Zewnętrznie wydaje się, że to zagmatwany czas, ale wewnętrznie jest wspaniały.

Matka Ziemia się zmienia. W tej chwili przenosi swoją energię, aby zrobić miejsce na planecie dla nowych ludzi, którzy będą w stanie dotrzeć przez wielowymiarowe poziomy, ponownie łącząc się z dotychczas nieznanymi częściami siebie. Mimo, iż większość nie jest świadoma innych wymiarów siebie. Kiedy łączymy je wszystkie razem, stajemy się doskonałym Duchem, przekraczającym zewnętrzną zasłonę, odzyskującym energię po drugiej stronie. To energia, która pozwala tańczyć w Świetle.

Te doświadczenia są wyjątkowe dla każdej osoby, ponieważ każdy otrzymuje zgodnie ze swoją wiarą w to, co niewidzialne. Dla tych, którzy są dojrzali i gotowi na tę głęboką zamieszkującą Obecność i ciągłe Wniebowstąpienie, wkraczamy w Królestwa poza dualnością. Stale rosnącymi poziomami Prawdy, Miłości i głębokiego uzdrowienia dla wszystkich ciał – mentalnego, emocjonalnego, fizycznego, duchowego. Istnieje wiele energii i przemian zachodzących na wielu poziomach.

Nie dopuszczaj do rozproszenia uwagi – przeciwstawnych sił / zewnętrzne emocje – odwracają uwagę i zniekształcają drogę Wniebowstąpienia. Pielęgnuj, aby Uniwersalny Boski Plan rozwijał się przez cały czas. W ten sposób, przesuwasz się w Świadomości, i balansujesz od środka na zewnątrz, podczas gdy ci, którzy pozostają niezłomnie w 3D, przesuwają się minimalnie lub wcale.

Zewnętrznie wydaje się, że to zagmatwany czas, ale wewnętrznie jest wspaniały! Bo zaczynamy coraz bardziej wyczuwać swoją Nową Istotę, poprzez swoje inne podejście do Życia. To, co kiedyś było odpowiednie, zabawne lub interesujące, już nie jest i nie będzie. A to, co kiedyś wydawało się poza twoim zasięgiem, stanie się twoim Nowym Życiem.

To jest w tobie Nowy Świat. Staniesz się bardziej niezależny i zainspirowany tym, czego inni nie widzą a co wyłania się przed tobą. Zmieniasz się…. i nie możesz zrozumieć tych, którzy pozostają tacy, jakimi byli. Ci mocno uwikłani w 3D nie mogą, ani nie chcą uznać tej wyłaniającej się nowej subtelnej wibracji, ani działać na jej podstawie. Trzymają się trójwymiarowego pudełka słuszności – a ty ewoluujesz dalej. Zdajesz sobie sprawę, że nie czujesz tego samego – zainteresowań ludzi i relacji – co wcześniej. Staje się w tobie wyraźniejsze, że nie jest to dopasowanie częstotliwości, i że czas przejść dalej.

Korzystasz z możliwości otwartych Niebiańskich Bram. Wolisz świętować Niebiańskie splendory, które ten czas oferuje, aby doświadczać więcej Nowej Ziemi – wyłaniającej się jako Serce magicznych i subtelnych Królestw Natury. Odczytujesz kody i sygnały z otaczającej cię Natury i Wszechświata. Nie pozwalasz skierować cię na niższe poziomy energii. Pozwalasz światu być takim, jaki jest, nie osądzając go, pozwalając mu, się w sobie zatrzymać.

Kiedy dostrajasz się do tego wyższego tonu Boskiej synchroniczności, harmoniczna zgodność Wszechświata pozwala ci pozostać w świecie formy, ale służysz już swojej wyższej ścieżce, na której przejawiają się nowe możliwości. Wchodzisz w wyższy rezonans i spotykasz swoją Rodzinę Dusz, z którą tak bardzo się rozumiesz. Coraz więcej sobie przypominasz ten subtelny wymiar z którego ich pamiętasz. W Boskim kroku, Świadomie ewoluujący. Jako uniwersalna, galaktyczna Istota i Rodzina, czerpiąca z wiedzy Wszechświata. W jednym biciu Serca, w jednej Miłości i w harmonicznej zgodzie – teraz razem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *