Wzmocnimy częstotliwość Miłości.

Zmiany, które nadejdą w 2023 roku i później, będą inspirujące, wspierające i nowe, będą miały poczucie zażyłości, które wzbudzi w nas poczucie osiedlenia się i bycia w Domu. Żyliśmy życie w różnych galaktycznych doświadczeniach, w których żyliśmy w swoim Świetlistym Ciele – w Królestwie Światła – więc przybycie na Ziemię było bardzo nas ograniczające. Przybyliśmy tu eony temu, aby wnieść Światło do Ziemskiego Królestwa. Zostaliśmy zmienieni przez doświadczanie Ziemi w ciągu wcieleń, w różnych liniach czasowych. Ciała Świetliste stały się zabrudzone, przez pozbawione Światła energie, które przyczepiły się jak drobinki kurzu do Ciał Świetlistych. Nasze Światło do nas powraca, ponieważ jako Istoty Ludzkie wykonaliśmy pracę, aby usunąć gęstość ze swoich Świetlistych Ciał.

Osiągnęliśmy masę krytyczną Świetlistej Świadomości jako przebudzania, polerując swoje Świetliste Ciała i jednocześnie Świetlistą matrycę wokół Ziemi. Wszyscy jesteśmy przekaźnikami energii. Nadajnikami i odbiornikami i jesteśmy potężni. Twoja energia ma znaczenie. Twoja energia jest ważna dla Całości. Więc każdy ma indywidualny energetyczny wkład w cały świat. Kiedy przebudzamy się do Światła, gromadzimy się z podobną częstotliwością i wspólnie wzmacniamy wibrację Miłości, to powoduje wiele wspaniałych i korzystnych zmian, które będą widziane w zewnętrznej rzeczywistości. Więc twórzmy więcej Światła, wzmacniajmy Miłość. Miłość twoja, moja i każdego, jest potężną, uniwersalną częstotliwością. Ta częstotliwość zmienia Ludzkość.

Poczujmy Jedność jako ziarenka jednego Źródła, które dzielą się energią Miłości z innymi ziarenkami Źródła – to przyczynia się do wzrostu Nowej Ludzkości. Nowa Ludzkość z otwartą Świadomością doświadczającą połączenia ze wszystkim, co jest. Energia siły życiowej, która przepływa przez wody, rośliny, zwierzęta, owady, ptaki, ogień, powietrze, ziemię, przepływa także przez Ludzkość i cały Wszechświat. Kiedy dostrajamy się do tej siły – Siły Miłości, Siły Życia – WIEMY, że jesteśmy częścią siebie nawzajem. Nie oznacza to, że twoja wyjątkowość znika w oceanie Istnienia. Nie, indywidualna / unikalna częstotliwość wibracyjna Duszy każdego, jest częścią ogromnej harmonii energii, częścią gobelinu, którym jest Życie we wszystkich jego formach. Teraz Ludzkość ewoluuje w Jedność, która promieniuje Miłością, Akceptacją, Współpracą. To zdrowszy, kreatywny i piękny sposób życia na Ziemi, który rodzi się teraz dzięki Istotom Ludzkim. Baw się tą nową percepcją – sercem nie rozumem – wczuj się w tę Prawdę BYCIA, a znajdziesz w niej radość, ciekawość, lekkość, i z tym dalej podróżuj przez NOWE Życie.

Cały Wszechświat się rozszerza.

Aby rozszerzyć się na to przyspieszenie wysokich częstotliwości, puszczamy gęstość przeszłości. Przechodzimy przez oczyszczenie. Aby się rozwijać, musimy usunąć to, co już nie wibruje pieśnią naszych Dusz. To tak jakbyśmy wychodzili z poczwarki, rozpuszczając się i ponownie formując. Mamy ogrom wsparcia ze strony niewidzialnego świata energii, który porusza się wokół nas, wzmacniając nasze pole toroidalne, doprowadzając nas do równowagi i harmonii. Tak więc podróżujemy przez punkt wyboru dla każdej Istoty.

Rozwidlenie dróg, z których każda prowadzi do bardzo różnych ścieżek. Jedna ścieżka to ta którą znamy jako nasza historia, wydawała się silniejsza na powierzchni, pozornie wszechpotężna, ale nie jest trwała. Fundament jest spróchniały, zaufanie do niego maleje z dnia na dzień. Druga ścieżka jest jak pole uprawne. Chwasty są usuwane, gruz usuwany, co pozwala roślinie wchłonąć powietrze, wodę i składniki odżywcze. Nasiona są głęboko w ziemi, niektóre zaczęły kiełkować, inne jeszcze nie, ale będą. Ta ścieżka jest pełna życia i wzrostu, prowadzi do czegoś NOWEGO. Jasno już widząc dwie ścieżki, decydujemy, którą z nich wybrać.

W naszym codziennym życiu nie jest to takie czarno-białe. Możesz czuć się zestrojony z nową ścieżką, ale z tego czy innego powodu musisz uczestniczyć w starej. Dlatego stara ścieżka wydaje się silniejsza i bardziej zaludniona – większość ludzi jest od niej zależna na różne sposoby. Jednak miliony powoli migrują do NOWEGO, uczuciowo i energetycznie. Miliony dusz zakotwiczają się w nowym, stopniowo stając się cichą, niewidzialną większością.

Nieuniknione jest, że pewnego dnia, raczej wcześniej niż później, nastąpi punkt przełomowy, odwrócenie, w którym nowa ścieżka stanie się dominującą rzeczywistością. Jest coraz mniej energii do utrzymania starego. Dlatego często wygląda to jak emocjonalna kolejka górska, wahająca się od nadziei do frustracji, podniecenia, rozczarowania, gniewu i z powrotem do nadziei. To szalona jazda, zatem absolutnie kluczowe jest znalezienie sposobów na zadbanie o swój system nerwowy, pozostanie w kontakcie ze swoim Sercem, swoim centrum nawigowania, słuchanie swojego ciała i dostrojenie się do wewnętrznego systemu prowadzenia. Każda twoja kochająca myśl wysyła fale do najdalszych zakątków ciebie i całego Wszechświata.

Jesteś darem samego Życia. Więc bez względu na to, co dzieje się w świecie, pozwól sobie poczuć cud Światła. Po prostu będąc w Sercu i zdając sobie sprawę, że w Miłości wszystko jest spokojne i wszystko jest jasne. Przyszedłeś na świat, pozwalając tej Miłości spojrzeć przez twoje oczy. Ty także jesteś cudem Miłości, ucieleśnieniem Światła, które celebrujesz. Być. Oddychać. Odbierać i przekazywać.

Pozwól budzić i wzmacniać to wewnętrzne Światło, abyś mógł poczuć wielkość i cud swojej własnej Istoty. Trzymaj wizję, że otrzymasz wszystko, czego chcesz w życiu doświadczyć – zamiast walczyć, dążyć i próbować rozgryźć różne rzeczy.

Miłość, która czeka……zawsze. Kiedy ją dajesz, otrzymujesz, a kiedy otrzymujesz, w naturalny sposób dajesz. Przejście w ten ważny dla zmiany planetarnej energii – Nowy Rok – to bardziej niż kiedykolwiek doskonały czas, aby codziennie ustanowić intencję przypominania sobie, że jesteśmy o wiele wspanialsi niż myśli, nawyki i przekonania, z którymi nasz umysł decydował się identyfikować. Rok 2023 to rok rzeczywistości skoncentrowanej na Sercu, z którego wyłaniają się działania, słowa, dary, talenty i mądrość. To rok ekspansji Światła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *