Ludzkość jest w hologramie, który sama tworzy.

Sprawy ulegają podwyższeniu, ponieważ jest to czas ekspansji. Skraca się czasoprzestrzenna sekwencja pomiędzy myśleniem a otrzymywaniem. W rezultacie nasza percepcja jest znacznie wzmacniana i czasami możesz czuć się przytłoczony. Możesz czuć się niespokojny, gdy ukryte aspekty ciebie zostają ujawnione. Coraz bardziej będziesz widzieć jak Ludzkość jest w hologramie, który sama tworzy. Wszyscy wychodzimy z ślepego zaułka, twarzą w twarz ze wszystkimi wymiarowymi aspektami nas samych.

Pamiętaj, nigdy nie jesteś sam, nawet gdybyś chciał. Jesteś otoczony wsparciem z wielu światów, z których najmniejszym jest ten fizyczny! Razem rozpalamy od wewnątrz nasze Światło. Tę intensywność Siły. Możemy to zrobić bardziej, gdy jesteśmy zjednoczeni. To jest wielka Moc, którą każdy z nas posiada, ponieważ razem jesteśmy jak fuzja komórek! Pojedyncza komórka jest słaba, ale połączenie z innymi / razem, zapewnia siłę, wzrost i stabilność.

Zawsze upewnij się, że jesteś Świadomy, uziemiony i połączony w swoim ciele. Pozostanie w tym stałym stanie Świadomości zapewnia, że twój GPS jest włączony. Najpierw zaspokajaj własne potrzeby, aby „wojownik Światła” którym dla zalęknionego świata jesteś, był zrównoważony, nakarmiony i czujny. Zbieraj swoje zasoby. Szukaj i rozpoznawaj wszystko, co cię wspiera, i odsuń się od wszystkiego, co cię pomniejsza. To nie są czasy na noszenie niepotrzebnych ciężarów, stworzonych przez siebie czy innych. Trzymaj blisko Serca to, co najważniejsze, a jednocześnie utrzymuj stan współczującego oderwania, aby twoje więzy nie trzymały cię z dala od twojego własnego Światła.

Utrzymuj przez cały czas połączenie ze swoją większą Boską Jaźnią. Nie rezygnuj z tego, bo to jest twoje zaopatrzenie i prawdziwe Życie. Jest to również twój bardzo ważny system przewodnictwa, gdy na zewnątrz wody są mętne. Jest tylko jedna rzecz, która cię prowadzi – są to twoje wewnętrzne podszepty – są one szeptane przez Ducha. Wiedz, że WIESZ – i zawsze będziesz WIEDZIAŁ – co jest dla ciebie odpowiednie. Znakiem rozpoznawczym jest to, jak się czujesz. Wiedza i robienie tego, co słuszne, zawsze sprawia, że czujesz się DOBRZE. To prosty barometr! Użyj go, aby nawigować w tych czasach i przede wszystkim ufać sobie!

Miej otwarte Serce, nawet jeśli czasami wydaje się, że się łamie. Twoje Serce wie, że możesz wytrzymać wiele – to jest wewnętrzne rozumienie. Oddychaj przez to wszystko i trenuj swoje Światło. Podążanie za intuicją jest bardzo ważne. Kontynuuj ćwiczenie się w używaniu tego ważnego daru. Twoje otwarte, współodczuwające Serce pomaga wszystkim innym znaleźć to, czego szukają, czyli ich własne współodczuwające Serce. Jeśli żyjesz w stanie pamiętania, Kim Jesteś, promieniujesz współczuciem dla innych, którzy jeszcze nie przypomnieli sobie Kim Są.

Niech Miłość i Światło również zwyciężają w twoich słowach.

Ufaj, że twój własny Boski Plan rozwija się tak, jak powinien. Ufaj, że jesteś potężniejszy ponad miarę. Ty czy ktoś inny, nie jesteś ofiarą niczego innego, niż własne fałszywe ograniczenia. Ciężkość, desperacja i niewiara rodzi więcej tego samego.

Jako potężny twórca weź pełną odpowiedzialność za to, co tworzysz. Dlaczego więc nie przeformułować negatywności i zaśpiewać radosnych pieśni – tańczyć z oddaniem i wierzyć, że wszystko, co jest prawdziwe, słuszne i dobre – ZWYCIĘŻY? Bądź źródłem wszystkiego, czego pragniesz. Wszystkie te atrybuty, są atrybutami Ziemskiego Anioła. Wojownika Światła. Posłańca żywej Świadomości Chrystusowej.

Bez osądu, złośliwości, chciwości czy jakiejkolwiek pogardy – współczujące Serce zasiewa nową Świadomość, nowy sposób bycia na Ziemi, który przypomina to, Kim Naprawdę Jesteśmy. Wielkie Przebudzenie dokonuje się w każdym z nas i dla każdej Duszy w naszym świecie. Staniesz się oczyszczony i wygładzony jak piękna rzeźba lodowa podczas wielkiej uroczystości, która definiuje na nowo twoją linię ŚWIATŁA. Stajesz się NOWY.

2 thoughts on “Ludzkość jest w hologramie, który sama tworzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.