Będziemy doświadczać coraz większej ilości Światła.

Im więcej Światła rozszerzamy, tym więcej ciemności się ujawnia. Nasze Światło jak lampa zostało cudownie zapalone, podczas intensywnych zamieszek, kiedy rozpaczliwie potrzebna była nadzieja. Światło jest teraz tak silnie, że Miłość pozostawać będzie stała i niezmienna. Będzie pojawiać się w niezliczenie różnych formach, w takim stopniu w jakim pozwolisz na to, we własnym Sercu i własnym życiu.

Światło tak naprawdę nigdy nas nie opuściło. Jest obecne w każdym miłosnym spojrzeniu. Jest obecne przy narodzinach każdego dziecka, i każdej Duszy, gdy przechodzi z powrotem do rozszerzonych wymiarów. Światło jest w twoich łzach, kiedy opłakujesz swoje fizyczne straty i jest obecne w twoim śmiechu. Światło jest w twojej radości i jest pogrzebane w smutku. Jest czekające, aż uznasz życie, które chce w tobie kiełkować.

Wszystko, przez co przechodziliśmy i przechodzimy teraz, odgrywa ważną rolę w naszej podróży do wyższych stanów Świadomości. Nowy Rok, to wyznacznik wkraczania w punkt zwrotny w kierunku Światła. Nowy Rok, będzie triumfem Światła nad ciemnością. Doświadczymy coraz więcej punktów zwrotnych – z punktu ciemności / ciężkości świata, przesuwamy się na lekkość Światła. Z rozpaczy w coraz większą nadzieję.

Od teraz będziesz zmuszony zadowolić się wszystkim, co się wydarzy. Będziesz szczęśliwy, o ile zaakceptujesz, że wczoraj już nie istnieje – podobnie jak wczorajsze lęki czy przywiązania. Nie ma już potrzeby obaw! Jesteś Nową Istotą w Nowym Świecie, otoczonym przez miliony podobnie myślących Nowych Istot. Podobnie myślących o potrzebie bycia otoczonym Miłością i tworzenia tego, do czego każdy z nas przygotowywał się przez wieki. Podobnych w myślach, działaniach i uczuciach – tworzących ze sobą coraz większy REZONANS.

Doświadczamy teraz wielkiego spełnienia – uwolnienia się od tego, co było. I przyznajemy głęboko w sobie, że nie ma odwrotu. Jesteśmy Nowymi Istotami w Nowym Świecie, które całkowicie i dobrowolnie porzucają swój poprzedni świat. Jesteśmy INNI. W rezultacie mamy do wyboru szeroką gamę umiejętności i interakcji, podczas tworzenia najwspanialszego NOWEGO, jakiego tylko możemy zapragnąć.

To, Kim teraz Jesteś, nie jest przypadkiem ani rezultatem magicznej różdżki, którą machnęła jakaś Istota we Wszechświecie. Nowy TY to twoje dzieło. Istota, którą umiejętnie stworzyłeś życie po życiu na Ziemi i w innych miejscach. Jesteś wielowymiarowy. Ewoluowałeś poza radość i smutek swoich wspomnień 3D.

Gdziekolwiek jesteś, tam jest Światło. Pozwól sobie przyjąć dar Nowego Siebie, który sam sobie dajesz. Jesteśmy Nową Istotą w Nowym Świecie – które stworzyły nową przestrzeń, wraz z milionami innych Istot na Ziemi. Skupienie na pragnieniu staje się silniejsze, niż zwątpienie. Dlatego przeszłość już nie istnieje. Tworzymy NOWE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *