Miłość jest klejnotem, który otwiera drzwi i tworzy Cuda.

Energie coraz bardziej się zmieniają – więc zbiegi okoliczności, coraz częściej są nieprzewidywalne i poza naszą kontrolą – to zupełnie inne miejsce niż to, do którego jesteś przyzwyczajony. Ci z nas, którzy żyją teraz na Świadomej ścieżce duchowej, muszą starać się stawić czoła największym przeszkodom Miłości: gniewowi i nienawiści.

Przestaw się z ego do Miłości.

Gniew i nienawiść NIE są częścią naszej prawdziwej natury. Pochodzą z ego i naszego długiego uwarunkowania jako istot ludzkich. Miłość nie może w nas w pełni rozkwitnąć, kiedy jesteśmy źli i nienawistni. Miłość jest cechą oświecenia. Miłość to wibracja, dająca bezkształtną Moc, którą uczymy się przechowywać i wyrażać w ciągu wielu wcieleń.

Miłość jest klejnotem, który otwiera drzwi i tworzy Cuda. Miłość przekształca wewnętrzną i zewnętrzną rzeczywistość.

Poświęć czas na docenienie czegoś, co codziennie przeoczasz. Na zauważenie jak trawa jest miękka pod twoimi stopami. Wyjdź i poczuj to! Poczuj jak pada na ciebie ciepły promień słońca. Poczuj przyjemność na swojej skórze. Gdy puszczasz wodę z kranu, poczuj jak chłód lub ciepło przepływa przez twoje dłonie. Poświęć trochę czasu na powąchanie porannego powietrza i doceń je. Posłuchaj dźwięków natury i ciesz się jej darami. Nastaw się na brzęczenie pszczół w ciepły dzień i poczuj ich zbiorową wibrację.

Poświęć trochę czasu, na docenienie zmysłowych rozkoszy swojego fizycznego świata. Taki mały akt – jeden prosty moment uznania – natychmiast wznosi twoją wibrację ponad problemy życia i zaczyna otwierać cię na wszystko, czego pragniesz. Doceniając wszystkie swoje zmysły w danej chwili, doceniając to, co w sobie i dookoła posiadasz – ściągasz do siebie wszystko to, czego pragniesz, gdyż podnosisz swoją wibrację – ponieważ Wszechświat odczytuje twoją energię i daje. Nie obchodzi go twoja historia – tylko energia – którą emitujesz w danym momencie.

Im wyższa jest twoja energia, tym bardziej pociąga cię to, co jest kochające, dobre, miłe, łatwe i delikatne. Im wyższa jest twoja energia, tym WIĘKSZY stan przepływu w którym będziesz egzystować.

Na zewnątrz jest wiele wibracyjnych przejawów walczących o twoją uwagę. Istnieją wibracje okrucieństwa – przemoc, wojna, gniew i tak dalej, które są bardzo zniewalające i uzależniające, gdy się do nich przywiążesz. Jednak zawsze czekają wibracje wyższego Życia. Życia w Miłości, dobroci, hojności, piękna i prostoty. Dla dobra własnego ducha i daru, jaki możesz ofiarować światu – to nie dać się wciągnąć w gniew, rozpacz i smutek, które są tak silne w tym czasie. Skupiaj się na wszystkim, co możesz docenić, bez względu na to, jak jest proste i małe.

W ten sposób stajemy się tymi, którzy pomagają utrzymać równowagę na naszej planecie. Stajemy się strażnikami Pokoju, strażnikami Miłości, strażnikami Wdzięczności. W tych pięknych klimatach, nie angażujesz się w nienawiść, a zakotwiczasz Nową Ziemię. W tych miłych klimatach stajesz otwarty na wewnętrzne wskazówki. I tak jak inni przechodzą przez własne piekło, ty kochasz swoje Życie, żyjesz prawdziwą służbą.

W porządku jest żyć i kochać własne Życie! W Miłości jesteś prowadzony, aby robić to, co możesz robić najlepiej – wibracyjnie. W swojej Miłości wznosisz ludzkość – kolejną i kolejną Duszę, ponad wibracje konfliktu i przemocy. W swojej Miłości stajesz się kroplą w wodzie, która obmywa i płynie na zewnątrz. W swojej radości i wdzięczności stajesz się pozytywnie zaraźliwy dla tych, którzy potrzebują Miłości.

Nie próbujesz już naprawiać innych, a stajesz się UZNANIEM, które wciąga innych, w piękną TERAŹNIEJSZOŚĆ. Twoja Miłość jest potrzebna w tym czasie. Twoja radość jest potrzebna. Twoje uznanie jest potrzebne. Kiedy angażujemy się w te częstotliwości, czujemy się wspaniale i stajemy się nosicielami Nadziei, Inspiracji, Światła, Prawdy, a przede wszystkim Miłości na naszej Ziemi. Korzystamy jako pierwsi, gdy promieniujemy na zewnątrz, zmieniając Dusze i Życie. Korytarz coraz bardziej dzieli się i wybór należy do ciebie.

Gdzie jesteś, w starej czy nowej percepcji? Nowa percepcja, jest kluczem otwierającym drzwi Nowej Rzeczywistości, Nowej Ziemi. Częstotliwość Mocy wstrząsa zbawieniem lub grzechem. Zbawienie to równowaga , która otwiera drzwi na nowy i piękny początek. Zbawienie, to Miłość dająca moc Sercu – do przebaczania i przekraczania tego co niemożliwe. Czy twoje Serce nie raduje się z jego wielkiej wspaniałości? Jeśli tak nie jest, pozwól sobie zaufać, że nowe i piękne nadchodzi. I nie ufaj już oczom, ale sobie – temu, co w sobie WIESZ głęboko!

Bądź siebie Świadomy, i nie daj się złapać w rozgrywkę starego. Promieniuj swoją Prawdą z głębi wnętrza. Z tego skromnego, neutralnego punktu obserwacyjnego… obserwuj cudowny rozwój gry Mocy, gdy nadchodzi falami. Używaj teraz swoich receptorów o wyższej częstotliwości, aby słyszeć poza słowami, pozwalać, nie identyfikować się z zewnętrznym światem, i ufać swoim uczuciom, słuchać wciąż cichego głosu wewnątrz, ufać swojemu instynktowi, podążać za wewnętrznymi podszeptami, zwracać uwagę na komunikaty, poruszać swoim zmieniającym się ciałem. Patrz swoim wewnętrznym wzrokiem, i słuchaj przewodnictwa Duszy.

Ewoluujesz coraz bliżej, krok po kroku, we wspanialszą ekspresję swojej Boskości. To idealna burza, a jej rozwój jest powodem, dla którego jesteś tutaj w tym czasie. Masz miejsca w pierwszym rzędzie na największe przedstawienie Matki Ziemi. Zobacz to z tej głębokiej, inspirującej perspektywy – ponieważ jesteś Źródłem, Graczem, Świadkiem i Zwycięzcą jednocześnie! Upewnij się, że niczego w sobie nie przegapiasz, ponieważ jesteś prowadzony przez Boga. Czas wahania się skończył, wszystko przyspiesza w kierunku Boskiej nieuchronności.

2 thoughts on “Miłość jest klejnotem, który otwiera drzwi i tworzy Cuda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *