Coraz szybsza ewolucja.

Życie zmierza w kierunku jednoczenia się Nowej Świadomości, która zamierza dokonać ogromnych, co następnie podniesie społeczności, regiony, kraje, środowiska, świat. Moc nowej Świadomość niczym ławica ryb, może ona poruszać się w doskonałej harmonii i zmieniać kierunek bardzo łatwo, by omijać wszystko co stawia jej opór. Im bardziej Świadomie żyjemy, tym bardziej będziemy ze sobą połączeni. Budzą się Serca, coraz trudniej jest ignorować swoje uczucia. Dusze zaczynają wydobywać swoją prawdę na powierzchnię. Im więcej Świadomości, tym bardziej kontrast w świecie staje się widoczny. Niezgodność pomiędzy myślami i Duszą staje się coraz bardziej widoczna.

To nie tragedia, lecz niesamowita i szybka ewolucja ludzkości. To ekscytujący okres na naszej planecie, mimo, że nie łatwy. To początek zupełnie nowej rzeczywistości! Mimo, iż w tej chwili panuje wiele strachu, zmartwień i poczucia chaosu, to równolegle wyłoni się wiele niezwykłych nowych możliwości na horyzoncie. Zmiana sposobu działania struktur ludzkich w najbliższej przyszłości spowoduje zmiany tak duże, że będą nie do poznania. Będą one opierać się na zasadach uczciwości i przejrzystości, prawdy i miłości. Przyniosą korzyści wszystkim ludziom. Zmieniamy się! To przejście, które zmieni wszystko.

Następuje równoważenie energetyczne, które pomoże ludzkości doświadczyć większych stanów dobrego samopoczucia i kreatywności. To rok ciągłego przebudzenia i czas na znalezienie głębszego połączenia ze Światłem w sobie. Galaktyka wibruje coraz intensywniej częstotliwością Świadomości Chrystusowej energii i obejmuje całą Ziemię. O tym mówili nasi starożytni – tylko ich przesłania zostały błędnie zinterpretowane przez wiele religii. Będziemy odczuwać wszystko intensywniej niż kiedykolwiek wcześniej. Stąd wyzwalający się chaos – naturalna faza dezorientacji – fundamenty starych zamykających nas struktur, zaczynają być poruszane, nową wyższą energią.

To właśnie wyzwania, przed którymi stoimy, są prawdziwym źródłem naszej mocy, mądrości i odwagi, ponieważ czynią nas silnymi, mądrymi i coraz piękniejszymi Istotami. To pomoże rozpocząć tworzenie i ustanawianie społeczności Nowej Ziemi z unikalnymi sygnaturami i wzorami energetycznymi opartymi na przepływach, nowej Świetlistej Chrystusowej energii. Życie jest cudownym DAREM i należy je przeżywać z odwagą, pasją i otwartym Sercem. Miłość jest dla ciebie dostępna w każdej chwili.

To czas w którym uczysz się, jak wskoczyć w NOWE, porzucając bagaż wyrzutów sumienia, poczucia winy i wstydu. Jak szybko się rozwijać i dojrzewać, by wkraczać do nowego świata. Miłość jest fundamentem, który cię poprowadzi, fundamentem z którego zostałeś stworzony i celem, do którego powrócisz. Jest jak wieczna rzeka życia, prowadząca, kochająca, obejmująca i niosąca naprzód. Im bardziej zdecydujesz się dostroić do Miłości, tym łatwiej przejdziesz proces i tym bardziej magiczne i genialne stanie się twoje życie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *