Najwyższa fala Światła, ustawia nas energetycznie.

Właśnie ustawiamy się energetycznie na najwyższy Cel, zmierzając w kierunku Boskiej Doskonałości. Dziś jesteś jak artysta, który maluje obraz i musi utrzymywać wewnętrzną wizję, dopóki nie zamanifestuje się ona na płótnie. Delikatne Serce, miękkie i żywe – się manifestuje. Jesteśmy zmieniani wewnątrz, by spotkać inne wymiarowe części siebie. Nasze życie w lęku starego świata dobiegło końca. Stajemy się nowi, podobnie jak Ziemia. Dla nas lęk, już nie istnieje.

Stajesz się uwikłany w Nowy Świat, Świat Miłości. To życiodajne, nowe delikatne uczucie wewnętrznej świętości i schronienia. To głębokie i najpiękniejsze połączenie z całością twojej Istoty. Powstająca w tym wcieleniu, poszerzająca się na samą siebie Świadomość, która Kocha. Dopiero zaczynamy rozumieć ten nowy język Miłości. Język, który na zawsze zdominuje twoje życie. Twój nowy język Miłości nie daje wiary temu, jakie straszne rzeczy mogą się wydarzyć. Kochając swoje życie, ty WIESZ, że tylko się poprawi. Nie jesteś już na arenie strachu.

Miliony Istot na Ziemi, właśnie aktywnie wkracza w swoje Światło, aby powstrzymać strach, zniszczenie i chaos – będąc wśród nich – oni, będą realizować wizję nie świata, lecz swojego Serca. Światło, to nowe patrzenie na świat, który zawsze jest obfity i wszystkiego pełny, a nie pusty i bez Serca.

Życie nie jest czymś, co nam się przydarza, jest czymś, co nieustannie tworzymy. Wiedząc to po naszych wewnętrznych przemianach, tworzymy świat Miłości, Pokoju i Szczęśliwości. Odnajdujemy Miłość do Boga i w niej żyjemy. Wszystko jest DOBRZE.

3 thoughts on “Najwyższa fala Światła, ustawia nas energetycznie.

  1. Piękny cudowny przekaz ,czuję to w moim sercu.Miłość nas prowadzi w coraz piękniejszy świat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *