Ziemia rozszerza się i wznosi.

Ziemia rozszerza się i podnosi. W doświadczeniu tej zmiany jest ogromne szczęście i entuzjazm! Te częstotliwości są dla ciebie dostępne. Wczuj się w nie i użyj ich jako Wniebowstępowanie. Dostrój się z nimi – ponieważ robienie tego służy ci, wznosi cię do rezonansu z wyższą ekspresją Ziemi. Kiedy pozwalamy się wznieść w to rozległe pole i tam odpoczywamy, wczuwając się w nowość i szczęście, uniesienie i ekspansję, napełniamy się tymi nowymi częstotliwościami, tymi wspaniałymi energiami; Światła, Miłości, Jedności i nieskończonej ekspansji – jest tu wspaniale.

Zewnętrzne zamieszanie – to wyczerpanie, oraz wewnętrzny ból – są jedynie pożegnaniem z tym, co było. Te wspomnienia wyblakną. A twoje życie zmieni się szybko, gdyż twoje dawne wspomnienia chwil radości, bledną w porównaniu z tym, czego doświadczysz tutaj. To czas radości, śmiechu i zabawy. Żadnego z nich nie można stworzyć ze wspomnień z przeszłości, ponieważ są to tylko wspomnienia.

To czas dołączania do kreatywnych, szczęśliwych Istot, które żyją teraźniejszością zamiast przeszłością. W starym świecie, mimo, że doświadczałeś radości, ta radość była głównie zabarwiona emocjami podszytymi lękiem, żalem bo świadomością, że dana czynność, czy uczucie będzie trudne do odtworzenia – dlatego tak mocno się przywiązywałeś, chciałeś to zatrzymać. To była chwila zamiast Wiecznego Życia. Teraz tworzysz Nowe Życie, w nowych częstotliwościach. Tutaj szczęście, nie jest zależne od sytuacji na zewnątrz ciebie. Nowy początek się rozwija, MY i całe Życie na Ziemi dostrajamy się do Świętych energii, poprzez nasze ciało i naszą Jedność w połączeniu z planetą.

Zmęczenie i potrzeba głębokiego snu, które niektórzy z nas zauważają, jest jednym ze sposobów w jaki uczymy się zintegrować nowe częstotliwości z naszym ludzkim systemem energetycznym, by pozwolić im nas formować. Zaufaj swojej wewnętrznej inteligencji i ucz się kawałek po kawałku orientować na pole wibracyjne, którym jesteś, energię, którą jesteś, i energetyczną rzeczywistość – ponieważ to jest PRAWDZIWA rzeczywistość.

Nawet pośród wszystkich zewnętrznych zmian, będziesz odczuwać stan połączenia z tym świeżym przepływem, z poczuciem radosnej ekspansji, połączenia ze wszystkim czym jesteś jako przeżywane Życie. Kiedy jesteś w rezonansie ze wszystkim – jesteś czysty, spokojny, skoncentrowany i połączony. Te stany wewnętrznej Harmonii i Jedności umożliwiają wzniosłą Obecność. Wprowadzają w Światło, które kumuluje się za każdym razem w naszym doświadczeniu. A kiedy się kumuluje, zaczniesz być Świadomy o wiele więcej, niż kiedykolwiek doświadczyłeś w tym życiu. Kiedy jesteś w tym stanie, czujesz się dobrze. To jest twoje wskazanie. Czujesz się radosny. Czujesz się kochany. Czujesz się swobodnie i w niesamowitym uporządkowaniu. Czujesz się doskonale Świadomy otaczającego cię piękna, tego, jak wiele dzieje się na twojej drodze Nowego Życia.

Natura kocha cię przez wody, morza, gwiazdy, kwiaty, skały, drzewa. Przynosi dla ciebie prezenty. A ty kochając bezwarunkowo, wiedząc, Kim naprawdę Jesteś jako nieskończone Światło – skupiasz się na Nim. Kierując się Nim. Wczuwając się w Nie. Ukończyłeś swoje trójwymiarowe lekcje lęku i zaczynasz nowe lekcje Miłości. To trudne do zrozumienia dla większości, ponieważ nie byliśmy przyzwyczajeni do oczekiwania ciągłej szczęśliwości. Jesteś Nową Istotą w Nowym Świecie, dostrajającą się do Miłości i nieustannej szczęśliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *