Twój Nowy Świat, jest szeroko otwarty.

Przybyliśmy tutaj, aby pomóc swym Światłem w tym czasie. Jesteśmy częścią rozwiązania, a nie niższą gęstością, która jest uwalniana. Jakakolwiek inna reakcja, niż nieprzywiązywanie i akceptacja z Miłości, nie wspiera wyższego planu, który jest dla nas. Jesteś wszystkim i byłeś wszystkim, znasz wszystkie rzeczy i jesteś połączony ze wszystkimi rzeczami, i najlepszym sposobem jest być świadkiem masowego oczyszczenia – z wewnętrznego miejsca, pełnego współczucia, neutralności i zaufania, że jesteśmy prowadzeni, by jako JEDNOŚĆ powrócić do Źródła.

Wszystko się zmienia i ty się zmieniasz. Kiedy stajesz się Nową Istotą, w początkowym etapie jeszcze się zastanawiasz nad wewnętrzną mądrością, ale coraz bardziej ją będziesz wyczuwać. Odkryjesz umiejętności, które zawsze posiadałeś, ale nie odważyłeś się przyznać w 3D. Stary język od wieków tworzył bariery. Z procesem naszego wzrostu, słowa przestaną być niezbędnym narzędziem komunikacji. To jest początkowy etap podstawowej umiejętności, w której będziemy coraz głębiej w sobie, Świadomością rozumieć świat wrażeń i odczuć. Odkrywać świat wewnętrznych, subtelnych energii, żyjących w nas, na dotychczas nieuświadomionym poziomie.

Nasze ciała energetycznie ewoluują, mamy mniej warstw gęstości w naszej Świadomości energetycznej. Łatwiej dostrajamy się do Świadomości grupowej, ponieważ łatwiej czujemy rzeczy w swoich ciałach. To faza pierwszych kroków, aby komunikować się bez słowa mówionego. To rozwijające się umiejętności w nowym zestawie, które stają się częścią naszego Nowego Świata.

Najpierw wyczuwasz rzeczy i przewidujesz ich przybycie, ponieważ jesteś bardziej Świadomy wewnętrznie – masz bliższy związek ze wszystkim co jest, jesteś bardziej otwarty na Boskość. Korzystając z możliwości napływających kodów Światła, oraz szanując i dbając o swoje emocjonalne, fizyczne i duchowe ciała, pozwalamy na objawienia mądrości oraz piękno, które chce się w nas rozwijać. Kiedy zwracasz większą uwagę na swoją wewnętrzną wiedzę, swoje wewnętrzne połączenie, mniej się zmuszasz, odkrywając, że możesz łatwiej się poruszać w wielu sprawach. Zamiast oporu jak wcześniej, zaczynasz płynąć z nurtem coraz łatwiejszego, dobrego życia.

Poprzez odczuwanie i bycie wewnątrz Świadomym, możesz nauczyć się doceniać wszystkie dary, które są tutaj dla ciebie. One są aspektami twojej zmysłowej Świadomości i wewnętrznej wiedzy, które teraz warunkują cię do wewnętrznego spokoju i dobrego Istnienia. Możesz już czuć, że w końcu jesteś gotowy żyć własną Prawdą. W tej gotowości, w naturalny sposób dajesz innym pozwolenie, na życie zgodnie z ich Prawdą. Jako Nowa Istota na nowej ścieżce, nie możemy już dłużej stać w miejscu, oglądać się za siebie, czekać na tych, którzy naszym zdaniem powinni wybrać drogę Światła i udzielać im naszego energetycznego wsparcia, w dokonaniu tego wyboru. Każdy jest energetycznie suwerenny, nawet ci ludzie, o których myślimy, że dokonują naprawdę złych wyborów.

Nowa Istota, którą jesteś, to wewnętrzne odrodzenie i oznacza, że nie jesteśmy już na karmicznej ścieżce z nimi. Teraz, gdy stałeś się jednym ze sobą, zaczynasz uznawać to samo dla innych. To WOLNOŚĆ, która oznacza, że możemy pozwolić im dokonywać wyborów, podczas gdy my idziemy w NOWYM kierunku. Twój Nowy Świat jest szeroko otwarty. Jest wiele przebudzonych Dusz, które dołączają w tej wspólnej, niesamowitej podróży. Bycie razem, pomoże nam podtrzymać wewnętrzną siłę i przypominać nam, że zjednoczenie celu jest drogą do Wyższych Wymiarów. W zjednoczonym celu, tworzymy ogromne i piękne Świetliste Pole Energii, w którym uczymy się poruszać.

Tutaj, czujemy i przez to wiemy, że Życie pracuje dla NAS, bo MY jesteśmy Życiem. Przepływające przez nas Pole Światła, to potężna siła, która POZWALA i nasyca Boską twórczą energią. Im wyższa jest nasza energia, tym bardziej tworzymy to, co jest kochające, dobre, miłe, łatwe i delikatne. Jest CUDOWNIE, i niech nas Bóg prowadzi dalej!

One thought on “Twój Nowy Świat, jest szeroko otwarty.”

  1. Kochana Beatko odczuwam to wszystko o czym piszesz 🤗 Od niedawna czytam Twoje przekazy,oglądam filmiki na bieżąco i te sprzed kilku lat oczywiście.W pełni ze mną rezonują te wiadomości Przyjmuję je ze spokojem, radością. W moim życiu dzieją się cuda.Budzę się z radością i wdzięcznoscią.Uśmiecham się do ludzi. Ludzie są życzliwi.Szanują mnie.Doceniają moją pracę😊 Kooperatywo jestem gotowa pomóc Wam w przygotowaniu Restiwalu pod Bolimowem.Coś mi mówi ,że powinnam tam być z Wami,że napewno się przydam Pozdrawiam.Byłabym wdzięczna za kilka słów 🙋🐦🌿Lidka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *