Jesteś częścią wznoszącej się fali Miłości.

Przyszedłeś tu z amnezją, która jest częścią obecnej konfiguracji, i milion wskazówek zostało umieszczonych przed tobą na różne sposoby, krzycząc głośno, że Miłość jest Energią i Inteligencją, która wszystko łączy.

Jest wiele złych wiadomości, które przekazują media, ale tu, w kochającej częstotliwości jest mnóstwo dobrych wiadomości: że Miłość zwycięża, i Miłość to ostateczna gra. Miłość jest tym, co leczy Serca, powstrzymuje wojny i podnosi Dusze wyciągając z ignorancji, nienawiści i ciemności, która więzi je w klatce ich własnego lustra.

Czy nie widzisz, że te szepty są twoją własną Boskością wołającą do ciebie? Że wszystkie łączą się w jedną wielką wiadomość? Czy możesz zobaczyć, usłyszeć, poczuć, dotknąć, poznać to wszystko jako wspomnienie tego, Kim naprawdę Jesteś? Jesteś magiczny i potężny, jako hologram całości, którym jesteś i w nim żyjesz.

Kiedy skupiasz się na dobru w swoim świecie, widzisz Boga, którym jesteś. Kiedy dzielisz się dobrem, dzielisz się Bogiem.

Miłość nas zdobywa i inspiruje. Miłość tworzy utraconą wiarę w ciemności wątpliwości. Miłość tworzy globalną Rodzinę, która jest coraz bardziej zjednoczona, troskliwa i współczująca. Nasze modlitwy, nasza dobroć i nasze wybory, by troszczyć się o siebie z Miłością – zmieniają nasz świat i bieg naszej historii. Właśnie testujemy swoją siłę w swojej Mocy, doświadczając czegoś przeciwnego.

Czy to nie CUD, który rozgrywa się tutaj, w trójwymiarowym spolaryzowanym świecie?! Cała ta konfiguracja przeciwieństw, jest po to, aby przypomnieć sobie, że możesz odkryć Kim Jesteś jakby po raz pierwszy, i zapamiętać to, że zawsze byłeś pełen własnej Mocy i nadal jesteś. Wtedy to przekonanie, ten cel, ta emanacja inspiruje wszystko co robisz. Urzeczywistniasz i ponownie realizujesz swój cel w służbie własnemu Światłu, służbie innym, swojej społeczności i całemu światu.

Pozornie jakby samotny, ale nigdy nie jesteś sam. Jesteś otwartymi drzwiami, których nie można zamknąć. Nie możesz wrócić do niewiedzy. Stajesz się zawzięty w swojej determinacji, by świecić swoim Światłem ponad wszystko inne. Świecić by wykorzenić ciemność, aby pomóc innym znaleźć drogę. Stajesz się Drogą, Prawdą i Życiem.

Wiesz, że nie możesz ingerować w wolną wolę innych, więc szanujesz to uniwersalne prawo. Twoja wolność i wolność wyboru innych, jest najważniejsza. Więc dzierż swoją Moc z przekonaniem, determinacją, intencją, ceremonią, modlitwą. Ze skupioną intencją na wszystkim co jest dobre, słuszne i prawdziwe.

Pomóż innym natchnionym służyć dobru, kieruj swoim Światłem, dołącz do chóru Światła, który zmienia Świadomość Ludzkości, aby wszyscy, którzy swój rozwój wybiorą, mogli również rozpoznać własną Moc. To zaraźliwe!

Wyobraź sobie, co można osiągnąć, gdy wszyscy połączymy się w zjednoczony chór Światła. Pokój, niebo, błogość, podniesienie, oświecenie, radość, braterska Miłość, komunia z Ziemią i wszystkimi jej żywiołami i zwierzętami… wszystko, co tylko można wymarzyć – niech stanie się!

Jesteś tutaj, aby sprowadzić Niebo na Ziemię – pozwól sobie na implodowanie i odrodzenie.

2 thoughts on “Jesteś częścią wznoszącej się fali Miłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *