Miłość jest częstotliwością życia.

Jesteś Istotą wibracyjną. Każdym oddechem wiedz, że tworzysz świat wokół siebie. Twoje wibracje wpływają do otaczającego cię Wszechświata. Miłość jest częstotliwością życia. Twoja żywotność, zdrowie, szczęście, obfitość i ogólne dobre samopoczucie pochodzą z przyciągania przez ciebie tej twórczej siły życiowej. Jeśli przepuszczasz przez siebie tę energię, leczysz się nie tylko z dolegliwości fizycznych, ale ze wszystkich dolegliwości życia. Tworzysz wtedy świat z największym potencjałem dla ciebie. Zakochaj się w swoich dziełach i pozwól swojemu Sercu wysoko wibrować.

Twoje stare wibracje bólu i ofiary dobiegły końca. Twoja potrzeba dbania o wszystkich oprócz siebie, dobiegła końca. Poddaj się swojej większej mądrości, nieskończonym Boskim energiom. Dostrój się wewnątrz, odczuwaj harmonię, poznawaj błogość. Jedynym pozostałym zadaniem jest zaakceptowanie Łaski i otrzymywanie obfitego życia. Pozwól sobie żyć w blasku i pozwól innym żyć w burzliwym chaosie, jeśli tak chcą. Twoja potrzeba ochrony wszystkich dobiegła końca. Mimo, iż inni martwią się finansami, miejscem zamieszkania, pracą czy wojnami, ty rozszerzaj swoją energię i twórz. Ignoruj tych, którzy próbują wzbudzić w tobie poczucie winy i ściągnąć do swojego skurczonego poziomu. Dla wszystkich istnieją możliwości dokonania wyboru, pomiędzy ekspansją i szczęściem lub ograniczeniem i cierpieniem. Następuje podział energii, dzieje się to na całej Ziemi.

Jesteś u progu zupełnie nowych sposobów życia, jesteś w komunii z szerszym aspektem Wszechistnienia. Świadomie pielęgnujesz subtelne, głębokie i niewytłumaczalne zmiany, które zachodzą w tobie. Twoja fizyczna forma jest głęboko zaangażowana w ewolucję, aby umożliwić ucieleśnianie swojego Wyższego Ja. Celebrujesz rozszerzenie połączenia z całością życia – połączenia, które niesie ze sobą głęboki szacunek. Wszyscy żyją w tobie i spotykają się w tobie jako JEDNOŚĆ. W zjednoczonym polu Światła i Harmonii. Tu przyzwalasz na oświetlanie swojej drogi i wszystkich. I tak właśnie chcesz żyć, przyzwalając na Miłość, przyzwalając na radość, przyzwalając na spokój, przyzwalając na harmonię, przyzwalając na łatwość. To wzywa cię do bycia w TERAZ, do BYCIA bardziej, do BYCIA sobą pełniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *