Skoncentruj swoją energię na Miłości a nie na jej przeciwieństwie.

Dużo Światła o wysokiej częstotliwości wlewa się do naszego świata. To wspaniały czas, aby wkroczyć w prawdziwy sposób BYCIA. To czas powiększania i zakotwiczania Światła w Sercach Ludzkości.

Boskość błogosławi Ludzkość swoją czystą Miłością. Alchemizuje sztywne, utrwalone myśli i zachowania w wyrażanie łatwości, życzliwości, współczucia, uczciwości, pokoju, miłości, otwartości, uzdrowienia i wolności.

To będzie dawać możliwość, byśmy byli w stanie objąć więcej naszego czystego, lekkiego Boskiego Ja, co pozwoli nam na zabawę i radość.

To przejście wykracza poza wszystko, co można zrozumieć za pomocą obecnej terminologii, czy w odniesieniu do poprzednich wydarzeń na Ziemi.

Ty i twój świat zmieniacie się z minuty na minutę, to, co kiedyś było dokładną wizją następnego miesiąca lub roku, nie ma już zastosowania. Nic nie jest takie, jakie było. I nic nie będzie zgodne z oczekiwaniami. Ziemia zamiast tego staje się radosnym miejscem, a nie repliką tego, co znałeś przez całe swoje życie w 3D.

W przeszłości nasz świat ewoluował wokół władzy kierowanej z zewnątrz. Plan twojej nowej Istoty jest zupełnie inny, ponieważ jest zwieńczony Miłością. Różnica między kierowaną na zewnątrz siłą/strachem a wewnętrzną Miłością, jest jeszcze czymś więcej, niż różnica między nocą a dniem. Jest to NOWY świat, przyjęty we Wszechświecie z wielką radością i Miłością.

Teraz twoją rolą jest podążanie za swoją radością i intuicją, ponieważ stworzyłeś nowego siebie w nowym świecie – jesteś darem dla Wszechświatów. Darem, który z minuty na minutę zmienia cię z lęku w Miłość, i to w najwspanialszy możliwy sposób. Twoja przeszłość i przyszłość nie są już statyczne.

W miarę jak ewoluujesz z minuty na minutę, tak samo będzie z twoją nową percepcją. To jest część natury Chrystusa, która wyraża się w Wieczność. Jesteś przez cały czas – i poza czasem – esencją jedynego Źródła. Boski, wszechwiedzący, wszechmocny, wszechmiłujący.

Kiedy jesteś w tej przestrzeni czystej Miłości, to jest twoja esencja. Kiedy jesteś w tej przestrzeni, zapominając o sobie, ale będąc jednym ze wszystkim lub będąc jednym z ideą, która wznosi cię ponad ludzkie doświadczenie – kiedy jesteś w tej ekstazie Jedności, wszystkie myśli o oddzieleniu się rozpuszczają.

A ty jesteś strumieniem Świadomości, Sercem Miłości, które jest otwarte dotykając każdego, będąc esencją Jednego. Będąc w strumieniu Boskości, jest wzrost.

Pozwól sobie poznać wspaniałość Jednego. Pozwól sobie zapomnieć o ludzkich troskach, ludzkich powinnościach i bądź otoczony tą Świętą Esencją.

Najtrudniejszą częścią ludzkiego życia nie jest fizyczność, ale osąd – myśl osądu, i myśl, że może być coś innego niż Miłość. Wtedy życie może być dramatyczne, może być ciężkie.

Kiedy wychodzisz z osądu, dostrajasz się do wibracji Miłości i obfitości wokół, absolutna magia zacznie się rozwijać w twoim życiu. Przede wszystkim zaczniesz czuć się lepiej.

Natura to dobra nowina. Natura jest obfita. Natura jest manifestowaną Miłością i nie próbuje być kimś innym. Miłość jest przyjemna. Jeśli jesteś gotów otrzymać jej dary, zarówno fizyczne, jak i wibracyjne, natura może ci pomóc w znalezieniu częstotliwości, które pozwolą ci otrzymać wszystko, czego pragniesz.

Spójrz na szczeniaka, który daje Miłość z tak bezinteresownym i radosnym oddaniem. Spójrz na robaczki, które uprawiają ziemię, aby rośliny mogły rosnąć, oraz na pszczoły i niezliczone rodzaje owadów, które niestrudzenie zapylają uprawy. Zobacz, ile jabłek może dać jedno drzewo i jak maleńki strumyk może nakarmić tyle życia wokół niego.

Spójrz na ptaki, które śpiewają z radości i dla twojej radości. Otrzymuj Miłość oferowaną przez kwiat kwitnący tylko dla twojej przyjemności. Otrzymuj prezenty Miłości wokół siebie.

Pozwól sobie poczuć własne kochające i doceniające Serce. Rób to wystarczająco często, a będziesz zakochiwać się w Życiu, coraz więcej i głębiej.

Niech inni wokół ciebie robią, co chcą, a ty wiedz, że w swoim zestrojeniu się z tymi wyższymi energiami możesz żyć niesamowitym życiem.

Zgodziłeś się, że chciałbyś na chwilę przybrać ludzką postać, pobawić się nią i odkryć, jaką radość daje bycie człowiekiem. W rzeczywistości jesteś WOLNY – możesz wyrazić to, czym naprawdę jesteś.

Możesz grać różne role, zwłaszcza jeśli wybrałeś ludzką postać. W innych czasach byłeś wielkim kotem, byłeś małym motylem, byłeś skromnym robakiem. Byłeś wszystkim, co możesz sobie wyobrazić.

A teraz podnosisz Świadomość i możesz powiedzieć: „Mam doświadczenie Chrystusa”. To jest to co zrobiłem. Próbowałem tego i tamtego. Orzekłem, że przeżyję przygodę życia.

Tak więc narodziłem się i dorastałem jako dziecko. I bawiłem się robakami w ziemi, bawiłem się płatkami kwiatów, bawiłem się z ptakiem, który śpiewał rano. Bawiłem się z futrzanymi zwierzakami. I wiedziałem, że jestem tym JEDNYM z czymkolwiek się bawię.

Kiedy wracasz do tego miejsca niewinności w sobie – nie znasz wszystkich osądów świata – w tym miejscu niewinności, jesteś jednością z tym, co widzisz. I nie ma osądu: „jestem lepszy” lub „tak jest lepiej”.

Jest tylko JESTEM.

I bierzesz ptaszka w swoją rękę i on będzie przedłużeniem ciebie. I to dlatego, że to naprawdę ty tworzysz to, na co patrzysz. I pozwalasz sobie, aby wiedzieć – JA JESTEM – a na twarzy pojawia się uśmiech, ponieważ Serce zna Ciebie, zna Miłość. Poczuj Miłość. Oddychaj Miłością. Wydychaj uśmiech.

Bo naprawdę jesteś przedłużeniem Jednego Źródła, mającego to, co nazywasz ludzkim doświadczeniem. Nikt inny nie ma nad tobą władzy. Nikt inny nie kontroluje twoich myśli ani wiary.

Jesteś tym Jedynym. Możesz więc swobodnie przejść do Domu. Możesz się czuć, jak małe dziecko skaczące po drodze, wiedząc, że:

Jestem kochany.

Jestem wszystkim, co istnieje.

Oto jak potężny jesteś!

One thought on “Skoncentruj swoją energię na Miłości a nie na jej przeciwieństwie.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *