Co przed nami.

Kochani, celem podsumowania tego w jaki etap obecnie weszliśmy w okresie półrocza – wklejam to co mówiłam na Harmonii Kosmosu.

Dzisiaj w Polsce zbieramy i otwieramy potencjały Światła, które budowaliśmy, my jako uniesione Świadomości w jedności z naszą Matką Ziemią i w jedności z naszą Rodziną Światła. Start tego procesu nastąpił w maju 2020r. Właśnie wtedy wokół Ziemi pojawił się pas Światła, który otulił naszą planetę z każdej strony. Rozpoczął się zaplanowany od dawna proces oczyszczania i uzdrawiania Ziemi i zamieszkującej ją Ludzkości. To Światło zaczęło wtedy szczególnie mocno pracować w Polsce. W przestrzeni kwantowej Polski zaczęło się pojawiać coraz więcej różnych manifestacji Światła w postaci między innymi świetlistych Serc, kul energii i portali. Te wszystkie zagadnienia dokładnie omawiam w przekazach i audycjach z 2020roku 2021r i 2022r, które mam zamieszczone na swojej stronie.

Dlaczego Światło zaczęło od maja 2020r szczególnie intensywnie pracować w matrycy Narodu Polskiego?

Odpowiedzią jest Boski plan Światła, który cały czas jest realizowany w Polsce i na Ziemi. Zgodnie z jego zamysłem w czerwcu 2020r powstało duchowe Serce Polski. Jest ono ściśle związane z tematem Lechii. Starożytna Polska – Lechia nazywana kiedyś imperium Lechitów, swój szczyt rozwoju miała w piątym i szóstym wieku naszej ery. W tamtym okresie zajmowała ona ogromne terytorium od dorzecza Renu i Wyzery , po dorzecze Wołgi , oraz od morza Bałtyckiego i morza Północnego, do morza Adriatyckiego, Dunaju, morza Czarnego i Kaspijskiego. Ten cały rozległy obszar był zamieszkiwany przez setki plemion, ale dwanaście największych z nich , a w śród nich np. Ariowie, Słowianie, Indoscyci, byli najbardziej światli i nadawali ton tej całej krainie.

W Świetle ten cały obszar jest w kolorze zielonym, czyli wibruje energią harmonii i równowagi. Przekłada się to w taki sposób, że każdy człowiek i istota są tam równi. Nie było tam żadnych podziałów, hierarchii i kast. Oczywiście byli królowie ale służyli całemu społeczeństwu, całemu ludowi. Można by to określić, że była to kraina mlekiem i miodem płynąca, pełna szczęśliwości i siły. I dlatego właśnie na przestrzeni dziejów na naszym terenie najczystsze wibracje tych dwunastu plemion Lechickich, które jako linia naszych słowiańskich przodków, budowały skupisko duchowej wiedzy, i utworzyły one ogromny potencjał wysoko wibrującej Świetlistej energii. I ten potencjał posłużył Światłu do utworzenia w czerwcu 2020r duchowego Serca Polski.

To duchowe Serce Polski składa się z dwunastu bazowych wibracji Światła stanowiących postawę wypełnienia nowej budującej się w Polsce narodowej matrycy Światła. Oczywiście jest to proces, który trwa w czasie a my po drodze tego procesu doświadczamy trudnych transformacyjnych zdarzeń.

Przypomnę jakie są to wibracje: WOLNOŚĆ * MIŁOŚĆ * BRATERSTWO * PRAWDA PIĘKNO * ZBIOROWA SOLIDARNOŚĆ * SZLACETNOŚĆ * DOBROĆ * RÓWNOŚĆ AKCEPTACJA * JEDNOŚĆ * WSPÓŁPRACA

Tych dwanaście wibracji jest bardzo ważnych, bo tak naprawdę stanowią fundament budującej się już na Matce Ziemi , naszej nowej rzeczywistości. W duchowym Sercu Polski jako dopełnienie do tych dwunastu wymienionych wibracji bazowych, jest również energia Matki Ziemi jako energii żeńskiej minusowej i energia ojca kosmosu jako energii męskiej plusowej. Dodam jeszcze, że każde z tych wcześniej wspomnianych dwunastu plemion lechickich było również nośnikiem jednej odpowiadającej mu czystej nici DNA.

I te wibracje wszystkich nici weszły także do duchowego Serca Polski. I teraz te wszystkie wibracje i potencjały, stopniowo w procesie wchodzą do naszych ciał , serc i dusz, poszerzając naszą Świadomość i przygotowując nas do nowego opartego już tylko na Miłości, życia w nowej rzeczywistości. Czyli w duchowym Sercu Polski jest teraz również dwanaście czystych nici DNA.

Dlaczego tyle informacji o duchowym Sercu Polski spływa z przestrzeni kwantowej pola Światła?

A to dlatego, żeby nam uświadomić w jak ważnym procesie uczestniczymy my jako Polacy. 13 go października 2021r w środku Polski powstał nowy czakram Świadomości Światła, promieniujący do nas właśnie tymi 12 stoma bazowymi wibracjami. W skutek związanego z tym znacznego wzrostu potencjału Światła w przestrzeni kwantowej polski, duchowe Serce Polski wybudowało wokół siebie duchowe Serce Ludzkości. Te oba Serca połączyło ze sobą duchowe Serce Ziemi.

Stało się tak dlatego, że Matka Ziemia w umiłowaniu nas, jako zamieszkującej ją Ludzkości, przeniosła swoje Serce z jądra ziemi do Polski. Czyli aktualnie w środku Polski mamy trzy połączone Serca – jako zupełnie nową konstrukcję, której jeszcze w dziejach Ziemi nie było. W środku fioletowe Serce jako duchowe Serce Polski, otulające je zielone duchowe Serce Ziemi, i te oba Serca obejmuje różowe duchowe Serce Ludzkości. Ta nowa struktura duchowa trzech połączonych Serc zakotwiczyła się już na stałe w środku Polski i połączyła się jednocześnie z centrum nowego czakramu Świadomości w Polsce, stanowiąc narastający potencjał do tworzenia się kolejnych, zaskakujących zdarzeń w Polsce i na ziemi, a których jedynym celem jest przebudzenie kolejnych grup Ludzkości.

Rok temu na Harmonii Kosmosu prezentowałam planszę z rysunkiem nowej i starej Ziemi. Mówiłam jak nowa ziemia jako duchowa wysoko wibrująca rzeczywistość coraz bardziej napiera na starą ziemię, czyli naszą obecną nisko wibrującą matrycę rzeczywistości, zagęszczając jej mentalną strukturę. W ciągu tego minionego roku dalej trwały i nasilały się procesy oczyszczania się matryc narodowościowych w przestrzeni pierwszej ziemi. Widzimy to chociażby na przykładzie tego co się dzieje za naszą wschodnią granicą. W wielu krajach coraz bardziej rozprzestrzenia się wibracja prawdy, generując zdarzenia w których ciemność coraz bardziej odsłania swoje dotąd ukryte oblicze.

Rok temu mówiłam również, że Polska jest Iskrą dla świata, jako portal Światła. To stwierdzenie w ciągu minionego roku w pełni potwierdziło się poprzez manifestacje przestrzeni polskiej takiego fundamentalnego zdarzenia jak powstanie nowego czakramu Świadomości Światła z którego pomocą i przy udziale naszej wspólnej wytężonej pracy i z udziałem wyższego wymiaru Istot Rodziny Światła -19 stycznia tego roku wytworzyliśmy Świetlny most, którym połączyliśmy przestrzeń Polski z przestrzenią pierwszej cywilizacji Światła na Ziemi.

O tym wszystkim mówiłam szczegółowo cztery miesiące temu w addycjach. Kolejnym zdarzeniem wskazującym na to, że Polska pełni wiodącą rolę w trwającym obecnie procesie wznoszenia Ziemi i Ludzkości, oraz że jest wzorcem energetycznym przemian, które będą stopniowo się odbywać również w innych krajach po oczyszczeniu ich matryc narodowościowych – to tym zdarzeniem jest to, że w środku Polski połączyły się trzy Serca, jako duchowe Serce Polski , duchowe Serce Ziemi, i duchowe Serce Ludzkości.

Trzy Serca są lustrzanym odbiciem trzech Serc działających w środku Polski. Te trzy Serca swoimi wibracjami wypełniają już całą przestrzeń Ziemi, jako fraktalne odbicie. Nawet trudno sobie wyobrazić jakie przemiany fizyczne materialne, społeczne, duchowe i energetyczne nas jeszcze czekają – pozytywne dla ludzi Światła a negatywne dla ludzi ciemności…czyli hołdujących systemowi / staremu stylowi życia i kontroli, transhumanizmowi.

Aby jednak dać nam przedsmak przygody jaka nas czeka, spływa do nas informacja czego będą nas uczyć nowe tworzące się już struktury Światła. I właśnie to nowe co się będzie pokazywało, to tworzenie nowej kultury, piękna, jako naszych nowych wspólnych doświadczeń, pięknych energii, które między sobą będziemy emitować poprzez interakcje – to właśnie wszystko będzie się wyłaniać jako tak piękne, tak czyste, tak święte, tak dobre, że musimy do tego dorosnąć wibracyjnie, żeby to mogło w nas się rozłożyć. I to czego się w tym nowym świecie będziemy uczyć, to energii, częstotliwości. Świętych energii, których będziemy uczeni przez zewnętrzne, jakby nowe struktury społeczne, oparte na wyższych częstotliwościach, gdzie będzie się ludzi uczyć ich Prawdy, tego Kim są. Czyli odkrywania Boga w sobie.

I w tej coraz wyższej Mocy, której będziemy się uczyć w sobie odkrywać, będziemy uczeni poprzez Istoty, które będą miały większą wielowymiarową wiedzę o Świetle. Wiadomo, że każdy jest na różnej fazie swojej ewolucji. Jedni będą wyżej i ci co będą wyżej to będą służyć swoją wiedzą całej reszcie, która jest troszeczkę niżej. I będą te Istoty nas uczyć niesamowitych technologii, niesamowitych rzeczy. Tej wiedzy, która się będzie w nas rodziła, poprzez prowadzenie, różne przekazy tych istot, będziemy używali do tworzenia różnych cudownych rzeczy, które będą dla Boga w nas zabawkami, którymi się możemy zachwycać, czyli z własnych pól energetycznych, tak jak wyższe oparte na Świetle cywilizacje, będziemy tworzyć różne np. przedmioty, domy, zaspokajać swoje potrzeby, żeby było nam np. ciepło.

Czyli już nie będziemy uzależnieni od tego co z zewnątrz, ale będziemy już mieli prowadzenie do środka, żeby z własnego pola energii, z własnej Świadomości tworzyć wszystko, co nam będzie potrzebne jako nowe technologie, nowe konstrukcje domów, edukacja i wiedza na temat przepływu energii życia w naszym środowisku. Więc przed nami NOWY świat piękna i zachwytu, jako poznanie nowego, czym po prostu będziemy się zachwycać. I tego nam właśnie w życiu brakowało, bo żyliśmy w ciągle powtarzającej się, rutynowej, schematycznej rzeczywistości. A teraz przyszłość przed nami jest tak piękna, tylko mamy dotrwać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.