Może się wydawać, że wszystko się wali, a jednak w tym samym czasie mają miejsce cudowne Narodziny.

Jedyną najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić dla siebie i świata, jest utrzymywanie doświadczenia, połączenia ze Źródłem Życia. Bez względu na to, czego jesteś świadkiem na świecie, postanów pozostać w kontakcie z Miłością Boga. Wtedy akty życzliwości, kochanie tego co robisz, cieszenie się życiem, śmiech, śpiew, to co jest DOBRE i PIĘKNE, staje się naturalnym doświadczeniem.

Nie rezygnuj z Miłości!

W chwili, gdy otwierasz się na nią w jakiejkolwiek formie – czy to uznanie dla śpiewu ptaka, błękitnego nieba, czy spożywanego posiłku – otwierasz się również i pozwalasz jej płynąć przez siebie do kolektywnej wibracji świata. Miłość jest tym co daje ci energię i pozwala cieszyć się życiem.

W jej otrzymywaniu, dajesz. W dawaniu jej, otrzymujesz.

Twoje energetyczne pole łączy się z spójnym polem w Naturze, łącząc i tworząc pole cudów i piękna. Będąc otwartym i połączonym z Miłością, jesteś połączony z polem Natury, jesteś w stanie tworzyć w swoim życiu CUDA. Boski przepływ zostaje wzmocniony, a synchroniczność przyspieszona. Dlatego przebywanie w Naturze może być dla ciebie tak uzdrawiającym doświadczeniem. Kiedy nie masz równowagi, a pole energii jest zniekształcone, przebywanie w spójnym polu pozwala ci zrównoważyć i uzdrowić twoje pole, poprzez proces rezonansowej asymilacji.

Poszerzając Miłosną Świadomość, wykonujesz wewnętrzną pracę nad równoważeniem i wzmacnianiem siebie – rozszerzasz swoją sygnaturę energii. Spójność i harmonia, która rozszerza się na zewnątrz, rozszerza się z twojego Świętego Serca, tworzy pole koherencji, które łączy się i wzmacnia pole w Naturze. Stajesz się Mistrzem własnej energii, i możesz być uzdrawiającą siłą tam, gdzie Natura została uszkodzona i zniekształcona. Twoja potężna sygnatura energetyczna manifestuje kreatywne pole, które pomaga Naturze w powrocie do spójności i harmonii.

W takiej fazie ekspansji, kiedy wchodzimy w swoje Mistrzostwo, wielu z nas zrozumie, że jest to część naszego CELU, by trzymać harmoniczną energię dla Planety i Natury, dla uzdrowienia wszystkiego i nas wszystkich. Stajemy się zarządcami i strażnikami Ogrodu Nowej Ziemi, poprzez osiągnięcie i utrzymywanie tej spójnej, harmonijnej energii w swoim Świętym Sercu – emitujemy z Serc, Boską twórczą energię. Stajemy się Świadomi, że ta sama Boska twórcza energia, która jest w nas, jest również we wszystkich rzeczach na Planecie. Nie ma separacji między drzewami, zwierzętami, roślinami, skałami i ludźmi. Wszelkie Istnienia są wyrazem Boskiej twórczej manifestacji i Boskiej Woli. Idea Jedności, która jest częścią wyższej Świadomości, oznacza, że widzisz Boga we wszystkich formach.

Jako jednostki stworzymy spójne i potężne sygnatury energii, które przyciągną do nas tych, którzy są naszą Rodziną Dusz. Otwieramy się na swoją galaktyczną Rodzinę Światła, i będziesz mógł odegrać swoją rolę w otrzymywaniu i integrowaniu nowych kodów Światła dla Nowej Ziemi. Razem zaczniemy tworzyć wspólnotowe struktury Miłości. Struktury współodczuwania, harmonii, pokoju i spójności. Kiedy się spotkamy jako Jedna Rodzina, stwarzamy wsparcie dla pól innych i Natury.

Bez względu na to, jak chaotyczne i dysharmonijne mogą być wydarzenia na niższych poziomach Świadomości, będziemy w stanie utrzymać swoje pole Miłości, Pokoju i Harmonii jako Spójny Planetarny wyraz Boskiej Miłości. Zaczniemy pisać historię Boskiej Miłości na kartach Księgi Miłości, która jest zapisem naszych przygód na Ziemi. Dlatego może się wydawać, że wszystko się wali i wszystkie struktury zawodzą – a jednak w tym samym czasie mają miejsce cudowne NARODZINY. Odradzamy się dla swojego miejsca i przestrzeni – na Nowej Ziemi.

Możesz czuć się wezwany do przeprowadzki w nowe miejsce, rozpoczęcia nowego projektu lub zmiany pracy. Jakiekolwiek wezwanie, które otrzymasz, zbliży cię do twojego Serca i pasji twojej Duszy. Ważne jest, aby pozwolić sobie na implodowanie i odrodzenie. Gdyż jest to ten czas, aby pozwolić Złotemu Światłu przebudzenia, promieniować z twojej Duszy. Wtedy twoja sygnatura energii staje się lekka i czysta – jesteś Świętym Graalem – który niesie Złote Światło Świadomości Chrystusowej. Świadomości, która umie operować „Mieczem” Równowagi i Prawdy.

Ta sygnatura energii jest delikatna, i bardziej pojemna. Jest to energia Nieskończona. To twoja ponadczasowość, wieczność – emanacja wyższej JAKOŚCI w twojej własnej CAŁOŚCI. I jest tutaj teraz, aby otworzyć w tobie głębsze i bardziej stałe połączenie z twoją PRAWDZIWĄ Jaźnią.

Wspaniale jest wspólnie uczestniczyć w rozszerzającym się w nas Świetle. Jest to ewolucyjny imperatyw i został on wspólnie przyjęty przez nasze Dusze, jako dziedzictwo Światła, które jest Jednością w naszym połączonym Sercu.

2 thoughts on “Może się wydawać, że wszystko się wali, a jednak w tym samym czasie mają miejsce cudowne Narodziny.

  1. I tak to JEST…..JESTEM Istotą Światła…. Dziękuję za Istnienie mojej duchowej rodziny we mnie, którą postrzegam w WAS kochane Istoty duchowe doświadczające życia w ludzkim ciele

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *