Magiczna podróż.

Nic nie jest takie, jakim się wydaje. Wszystko jest inne. Im bardziej na zewnątrz intensywne jest wydarzenie oparte na strachu, tym bardziej pojawia się większa częstotliwość Światła, które właśnie spływa na planetę. Wielu nie widzi, że portal jest otwarty, ani nie rozumie w jaki sposób wszystko działa. Rzeczywistość jest taka, że mamy wielką pomoc. Pozwoliliśmy tej pomocy wejść do naszej gry i pojawi się ona na wiele różnych sposobów. Pierwszym krokiem jest pomoc planecie, która znajduje się w spirali wznoszenia. Portal zmienił całą sieć energetyczną Ziemi, co otwiera tak wiele możliwości. To jest bardzo podobne do naszego własnego pola energetycznego. Stajemy się coraz bardziej wrażliwi i cały czas wychwytujesz energię innych ludzi. Podobnie Ziemia, tyle, że ona na znacznie większą skalę.

Świadomość to energia, która tworzy. Wszystko jest energią. Ty. Ja. Wszystko. Wszystko czym jesteśmy jest energią. Wszystko, co JEST, jest energią. Myśli są energią i emocje to energia w ruchu więc wydarzenia są ich konsekwencją. Idee, koncepcje, Świadomość, wszystko jest energią. Obserwator wpływa na to co jest obserwowane. Tworzymy to, na co patrzymy, poprzez sposób w jaki na to patrzymy – poziom Świadomości z którego obserwujemy energię, ma ogromne znaczenie. Więc jedni doświadczają wznoszenia, inni zatracania się. Dlatego twoja wykonana praca w BYCIU wewnątrz i trzymania się Serca, teraz przynosi owoce, czy fruniesz wysoko. Decyduje ile Światła przepuszczasz, ile Miłości możesz znieść, ponieważ jest to kluczem do utrzymania w sobie otwartego portalu.

Utrzymuj tę otwartą bramę, ona prowadzi cię do rzeczywistości, która jest słodka i obfita. Jeśli jej nie doświadczasz, to tylko twój system przekonań sprawia, że stoisz w miejscu i nie idziesz do przodu. Otwórz bramę i uwolnij wszystko, co kiedyś ci służyło, ale już się skończyło w energetycznych zmianach. Puść, by nauczyć się latać, nauczyć się pływać, nauczyć się drążyć głęboko w tajemnicach Ziemi i Wszechświata. Otwórz bramę do wszystkiego, do czego jesteś przeznaczony, bez tych wszystkich ziemskich dramatów. Poczuj przepływ prawdziwości swojego początku bez końca i końca bez początku. Odkryj potencjał, który ukrywałeś. Czy jesteś gotowy na taką gwiezdną ekspansję? Czy jesteś gotowy otworzyć umysł i Serce na takie miejsce totalności? To jest magiczna przygoda, w mentalnym świecie tego nigdy nie przeżyjesz.

Porzuć sposób, w jaki siebie definiujesz i pozwól swojej Duszy na nowo zdefiniować cię w sposób, który służy Światłu Miłości. Wkraczasz w swój Nowy Świat. Świat, który dla starej wersji twojej Istoty, wydaje się zagmatwany, ale w rzeczywistości jest ekscytujący. Tu jesteś narażony na nowe myśli i działania. Wiele z nich nie jest zgodnych z oczekiwaniami starej Istoty, ponieważ tu jesteś nowonarodzony. Podejmiesz nowe decyzje i podejmiesz nowe działania, które pochodzą z Duszy, z twojej nowej, pełnej blasku Istoty.

To jest twoje nowe życie i w spontanicznej plątaninie tych nowych energii i działań, odnajdziesz łzy szczęścia, radość i śmiech. Poznasz nowe miejsca, ludzi, działania i zajęcia. Nie dlatego, jak wcześniej że trzeba, ale dlatego, że się zmieniasz. Tu nie ma rutyny, nie ma starego oczekiwania w twoich uczuciach i myślach. Tu jest nowy horyzont do działań, i wciąż się on poszerza. Pozwól, aby twoje dni przebiegały zgodnie z oczekiwaniami Duszy, z kilkoma nowymi wydarzeniami tu i tam. Czy się odważysz?

Nie musisz obsesyjnie skupiać się na swoich przejawach. Nie musisz myśleć pozytywnie o wszystkim w swoim życiu. Nie musisz mieć pojęcia, jak stworzyć coś, czego chcesz. Nie musisz cały czas wierzyć w swoje marzenia. Musisz tylko wierzyć i dostroić się jak nowa fala, która ma wysoką częstotliwość. Twoim jedynym zadaniem jest być otwartym na Miłość. Wtedy będziesz wiedzieć, kiedy jesteś na drodze do swoich głębszych pragnień, ponieważ będziesz czuć się DOBRZE. Będziesz wiedział, że jesteś dostrojony do strumienia łaski, gdy wszystko płynie łatwiej, występuje synchronizacja i cieszysz się podróżą.

Oddychaj więc głęboko i poczuj powietrze w płucach, błogosławiąc je. Poczuj powietrze na swojej twarzy, spójrz na promienie słońca. To wszystko jest święte. Wypij szklankę wody i doceń jej smak. Właśnie w tych małych aktach jest łaska – otrzymujesz Miłość. Otwórz swoje Serce i oczy na nowe spojrzenie. Zakochaj się w planecie Ziemia, w swoim doświadczeniu tutaj, a zwłaszcza w doświadczeniach, które masz z innymi ludźmi. To dla ciebie szansa na przypomnienie Domu w najpiękniejszy sposób. Okres wchodzenia i wychodzenia z czasu i przestrzeni, oraz pracy z czasem w nowy wielowymiarowy sposób. Potrzebujesz ciszy i spokoju, aby ten DOM poczuć i w nim zintegrować się.

Jesteśmy wielkimi magikami planszy Życia, i przebyliśmy bardzo długą drogę, aby znaleźć się tutaj, dokładnie w TYM momencie. Więc płyńmy dalej w tę MAGICZNĄ podróż! Jest coraz piękniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *