Dzieje się teraz wielka MAGIA.

Są to ewolucyjne czasy, w których objawione zostaje Boskie człowieczeństwo. Przeskakujemy kwantowo przez nałożone granice, przekraczamy strefę mentalnego mroku. To ma miejsce na bardzo głębokim duchowym poziomie – wewnętrznego rdzenia. Nasze ciało emocjonalne, system psychiczny i nerwowy potrzebują czasu, aby po prostu być i pozwolić na odnowę.

Dla tych, którzy dostrajają się w środku, pozwalają nowym częstotliwościom Ziemi się zintegrować. To przekształca ludzki system energetyczny na taki, który jest zdolny do bycia, wyrażania, postrzegania i tłumaczenia, na nowe, wyższe sposoby percepcji. Nowe, budzące nas fale zmian, są w rzeczywistości Świętymi aktywacjami, które nasze Dusze wywołały na długo przed wejściem w ten wymiar.

Te Święte aktywacje, skłaniają nas do życia prosto z Serca. Proszą nas, abyśmy coraz mniej myśleli, a coraz więcej czuli, zwiększają naszą zdolność Kochania. Prowadzą nas do słuchania za pomocą intuicji. Nasza intuicja to sposób, w jaki Duch komunikuje się z nami.

Przestań się starać a zacznij BYĆ.

W przeszłości akceptowałeś zmiany niechętnie lub z ekscytacją, ponieważ zmiany były kierowane przez twoje społeczeństwo, czy to rodziców, przyjaciół czy kolegów. Teraz, kiedy wykroczyłeś poza normy społeczne, twoje działania należą do ciebie – dla starej tożsamości to przerażające, dla nowej, to fascynująca myśl. To nie jest czas na podejmowanie decyzji czy działań z pozycji kalkulującego umysłu, to czas działania z Serca.

Rozpocząłeś budowę swojego nowego życia – to nie tylko zmiana do nowego środowiska / nowej społeczności, która myśli i odczuwa inaczej. Zmieniasz swoje życie w sposób nie do opisania dla innych. To, co było ważne wczoraj, już nie istnieje. A to, co staje się ważne, znajduje się na etapie formułowania. Żadne wyjaśnienie nie wydaje się odpowiednie, gdy inni pytają, dlaczego tak się zmieniłeś, czy coś zrobiłeś inaczej. Jeśli mówisz innym, że zrobiłeś coś, ponieważ poczułeś to za słuszne, nawet jeśli innym wydaje się to nieodpowiednie, uważają cię za dziwnego.

Nie masz wyjaśnienia, które pasowałoby do scenariusza 3D, ani nie jesteś jeszcze wystarczająco wyrafinowany w swojej nowej Istocie, aby w pełni zrozumieć to co rodzi się w Tobie, jako nowe. Po prostu jest coś, czego nie da się wytłumaczyć ani innym, ani sobie.Więc część ciebie jest podekscytowana twoim przejściem do nowego życia, a inna część, jest przytłoczona. Ale w głębi wiesz, że działania, które podjąłeś lub podejmujesz, są dokładnie tym, czego potrzebujesz. Niekoniecznie akceptowalne w twoim świecie 3D, ale odpowiednie dla nowego ciebie.

Twoim zadaniem nie jest tłumaczenie się. Twoim zadaniem jest pielęgnowanie przychodzących, wzniosłych potencjałów. Stajesz się początkiem czegoś nowego. Mimo, iż wiesz, że w starej wibracji wciąż toczy się wielka walka. Ty jesteś w NOWEJ przestrzeni  Światła, i jesteś gotowy dać sobie pełne pozwolenie na poddanie i odpuszczenie wszelkich wątpliwości, ich zmartwieniom, obawom i oporom, które tam trzymają. Pozwalasz sobie wejść w nowe, cudowne życie.

Jesteś TUTAJ.

Dla tych, którzy świadomie podjęli decyzję o poddaniu się, dzieje się teraz wielka MAGIA. Zostaliśmy obdarowani możliwością pamiętania, że nasz wewnętrzny wzrok jest oczami Wszechświata. Jesteśmy w stanie patrzeć naszymi magicznymi oczami z rozszerzoną Świadomością i mądrością, które mogą przyjść tylko z doświadczeniem, nie teorią.

Każde doświadczenie, przez które przeszliśmy, bez względu na to, czy uważaliśmy je za dobre, czy złe, doprowadziło nas do tego cudownego momentu w czasie, w którym jesteśmy w stanie dostrzec magię we wszystkim. Pozwalając, aby wszystko znów było NOWE.

Mino, iż inni trzymają się mentalności przetrwania i świadomości ofiary. Ty nie siedzisz już na uboczu życia, ale podejmujesz pozytywne działania, by dzielić się pięknymi darami ze światem. Chcesz służyć najwyższemu dobru, wyższemu celowi, aby pomóc doskonalić życie i rozwinąć się ludzkiemu potencjałowi. Patrzysz w kierunku Życia, którego nie zauważałeś wcześniej.

One thought on “Dzieje się teraz wielka MAGIA.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *