Jesteśmy Nowi i Ziemia jest Nowa.

Świat wokół nas nieuchronnie wciąż się przesuwa i zmienia, mimo, że chaos wydaje się nie mieć końca. Lecz kiedy żyjemy Duchowo, puszczamy krzyk chaosu i zamiast tego pozwalamy, by prowadził nas nowy wymiar – bezruch. Bezruch to wewnętrzna wiedza i wewnętrzne miejsce na BYCIE, nie jest to miejsce do robienia lub szukania, z pewnością nie jest to miejsce do odczuwania niezadowolenia, że nie osiągnęliśmy doskonałości lub nie zrealizowaliśmy pewnych celów. Bezruch to wewnętrzny spokój, to nie gonienie za tęczą, ale stawanie się nią. W bezruchu odkrywamy, że nie jesteśmy skończonymi Istotami. I im bardziej zdajemy sobie sprawę z wewnętrznej nieskończoności, tym bardziej wzrasta w nas głębsze i bogatsze poczucie połączenia z życiem.

Dzieje się magnetyczne przyciąganie, aby rozszerzyć się na MIŁOŚĆ, na pełną Miłości Świadomość. Wchodzimy w rezonans ze swoim prawdziwym „Ja”. Prawdziwe „Ja” to wieczne i nieskończone WSZYSTKO. W 2023 roku odczujemy coraz intensywniejsze zmiany w naszej Istocie, skutkujące nowymi interakcjami w naszym zewnętrznym świecie. Odczujemy też silniejsze pragnienie, by karmić się Duchowo. Coraz bardziej będziemy uświadamiać sobie naszą Boskość i nasz Majestat. Żadne z nich nie dotyczy ego, są po prostu potwierdzeniem, że jesteśmy jednością ze sobą, naszym życiem, sobą nawzajem, naszymi ścieżkami i światem. To rok odkrywania swojej kreatywnej harmonii – wyższy potencjał nałożony na rzeczywistość czasu – która nie ujawnia swojej prawdziwej formy, dopóki nie zostanie zrodzona przez nas. Rok 2023 będzie rokiem intensywnego przebudzenia, rokiem prostego życia, życia radosnego, życia Duchowego i życia Świadomego.

Do niedawnych globalnych zmian energii i naszej wewnętrznej pracy, większość problemów rozwiązywaliśmy ze świadomością 3D. Nasza trójwymiarowa Istota była akumulacją działań, które chcieliśmy wyeliminować w tym życiu – i tak też zrobiliśmy. Oczywiście wiele zmian, których doświadczyliśmy, choć namacalnych i rzeczywistych, jest również trudnych do uzasadnienia, ponieważ zachodzą one głęboko w naszych Sercach i Duszach. Pozornie możemy nie czuć, że się zmieniliśmy, ponieważ życie może tykać w ten sam stary sposób, ale sposób, w jaki patrzymy na życie, zmienił się, ponieważ nic nie jest takie samo jak wcześniej.

Ewoluowaliśmy, zarówno osobiście, jak i zbiorowo!

Jesteś teraz prawie czystą kartą. Nawet jeśli fragmenty twojego obecnego życia w 3D pozostają, są one tak minimalne, że nie mogą być uwzględnione w twojej obecnej samoocenie. Tak więc niektóre relacje, które możesz kontynuować, niekoniecznie są tak pełne przywiązania jak kiedyś, ponieważ zakończyłeś karmiczne więzi, które wiązały cię z tą osobą. Patrzysz na swoje interakcje ze świeżym spojrzeniem i nowymi potrzebami. Im bardziej koncentrujemy się na znalezieniu jedności z naszym wewnętrznym Światłem, tym więcej znajdujemy prawdy i mądrości oraz łączymy się z innymi Istotami, idącymi wewnętrzną ścieżką.

Jesteśmy Nowi i Ziemia jest Nowa.

Nie reagujemy już tak, jak kiedyś. Te różnice będą się zwiększać w ciągu tego roku, będziemy szybko zmieniać się w sposób, którego nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić. Ci, którzy się nie zmieniają, uważają cię za mylącą się i prawdopodobnie irytującą osobę. Twoje działania nie są już zgodne z twoimi starymi oczekiwaniami. Nie masz już starych danych emocjonalnych ani interakcyjnych. Jesteś naprawdę NOWY z nowymi myślami, działaniami i wzorcami. Pozwól sobie po nowemu odczuwać i reagować, gdy dzieje się twoje nowe życie, zamiast wpychać się w trójwymiarowe pudełko strachu czy społecznie „słuszne” działania. Nie masz teraz właściwych działań, ponieważ odkrywasz SIEBIE. To, co kiedyś sprawiało, że czułeś się komfortowo, już nie istnieje.

Jako obecne i przyszłe Istoty zmieniamy się niemalże z minuty na minutę. Nasze przebudzenie otworzyło nas na nowy poziom Świadomości, gdzie odczuwamy wszystko głębiej i ostrzej. Wszystko wydaje się inne. Przez mgłę czasu wyłania się jasność, dając każdemu z nas szansę, by poczuć się bardziej żywym. Dzięki temu możemy więcej widzieć, więcej słyszeć i więcej odczuwać, ponieważ wszystko wydaje się bardziej żywe i bardziej samo w sobie, niż kiedykolwiek wcześniej. Paleta możliwości wokół nas jest bardziej żywa i nic w niej nie jest skomplikowane, chodzi tylko, by głęboko oddychać życiem, jednocześnie pozwalając, by życie głęboko w nas tchnęło.

Pozwól swojej Świadomości wprowadzić swoją przeszłość do teraźniejszości. Bądź w teraźniejszości, a przyszłość się dostosuje. Pozwól swojej wewnętrznej Wolności wibrować w nowej formie. To jest twój dar dla życia, aby twoje subtelne „Ja” dotykało fizycznej gęstości, wiedząc, że wszystko jest DOBRZE. Oddychając głęboko swoją Boską kreatywnością – wydychając nowy potencjał. To, co powstaje w teraźniejszości jest doskonałe. To doskonały relaks. To idealna zmiana. Twoja wewnętrzna Wolność spotyka się z zewnętrzną formą. Fale informacyjne i różne sploty – mieszasz to co gęste i wolne – a twoja Świadomość przesuwa się w to, co powinno nastąpić.

A następuje zmiana do Boskiej Miłości. Boska Miłość jest najpotężniejszą energią w całym Istnieniu. Z niej wszystko się bierze. To Święte Serce i Łono, z którego wszystko się rodzi. Boska Miłość nie zna sądu. Zna tylko pełnię. Bańka strachu ludzkości pęka, a zbiorowy umysł – choć jeszcze się „drapie” – otrzymuje odżywczą Miłość Boskiej Wolności. W 2023 roku, głos naszego Ducha będzie zwyciężać!

3 thoughts on “Jesteśmy Nowi i Ziemia jest Nowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *