Narodzenie Światła w ciemności.

Gdy zbliżamy się do końca roku, wyłania się ciekawy, nadchodzący rok 2023. Oko w oko z Noworoczną przyszłością, wszyscy czujemy, że nadchodzi WIELKA zmiana. Przyszły rok będzie wspanialszy, niż się spodziewamy. A nadchodzące Święta, to narodziny Większego Światła.

Przesunięcie energii coraz bardziej postępuje, ponieważ wszyscy się zmieniamy, przesuwamy nasze osobiste, zamykające nas granice, na nowe, szersze okoliczności zdarzeń. Jesteśmy w miejscu, w którym stare wytyczne nie są akceptowane i przez to coraz mniej przestrzegane i postrzegane. To, co kiedyś funkcjonowało, nie jest już zsynchronizowane.

Rozglądamy się wokół siebie, patrzymy w świat zastanawiając się coraz częściej, na jakim etapie w swojej ewolucji jesteśmy? …. dlaczego tu jesteśmy?…..i czy damy radę? Szukamy następnego etapu naszej podróży jako podróżnika w czasie, etapu, który jest kolejnym wchodzeniem w NOWE.

Czy odpuścimy całkowicie i nauczymy się latać?

Jako ludzie mamy tak wiele ukrytych pragnień i potrzeb na tak wielu poziomach. Źródło Życia prosi nas, abyśmy dostroili się do wiedzy, zgodnej z obietnicą wszechświata – że wszystkie potrzeby są zawsze zaspokojone, jeśli tylko wierzymy – na tyle – by pozwolić im stać się widocznymi.

Poniżej poziomu codziennej świadomości znajduje się Duch, który jest twoim prawdziwym stanem Istnienia. Kiedy na nowo włączysz w sobie jego Światło / jaśniejszego, głębszego doświadczania – otwiera się przed tobą piękny świat, a życie odpowiada, oferując magię budzącej się, wysokiej energii, która buduje zaufanie.

Zaufanie to energia, która rośnie, im częściej jej używasz – jak mięsień, który wzmacnia się podczas ćwiczeń – tak jest z zaufaniem. Ta energia nie pochodzi z mocy twojego działania, ale jest PRZYWOLENIEM energii na przepływ przez twoją Istotę.

Każda dobroć, którą czynisz, to energia, która podróżuje przez przestrzeń i czas, i dotyka wszystkiego na swojej drodze.

Dotykasz samego Serca Boga każdym swoim DOBRYM działaniem. Dawaj tym, którzy się tego nie spodziewają. Dawaj anonimowo z zapałem. Daj swoje ciche modlitwy. Dawaj bez zastanowienia, aby stało się to sposobem życia, a nie tylko krótkim epizodem.

Przestań walczyć z prądami życia – dryfującymi od dramatu do dramatu. Zostań panem swojego losu i pozwól narodzić się Mistrzowi, który jest w tobie budzącym się Bogiem.

Jesteśmy Wielkim Światłem, które przyjęło formę, aby dzielić się mądrościami i doświadczeniami. Kiedy rozglądasz się po świecie i widzisz jego udrękę, to nie oznacza, że musisz zbawiać świat, ale po prostu utrzymywać swoje własne Światło, swoją mądrość, swój brak osądu. W ten sposób kierujesz Nową Wysoką Energię na Ziemię.

Podążaj za swoim pięknym Światłem, które prowadzi cię jak latarnia morska do miejsca niebiańskich wyborów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *