oszustw, które zostały wykorzystane do manipulowania Światłem w złych celach.

Ale ty budujesz odwagę, gdy niesprawiedliwość stworzona przez tę ciemność, rozdziera twoje Serce i potwierdzasz swoją służbę Światłu. I stajesz się bardziej, niż kiedykolwiek zaangażowany, aby być częścią latarni Światła oświetlającego ciemność zewnętrznego świata. I nic nie powstrzyma twojego Prawa, twojej Prawdy, twojej Suwerenności – do świecenia tym własnym Światłem, które już wiesz, że posiadasz.

4 thoughts on “Światło zna Ciebie i dąży do spełnienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *