Budzimy się z długiego Snu

Rok 2020 był trudny, ale rok 2021 przyniesie rozwiązania dla wielu wyzwań, przed którymi wciąż stoimy, przyniesie ze sobą znacznie bardziej stabilizujące podejście do ciągłej transformacji naszego życia i otaczającego nas świata. Każdy z nas został znacząco zmieniony przez wydarzenia zeszłego roku i życie na tej planecie, już nie będzie takie jak wcześniej. Poprzedni rok tak naprawdę był rokiem ŚWIATOWEGO przebudzenia do ludzkiego cienia, a nie wirusa.

Na kwantowym, duchowym poziomie, wszyscy zasadniczo się zmieniliśmy. To naprawdę NIEZWYKŁE. Jesteśmy zmienieni, a wraz z tą zmianą na zawsze zniknął paradygmat, że każdego dnia budzimy się, aby żyć w ten sam sposób. W jego miejscu mamy teraz Świadomość, że każdego dnia budzimy się w innej, nieznanej rzeczywistości. Jedyną pewnością jest to, że słońce wzejdzie i zajdzie, a to, co dzieje się między tymi dwoma wydarzeniami, to miejsce, w którym ujawnia się nieznane, jako Tajemnica Życia.

Tak więc teraz stoimy u progu Nowego Roku, w którym czeka nas NOWY krajobraz i NOWA podróż. I w każdej sytuacji tej podróży, przez którą przechodzisz, wiedz, że naprawdę, po pierwsze przez nią przejdziesz, a po drugie, jesteś jej Twórcą.

Świetliste Energie 2021 roku, uwalniają nasze Serca. Nasza ścieżka Wniebowstąpienia zmierza do dominacji czakry Serca, która integruje górne i dolne pasma częstotliwości, w ujednolicone pole Kochającej Świadomości.

Stajesz się potężnym elektromagnetycznym pomostem dla Nieba na Ziemi – nieliniowym i liniowym, uniwersalnym i lokalnym. Uwalniane przez Światło Serca, teraz aktywniej wnoszą naszą Moc i jednocześnie nas, do wyższego w sobie Królestwa. W swoim Królestwie rozumiesz, że sposób, w jaki Wszechświat przejawia się przez ciebie, jest wyjątkowy i zjednoczony. Rozumiesz, że TUTAJ różnorodność spotyka się z suwerennością. Skończone i nieskończone spotykają się ponownie.

Wchodzimy na nowy poziom odpowiedzialności – obserwowania swoich myśli i uczuć jako niezbędny filar Wznoszenia i utrzymywania Królestwa. Fale Miłości wznoszą cię, wyciągając z kontroli lęku. Fale lęku, będą się o ciebie ocierać, zamiast cię wciągać.

UFAJ tej przygodzie.

Bądź otwarty na spontaniczne zmiany, gdyż próba kontrolowania czegokolwiek lub kogokolwiek, doprowadzi tylko do mocnej frustracji. Pozwalając na zmianę, wchodzisz na ścieżkę prowadzoną przez Łaskę.

———–

W zewnętrznej rzeczywistości globalnie, rok 2021 będzie wyglądał tak, jakbyśmy obudzili się z długiego, dziwnego SNU. 2021 to rok, w którym będziemy świadkami wielkiego rozwoju w Sercach i Umysłach ludzkości. Pomoże nam to rozwinąć naszą zdolność do przekraczania poprzednich barier i ograniczeń, które dla siebie stworzyliśmy. Pomoże nam też przyjąć znacznie swobodniejszy, bardziej nieszablonowy sposób zachowania – taki, który pomoże nam zaistnieć w świecie jako Boskie Wyższe Ja.

Więc obwinianie naszych rodziców, nauczycieli, społeczeństwa, rządu i mediów za to, w jaki sposób wybieramy traktowanie samego siebie, oraz siebie wzajemnie, to stara droga, która po prostu już nie działa. Nowy Rok, będzie obejmować formy innowacji, które pomogą nam stworzyć lepszy świat, w którym będziemy mogli żyć i ROZWIJAĆ się.

Przed nami odchodzenie od ideologii starych struktur patriarchalnych, ku nowym sposobom współistnienia, które pozwalają na równowagę Boskiej Kobiecości i Boskiej Męskości w naszych współtworzeniach. Dlatego też holistyczne rozwiązania problemów osobistych i globalnych, ujawnią się właśnie w nadchodzącym roku. W okolicach wiosny, otrzymamy dodatkowe wsparcie Światła, w podążaniu w nowym rozwijającym się kierunku, intensywny napływ jego lekkości, delikatnie otuli każdą poddającą się Istotę, na planecie.

Dlatego przed nami nowe wynalazki – technologie i odkrycia, które posłużą nam do zjednoczenia, przebudzenia i zainspirowania nas, przynosząc wielkie uzdrowienie ludzkości i naszej planecie, w sposób jaki wcześniej jedynie oglądaliśmy w filmach science-fiction.

Będzie ciągły postęp w dziedzinie medycyny, edukacji, biznesu, globalnej wymiany pieniędzy, wymiany rządów i innych instytucji. Zostaną one zreformowane, dopracowane i zmodernizowane, aby służyć WSZYSTKIM, a nie tylko niektórym wybranym, którzy myśleli, że będą prowadzić swój grabieżczy plan, przez cały czas.

To czas, w którym ludzkość zjednoczy się w sposób, który przyniesie uzdrowienie i przyniesie korzyści większemu DOBRU. To efekt pracujących w nas wibracji: Wolność * Miłość * Braterstwo

Kiedy przyjmujemy to bardzo mile widziane poczucie Jedności, ważne jest również, aby uważać na pozostanie wiernym swojemu WOLNEMU Duchowi, bez wikłania się w opinie i systemy wierzeń innych ludzi. Chodzi o stworzenie równowagi między skupieniem się na potrzebach kolektywu, przy jednoczesnym utrzymaniu własnego dobrego samopoczucia i dbania o siebie, jako NAJWYŻSZEGO priorytetu.

Kochani, jesteśmy budzącą się Światłością, wyłaniającą z wielkiego oceanu Istnienia. Ufajmy tej pięknej przygodzie!

One thought on “Budzimy się z długiego Snu”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.