Bądź cierpliwy i pamiętaj, że wszystko dzieje się we właściwym czasie.

Wszystko się nasila, więc ważne jest, aby skupić się na byciu uziemionym i głęboko zakorzenionym w swojej fizycznej formie. Pamiętaj, że potrzebujesz czasu na integrację i dostosowanie się do zachodzących wewnętrznych zmian. Świetliste energie zalewają teraz nasze fizyczne ciało i ostatecznie zwiększą i rozszerzą energię fizyczną. Jeśli czułeś się w stagnacji lub zagubieniu, będziesz coraz częściej czuć nagły przypływ energii i nową determinację do podjęcia działania, budzącego się od wewnątrz. W rezultacie jesteśmy przeciągani do wyjścia z nawykowych sposobów myślenia i dostrajania do przestrzeni elastyczności i płynności.

To nie cuda na niebie ani wyjątkowe miejsca, ani wyczekiwana przez wielu pomoc w ratowaniu przez inne cywilizacje – uczynią przejście do Nowej Ziemi. To oddolnie ludzie, ich stopy na Ziemi, codzienni, zwykli ludzie, którzy stoją, stoją razem i mówią „wystarczy”. To LUDZIE proszą o zdjęcie zewnętrznej zasłony, by już żyć we własnej Prawdzie i Mocy. To ludzie biegną na tym kole, w którym przez cały czas elity postrzegały nas tylko jako myszy. My nadal jeszcze biegniemy i biegniemy , ale tym razem już w stronę Światła, ku Prawdzie, ku Wolności, ku Nadziei.

Teraz nasze Serce i Dusza mówią przez nas, w nowy sposób. Głębokie podziały wyzwalają głęboką tęsknotę za połączeniem, masowe oszustwo osiąga punkt krytyczny, z którego Prawda jest katapultowana jak globalna kula armatnia. Nowe koło którym biegniemy, teraz nabiera rozpędu i nie można go już zatrzymać, dlatego z niespodziewanych miejsc nadciąga kawaleria. Kierowcy ciężarówek, mamy i tatusiowie, dziadkowie, pielęgniarki, nauczyciele, ratownicy medyczni, piloci, młodzi i starzy, wszystkie rasy, wszystkie kultury, wszystkie religie, w każdym wieku – razem kręcimy tym kołem, ponieważ nadszedł czas na zmianę na światowej scenie.

Ludzie o tym wiedzą, głęboko w środku! Niektórzy z nas wiedzieli, że ten czas nadejdzie. Inni biegają z podekscytowaniem, nie do końca pewni, co się tu dzieje, ale wiedząc, że właśnie to muszą teraz robić.

Cóż za czas na Życie!

To o wiele więcej niż temat ostatnich 2 lat. To jest katalizator, katalizator który służy większemu celowi – wielkiemu przebudzeniu Ludzkości, wejściu w nasz nowy cykl, stworzeniu zupełnie innej, nowej rzeczywistości. Wolność, Prawda, Miłość i Jedność są kamieniami węgielnymi tego NOWEGO cyklu. Cyklu Życia skupionego na Sercu i Duszy. Pragnienie w ludziach na rzecz Wolności, Prawdy i Jedności nabiera rozpędu i to musiało się stać. To pragnienie coraz bardziej będzie się budzić i pochodzi z wnętrza każdego z nas, wzmacniając energie Jedności, Miłości, Równowagi i Harmonii.

Można to postrzegać z szerszej perspektywy jako czas przypomnienia o potrzebie równowagi, harmonijnej współpracy męskiej i żeńskiej energii. Wszyscy mamy w sobie energię kobiecą i męską, niezależnie od płci. Widzimy tę zjednoczoną energię w Konwojach Wolności – ochronną męskość i skoncentrowaną na sercu kobiecość – ukazującą się w milionach ludzi. Te energie były bardzo niezrównoważone i niestety jest to niezrównoważona wersja tych energii, którą trzyma wielu naszych politycznych liderów i systemów. Dlatego właśnie przechodzą obecnie proces rozpadu , „odsłaniania apokalipsy” swoich prawdziwych „kolorów” , egotycznych intencji. Nie leżało im na sercu dobro ludzi. Wibracja nowego cyklu, nie może już dłużej utrzymywać tego, co nie jest w równowadze.

Zamiast walczyć ze światem, który bardzo przekonująco argumentuje za swoją kontrolą, straszeniem, nędzą, daj sobie przyzwolenie na skupienie się na tym, co sprawia ci radość. Największą korzyścią dla każdej Duszy jest wybranie ścieżki zgodnej z tym, co jest radosne, naturalne i inspirujące, a następnie żyć nią i uczyć się z niej. Największą korzyścią dla TWOJEJ Duszy jest wybranie ścieżki, która cię inspiruje, żyj nią, ucz się z niej i ponownie wybierz, aby żyć i kochać więcej! Kiedy poczujesz zniewalające szarpnięcia i pociągnięcia twojej energii / jakby wiele grup wokół walczących o twoją zgodę / ty poświęć czas ciszy, aby ponownie łączyć się ze swoim własnym Duchem.

Często zadawaj sobie pytanie: „Jak się z tym czuję”?… zamiast „jak powinienem się czuć”? „Jaka myśl wydaje mi się dobra i naturalna”?… zamiast „Co myślą wszyscy inni”?

Ciesz się nowymi pomysłami. Ciesz się Świetlistą energią. Ruszaj dalej. Wybierz inaczej. Nie musisz już marnować swojego cennego życia, skupiając się na pomysłach i energiach, których nie lubisz. Idź w nowym kierunku, wybierz to, co kochasz i żyj swoim życiem tak radośnie, jak to tylko możliwe – bez względu na to, co chcą i myślą inni.

Żyj! Jesteś Wiecznie Wolny!

Przyszedłeś tu, wiedząc, że pokochasz różnorodność tak samo, jak chciałbyś wybierać z ogromnego i pysznego bufetu. Ciesz się swoim czasem na Ziemi, wybierając myśli, idee i zachowania, które KOCHASZ. To dla nas wszystkich czas, by cieszyć się spokojniejszym, wolniejszym tempem Życia, bez konieczności przebywania ciągle „gdzieś tam” i robienia „czegoś” przez cały czas. To czas pozwolenia sobie, by ŻYĆ pełnią ŻYCIA.

5 thoughts on “Bądź cierpliwy i pamiętaj, że wszystko dzieje się we właściwym czasie.

  1. Dziekuje Beato …tyle MIlosci w tych slowach …az cieplo w Sercu,a ono wznosi sie ,bo wypelnia je Radosc! Jestem Wdzieczna 🙂

  2. Powtarzają mi dokładnie to samo… To my mamy zmienić ten świat poprzez transformację siebie, by emanować światłem na świat. Cudnie ;))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *