Jesteś nosicielem Prawdy.

Wszyscy jesteśmy teraz głęboko w procesie, gdy wspólnie przechodzimy z jednej epoki do drugiej. Zbyt długo zaspokajanie potrzeb naszej Duszy, było niezgodne z wymogami współczesnego życia. Wszystko co dzieje się w świecie ma jeden powód – by zwrócić naszą uwagę na nasze PRAWDZIWE potrzeby Duchowe.

Życie na tyle wywraca się do góry nogami, żebyśmy poświęcili czas na zastanowienie się, co jest naprawdę ważne, jakie są nasze priorytety, jak naprawdę chcemy żyć i czego już nie chcemy tolerować. Dlatego jesteś teraz świadkiem globalnego dramatu, który dzieje się na wiele sposobów każdego dnia, na całym świecie – w związkach, domach, firmach i indywidualnych ludzkich Sercach. Człowiek czuje się niepewnie i próbuje kontrolować innych, kontrolując swój świat.

Ale żadna kontrola nie może złagodzić strachu. Każda kontrola, jest pozbawionym Miłości pustym zwycięstwem – czy to wygraniem gniewnej kłótni, manipulowaniem kimś, aby się z tobą zgodził, czy zastraszaniem siebie do zrobienia czegoś z czym twoje Serce wcale nie jest zgodne – odsuwasz się coraz dalej i dalej, od doświadczania Miłości.

Świat wznosi się ku nowym formom ekspresji, a częścią tego jest spływające Światło, które tak wiele odsłania – ogromna niezgoda i wiele konfliktów nie jest już tak ukrytych jak wcześniej. Tyle oszustwa, użycia siły, żądzy władzy i chęci kontroli – kosztem innych. Te sposoby życia zawsze były częścią naszego świata, ale teraz są mniej ukryte, ponieważ jest tam więcej przejrzystości Światła, które nieustannie nas rozszerzają, by widzieć głębiej i więcej. Uświadom sobie, że ta przejrzystość oraz iluminacja cierpienia i trudności, są częścią Światła, rozszerzającego się również w twoim własnym świecie.

Wzory naszej separacji od siebie, stają się wszędzie coraz bardziej widoczne. To może się wydawać bardzo niepokojące, ale wiedz, że to wszystko napędza ewolucję twojego świata i twojej Świadomości. Widzenie tego wszystkiego może być trudne, lecz postrzegaj to jako większa Świadomość, by widzieć, że ta zmiana w świecie – to postęp. Próba wyzyskiwania ludzi już nie działa. Informacje są udostępniane coraz chętniej i coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, co dzieje się z innymi, którzy mieszkają w różnych częściach świata.

Zmniejsza się zdolność do ignorowania Ludzkiej Rodziny, ignorowania naszych planetarnych wyborów. Jesteśmy w tej podróży razem jako kolektyw, dla wspólnego Celu. Jednocześnie jest to również bardzo osobista podróż. Twój proces różni się od procesu twojego przyjaciela, członka rodziny czy sąsiada. Możesz zauważyć, że coraz bardziej odpuszczasz „umysł zbiorowy”, niezależnie od tego, czy jest to główny nurt, czy alternatywa – wolisz siedzieć w ciszy z własnym wewnętrznym Źródłem i Świętą Przestrzenią.

Życie na planecie ewoluuje nieustannie w wyższą ekspresję, również w nas i w naszym świecie. Zbiorowa świadomość przechodzi w coraz większą Świadomość tego, jak połączone jest Życie. Nowe szablony energii / kody Światła, są w tobie aktywowane jako nowe stany Istnienia, wnoszą one do sieci ludzkiej Świadomości, nowe możliwości, zmieniają naszą formę życia i sposób w jaki doświadczamy siebie.

Samo Życie niszczy stare ścieżki życia, ponieważ Świadomość Jedności silnie i wyraźnie wzrasta we WSZYSTKIM co istnieje. U tych, którzy temu zaprzeczają i odmawiają przyjęcia tego, rośnie poczucie lęku i bezbronności, poczucie przejęcia większej kontroli i utrata dobrego samopoczucia. Nie ma żadnego zewnętrznego planu, który mógłby przesłonić tę wewnętrzną Siłę i Moc milionów przebudzonych, Świadomych Dusz.

Kluczem jest jednak zawsze to, że musimy być w pełni Przebudzeni i naprawdę Świadomi. Świadomi, zintegrowani i zakotwiczeni w sobie – w naszych wnętrzach. Nie chodzi w tym o „wsadzanie głowy w piasek” i udawanie, że na świecie nie ma problemów. Chodzi o to, aby nie „wsadzać głowy w błoto” i tam pozostawać. Chodzi o uznanie tego co widzisz, a następnie skupienie się w swoim Świetle, byś powoli przesuwał się wibracyjnie w kierunku kochającej rzeczywistości. Pomoc jest ZAWSZE dostępna, gdy naprawdę pragniesz przebywać w kochającej przestrzeni.

Miłość jest lepsza, od starej zalęknionej rzeczywistości. Miłość to twój Dom i jest wewnątrz. Nie chodzi o zaprzeczanie temu, co się dzieje, co wymaga działania i uwagi. Chodzi o dbanie o siebie, o dobre samopoczucie, a także o to, że jesteś dostępnym kanałem dla wyższego wymiaru Światła. Twoja otwartość na przychodzące Światło i chęć kultywowania stanu skupionego spokoju, przyniesie korzyści tobie i wszystkiemu w twojej rzeczywistości.

Dbaj o to, jak się czujesz! Sięgając po to, co jest kochające i dobre, sięgasz, by poczuć Boga, poznać Boga i przelać Bożą Miłość do swojego życia i świata. Dbaj o to, na czym się skupiasz! Dbaj o siebie i swoje Serce tak bardzo, by nie ulegać nienawiści, strachowi i złości, które w tym czasie wzmagają się na planecie. Odmów wzmacniania gęstych wibracji. Wiesz, że istnieją, gdy jesteś ich świadkiem w wiadomościach czy rozmowach z innymi. Są one jak bomby spadające z nieba. Podczas wchodzenia Światła, już wiesz, że te ciężkie wibracje istnieją.

Ale zamiast skupiać się na okrucieństwach popełnianych przez zagubionych, módl się, aby pojawiło się w nich Światło. Aby mogli przebudzić się do swojej prawdziwej natury. Zamiast potępiać tych, którzy nie żyją w Miłości, zwróć swój wzrok na niezliczone Istoty ludzkie, które żyją i pracują w Miłości i dla Miłości! Zamiast krytykować i wszczynać wojnę w sobie, skup się na wszystkim, co jest w tobie dobre, piękne i wypełnione Światłem.

Kiedy skupiasz się na dobru – czujesz się dobrze. Kiedy czujesz się dobrze, czujesz Boga. Kiedy czujesz Boga, pozwalasz, by Boża Miłość naturalnie płynęła do ciebie, przez ciebie i do twojego świata. Jesteś unoszony do wyższej ekspresji, kiedy otwierasz się i poddajesz Boskiemu Porządkowi i Wyższej Woli.

Możesz uwolnić się od wszelkiego napięcia, ponieważ w tobie istnieje Moc – która cię wspiera – która jest większa, niż twoje myśli, pochodzące z zewnętrznego świata. Moc, to wewnętrzny strumień, przepływający przez nasze Serca – strumień łagodności i miłości. Ci, którzy poddają się temu strumieniowi, spojrzeli głębiej, wspięli się wyżej i przypomnieli sobie, kto ma prawdziwą MOC, w tym trwającym filmie.

2 thoughts on “Jesteś nosicielem Prawdy.

  1. Niesamowite czasy jak piękne a zarazem ciężkie lecz świadomość nadejścia Światła i mocy która w Nas drzemie wszystko wróci do harmonii .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *