Nadszedł czas, aby ludzie wzięli odpowiedzialność za energię, którą przepuszczają przez swoje Istnienie.

Znajdujemy się w potężnym nurcie energetycznym, który każdego dnia porusza się szybciej i nabiera rozpędu, ponieważ jego głównym motorem jest tempo przebudzenia i celem zaabsorbowana jak największa ilość Światła, przez każdego z nas. Narastający impet tego, co dzieje się teraz, wpływa na cały świat i wszystkich żyjących. Czujesz to głęboko „w kościach”, nawet jeśli nie masz słów, by opisać swoje zmieniające się stany Istnienia.

Gdy nasz świat zewnętrzny przyspiesza, przekształca się w zupełnie nowe struktury społeczne, a nasze poczucie oczekiwania często przemieszane jest z obawą – to powszechne. Nie ma mapy drogowej dla tej dynamiki – jest to nowe doświadczenie dla ludzkości – nie ma opisu, a przynajmniej takiego, jakiego pragnie twoje ego. To doprowadza do szału – ego – chce gwarancji i jasnej mapy tego, co nas czeka.

Dusza wie , że to nie jest twoje pierwsze życie na Ziemi. Na przestrzeni wieków grałeś wiele ról – czasami jako handlarz władzą, a innym razem jako ofiara nadużycia władzy. Więc nie oceniaj nikogo. Codziennie wykonuj swoją praktykę, by żyć przykładem, doceniając i szanując całe Życie. Zacznij od siebie – z samoakceptacją, współczuciem i Miłością do siebie. Ucieleśniaj cierpliwość, elastyczność i otwartość.

Obecnie zachodzi bardzo szybki proces manifestacji pomiędzy naszymi silnymi uczuciami, a tym, czego doświadczamy w naszym życiu. Emocje mają silny rezonans magnetyczny, co oznacza, że będą coraz mocniej przyciągać do ciebie sytuacje z tą samą wibracją. Niezwykle ważne jest, abyśmy nie przenosili starego bagażu w nowe czasy. Mamy teraz szansę doświadczyć takiej wolności, jakiej nigdy wcześniej nie mieliśmy. Na czym skupiamy naszą uwagę, to otrzymujemy – proste.

To nasze nawyki, wciąż wciągały nasze stare sposoby życia w teraźniejszość i przyszłe wydarzenia. Dlatego rosnące fale Światła są tutaj, wzburzając fundamenty od wewnątrz, wpływając na nas, na globalnym, kolektywnym poziomie, kołysząc fundamentami zbudowanymi na chciwości i kontroli, niszcząc stare ideologie, których nie można już dłużej na tej planecie podtrzymywać. Nie możemy już dłużej ukrywać się przed tym, co z nami nie współbrzmi. Niezależnie od tego, czy będzie to praca, przyjaźń, miejsce gdzie mieszkamy itp. – porzucamy stare sposoby, które już nam nie służą.

Tego, co zostało zamiecione pod dywan, nie da się już ukryć – od mikro do makro, świata. Uświadomienie sobie, jak daleko my, jako rasa istot ludzkich, przesunęliśmy się od środka równowagi i harmonii – w początkowej fazie wywołuje niepokój. Warstwy Światła, tony czuć, infuzje wysokich, wyrafinowanych częstotliwości, pulsują przez nasze doświadczenie. Ciała fizyczne integrują energie, powodując dyskomfort, gdyż dostosowują się do nowych częstotliwości – chcą otworzyć meridiany / energetyczne ścieżki – w celu oczyszczenia ciężkiej gęstości, aby zrobić miejsce dla nowej wibracji.

Ludzkość znajduje się w przestrzeni liminalnej – pomiędzy – ponieważ tak wiele z tego, na czym została oparta „rzeczywistość”, się rozpada. Dzieje się to na całym świecie. Ludzkość w tej chwili podróżuje w ciemnej nocy Duszy. Wściekłość bulgocze od wewnątrz i wybucha jak małe i duże wulkany.

To jest oczyszczenie.

Ta destrukcyjna energia imploduje w nich wraz z rozpadającym się fundamentem, na którym zbudowane jest ich życie i przekonania. Dzieje się wiele trudnych doświadczeń, w których arogancka skorupa ludzkości pęka, aby rzucić się na kolana. Dysfunkcyjna arogancja znajduje się w samym sercu konfliktu i od wieków rozbrzmiewa na świecie. Arogancja jest odzwierciedleniem separacji i stoi za traumą ludzkiej egzystencji, tu na Ziemi.

Trauma to gra w grupy ludzi, które czuły się lepsze od innych, i całkowicie oddzielaliśmy się od Serca, a swoje ciała od Ducha. Arogancja nie ma uszu do słuchania, nie ma Serca do odczuwania Miłości. Arogancja karmi nienawiść i fałszywą wyższość. Jest jak czołg przejeżdżający ludzi, bez względu na żyjące w nich Życie – to napędzało niewolnictwo, znęcanie się, ucisk. U podstaw arogancji, leży poczucie własnej bezwartościowości.

Częstotliwość arogancji imploduje, pęka i kruszy się!

Nadszedł czas, aby ludzie wzięli odpowiedzialność za energię, którą przepuszczają przez swoje Istnienie i promieniują na świat. Uważaj więc, i staraj się nie dać wciągnąć w grupowe, stare myślenie i zachowania. Kiedy jesteś wciągany w opinie zbiorowe, pojawia się sztywność myśli i uczuć, które zatrzymują przepływ energii siły życiowej i prowadzą do nienawiści. Wycofaj się, wznieś się ponad osąd i obłudę – stań się tylko świadkiem. Potrzebne jest twoje współczucie, nie osąd. To Miłość jest potrzebna.

Więc tylko Świeć!

Kiedy widzisz ciemność, pamiętaj, że jest już dużo Światła. Na naszej planecie jest znacznie więcej Światła niż ciemności. Światło jest „tym, co pamięta”, a ciemność jest tylko „tym, co zapomina”. Wszyscy mamy chwile w swoim życiu, kiedy pamiętamy swoje połączenie z Miłością, i wszyscy mamy chwile, kiedy zapominamy.

Czy zatem ktoś jest naprawdę „zły” lub „dobry”?…. czy też raczej wszyscy jesteśmy MIESZANKĄ pamiętania i zapominania?….. starającą się pamiętać, że zrodziliśmy się z Miłości, że z Miłości dano nam Życie i Żyjemy, by Kochać? Szukajcie, a znajdziecie, pukajcie a drzwi się otworzą – Miłość jest w nas i czeka, abyśmy jej szukali, znajdywali i nią byli. Bądź tym, który pamięta!

Miłość jest Boska. Nie ma miejsca, w którym nie ma w nas Boga. Boskość jest tym, co cię tworzy. Boska Obecność to potężna twórcza Moc, która pomaga ci się zanurzyć, wypełnić Boskim Światłem i rozszerzyć się na nieograniczone pole czystego potencjału. Ta Obecność jest namacalną Siłą Światła, którą możesz poczuć, gdy jesteś przebudzony i świadomy.

Nie wątp w Bożą gotowość przejścia przez ciebie. To się nazywa Boska Łaska i jest dostępna dla wszystkich. Ta Siła całego stworzenia pracuje z nami, uruchamiając synapsy w naszym układzie nerwowym, aby umożliwić nam prosperowanie. Jest to aktywowana Iskra Życia, która przypomina ci, że żyjesz w dobrotliwym Wszechświecie. Że jesteś kochany i wspierany w swoim życiu teraz i zawsze.

Kiedy otwierasz swoje Serce i pozwalasz sobie zaufać dobroczynnemu przepływowi, który dla ciebie działa, w twoim systemie energetycznym następuje ekspansja. Nagle dostępnych jest więcej zasobów, pomoc przychodzi z nieoczekiwanych możliwości. Wiesz, że jesteś w Boskim Przepływie Światła, gdy obfitują twórcze rozwiązania. Znaki i sygnały pojawią się wszędzie, gdzie zwrócisz uwagę. Może wydawać się magią, ale jest to najbardziej naturalna rzecz na świecie, ponieważ to jest twoja esencja. Jesteś częścią tego przepływu energii, wypełnionej Światłem.

Kiedy poświęcasz czas na otrzymanie Miłości z najgłębszych zasobów swojego Ducha, dajesz do zrozumienia Wszechświatowi, że jesteś gotowy, aby otworzyć się na więcej – coraz więcej Miłości, więcej zestrojenia ze Źródłem, więcej Dobrobytu i Obfitości. Kiedy ufasz temu przepływowi, podnosisz swoje częstotliwości i aktywujesz coraz głębsze połączenia z Źródłem Istnienia. Boskie Światło zamienia twoje Serce w Świątynię Pokoju, do której możesz przychodzić i pić, z niekończącej się studni wszystkiego.

Kiedy działa w tobie Światło, jest więcej dyscypliny i odwagi w twoich działaniach. Intuicyjnie wyczujesz, kiedy z wdziękiem odmówić energiom świata i podążać za wołaniem swojego Serca. Jesteś w pełni wspierany przez siły Bożej Miłości. Masz wszystko, czego potrzebujesz, aby na nowo ukształtować swoje życie z siłą i odwagą, które pobudzają twoją kreatywność. Masz całą Miłość, na jaką możesz sobie pozwolić, aby wyrosnąć na tego, Kim naprawdę Jesteś, jako promieniejące dziecko pełnej Miłości.

Jesteś pod opieką!

Jesteś odważną Duszą skoncentrowaną na Sercu – tym co DOBRE. Całe Życie raduje się z twoich wyborów, aby pozwolić odwadze, wyrażać się przez twoje Serce. Jesteś darem dla świata i wsparciem. Wszystko, czego potrzebujesz jest TERAZ dla ciebie – Światło może cię spełnić.

2 thoughts on “Nadszedł czas, aby ludzie wzięli odpowiedzialność za energię, którą przepuszczają przez swoje Istnienie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *