Ucieleśniaj swoją Pasję.

Ponieważ pasja jest w nas naturalna i jest związana z tym, jak wyrażamy siebie tutaj na Ziemi, łączenie się z nią i ucieleśnienie jej, jest niezbędne do poczucia swojej Całości i wyrażania swojej Duszy w świecie. Pomyśl o swojej wrodzonej pasji jako o Boskiej potęgi nieograniczonego entuzjazmu do rzeczy, które chcesz robić.

Dotykanie i urzeczywistnianie naszej pasji jest niezbędnym eliksirem do manifestowania potencjałów, których doświadczamy, wyrażamy i uczymy się na Ziemi. Nie ma przypadków, wszystko jest Boską orkiestrą zaprojektowaną dla naszej ewolucji i służenia innym, w najwyższy sposób.

Co to znaczy ucieleśniać swoją pasję? Kiedy coś ucieleśniamy, energetycznie przechowujemy to w sobie i czynimy z tego coś namacalnego tutaj, w fizycznej rzeczywistości. Kontemplacja – czyli myślenie o tym, że jesteśmy pasjonatami – nie wystarczy. Trzeba ją ucieleśnić i nadać jej konkretną formę. Tak jak my jesteśmy Istotami Duchowymi, tutaj w ciałach. Najpierw był Duchowy cel bycia fizycznym, to dało możliwość manifestowania się w fizycznej formie. Tak samo jest z pasją, która w Duchu jako cel i twój talent jest zapisana, i chce się wyrazić fizycznie, poprzez twoją fizyczną formę. Ufaj, że możesz to zrobić. Wiedz, że czytanie tego potwierdza, że masz pasje, które potencjalnie możesz urzeczywistnić – i w tym procesie odnajduj ogromną radość i poczucie celu.

Przybyłeś tutaj, aby TWORZYĆ tak jak każdy. I wiedziałeś, że będziesz z przyjaciółmi, że będą pokrewne Dusze w ludzkiej postaci. Wiedziałeś również, że wokół ciebie będą bezkształtne, Świadome Pola Nieskończonego Światła. Znasz nas, a my znamy ciebie. Jesteśmy w tym razem. Jesteśmy przyjaciółmi i Duchową Rodziną, i nasza wspólna droga jest JASNA.

Twoja ścieżka jest bogatym, nieskończenie wyjątkowym doświadczeniem, które przychodzi do ciebie przez Duszę – zawsze w ciągłej komunii z samym Życiem. Jest wykwintna i piękna, a ty w swojej podróży, możesz ją rozwijać, otrzymywać coraz większą wizję i żyć nią – jeśli tak wybierzesz.

Twoje sposoby życia, bycia, odczuwania i myślenia, oraz to, co uważasz za swoją wizję, są TWÓRCZE. Sposób, w jaki mówisz o tym – jak toczy się twoje życie – kształtuje twoje doświadczenie, a twoje doświadczenie jest częścią tego, co tworzy WSPÓLNE doświadczenie.

Jesteś potężny, suwerenny i na wiele sposobów bardzo WOLNY. Rozpoznaj swoją wrodzoną suwerenność i Moc. Myśl więcej o tym, co kochasz. Zastanów się, co sprawia ci radość i w ten sposób cię woła. Uwierz w swoją wewnętrzną wiedzę! Kochaj siebie bez względu na to, ile robisz i do czego czujesz się dziś zdolny.

Po prostu kochaj siebie mimo wszystko i wiedz, że zawsze, bez końca, ZMIERZASZ w kierunku większej ilości Światła. PORUSZASZ się w kierunku większej ilości Światła. Stajesz się coraz bardziej Samoświadomym Światłem, nieskończenie Żywym. Robienie tego, do czego jesteś stworzony – bycie żywym, ludzkim i kochającym – to jest prawdziwa natura rzeczywistości, która jest Światłem. Jeśli to absorbujesz – pozwalasz życiu płynąć do ciebie, przez ciebie i wokół ciebie – znajdziesz RADOŚĆ, jako stałego i najpiękniejszego Przyjaciela.

2 thoughts on “Ucieleśniaj swoją Pasję.

  1. Dziękuję za moją drogę zanurzoną w Twoim polu miłości, z wdzięcznością Urszula ❤️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.