Być wytrwałym.

Ziemia jest planetą Miłości, która tylko czeka na naszą wibracyjną gotowość, aby wskazać nam drogę i ujawnić swoją Moc. Nie chodzi o wymagania, by być już doskonałym. Teraz chodzi o to, by być wytrwałym.

Gdy żyjemy coraz bardziej duchowo i intuicyjnie, wychodzimy poza warunki zewnętrznej rzeczywistości. Otwieramy się na życie w nowym wymiarze, poza linearną iluzją starej matrycy doświadczeń. Nowe Życie chwilą OBECNĄ, w której Króluje MIŁOŚĆ – jest w niej wiele do świętowania, jest wiele darów i możliwości. Jest poczucie wielu atrybutów / istotnych elementów, uniwersalnej , wielowymiarowej układanki składającej się na całość życia.

Istnieje energia o WIELE większa, niż jakakolwiek, którą znaliśmy ze starego świata. Ta nowa Świetlista energia będzie na czele całkowitej zmiany, którą w tym roku rozpoczniemy. Ta energia jest Miłością. Jesteśmy tutaj, by ucieleśniać wzniesienie i tworzyć nowe Życie – Nowego Boskiego Człowieka na Nowej Ziemi.

Światło powraca do naszych komórek i nadaje naszym ciałom wyższą Duchową Tożsamość, nowy poziom Istnienia. To Rok, w którym pozostawanie zakorzenionym w Miłości, przyniesie obfite żniwo. To Rok, w którym będziemy słuchać swojego Serca – działać zgodnie z jego kochającymi impulsami i korzystać z oferowanych możliwości. Dla celebrujących swoje wewnętrzne Światło, ten Rok będzie wspaniały! Będzie się rozwijało Życie, w Świętej Magii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *