Nie musisz już tańczyć z ciemnością świata. Możesz istnieć w swoim Świetle.

Zasłony iluzji wciąż się rozpuszczają i ujawniają nasze oddzielenie, które istnieje zarówno w nas, jak i w naszym świecie. W rezultacie maski, które pozakładaliśmy na siebie, opadają, kwestionując status quo naszego życia.

Postrzeganie naszej rzeczywistości się rozszerza, co pozwala nam patrzeć poza granice naszych uwarunkowań z przeszłości. Więc, niezależnie od tego czy jesteś tego świadomy, czy nie, środowisko energetyczne wokół ciebie, zmienia się, powodując rozszerzenie twojego pola energetycznego. Przystosowujesz się do zmiany, w wyniku czego możesz czuć się przytłoczony, odsłonięty i bezbronny – w zewnętrznym, energetycznym środowisku istnieje presja i ciężkość, które popychają nas do uwolnienia się od starych nawyków i perspektyw, które trzymają nas w przeszłości.

Żyjesz w zmieniającym się świecie, w którym rozpuszczają się stare idee, wzorce myślowe i przekonania, które ukształtowały twoje postrzeganie rzeczywistości. To umożliwia twojej Świadomości, rozszerzenie się poza granice przeszłości, do zupełnie nowego świata.

Gdy pęd przemiany nadal rośnie, coraz bardziej wyłaniają się naładowane, stare elektromagnetyczne wzorce. Ci, którzy polegają na starych, reakcyjnych wzorcach, doświadczą wciągania w chaotyczne, ostre, bolesne uczucia, myśli, dramaty swoje i innych ludzi, jako pola starej zapadającej się, zbiorowej świadomości.

Niepokoje polityczne, niepewność ekonomiczna, emocjonalne burze, problemy zdrowotne itp. rzeczy, pobudzają destrukcję w sercach i umysłach wielu – jeśli jednak spoczywasz w Prawdzie Miłości, która jest źródłem twojego Istnienia, to pomimo chaosu świata, ty możesz być spokojny. Możesz naprawdę nauczyć się istnieć „w świecie, ale nie w nim”. Jest to szczególnie ważne teraz, ponieważ każdy jest zmuszony do rozwoju bez wyjątku, mimo, że wielu ludzi opiera się temu wzrostowi i powoduje różnego rodzaju chaos.

Obecny czas, to niepewność, która wystawia na próbę naszą cierpliwość i chęć posuwania się naprzód, bez znanej mapy życia. Więc zbiorowo, obecnie mamy wrażenie, jakbyśmy czekali na zielone światło.

Świetliste energie gromadzą się, rozpalając w nas świeżość, odnowione poczucie jasności, w niej wizji i kreatywności. Gdy to się rozwinie, wszystko co stoi na twojej drodze do wypełnienia celu twojej Duszy, zostanie ci ujawnione. To co ty masz zrobić, to bądź przytomnym świadkiem tego, co POWSTAJE w TOBIE, i poddaj się wewnętrznie tym obszarom, które wymagają uzdrowienia, by wpuścić tam Światło.

To poprzez swoją Świadomość, dostosowujesz się do uniwersalnego Światła, w którym rozumiesz, że dopasowujesz się do wielu wymiarów zarówno na planecie, jak i we Wszechświecie. To poprzez swoją Świadomość uczysz się o rzeczach, których jeszcze nie znasz i to jest ta część ciebie, która przechodzi przez twoją NIEŚWIADOMOŚĆ.

Świadomość, o której piszę, jest energią Światła Uniwersalnego Boskiego Źródła, która przechodzi przez ciebie i otwiera wszystkie komórki, otwiera wszystkie cząsteczki, otwiera wszystko w tobie. W procesie tym, konieczne jest uwolnienie się od ograniczeń z przeszłości, ponieważ jeśli tego nie zrobisz, będzie to ciągnęło cię w dół i powstrzymywało w rozwoju.

Wszyscy jesteśmy teraz pytani, co chcemy wcielić – strach czy Miłość? Czy oddasz cześć fałszywym bożkom / iluzorycznym wartościom? Czy oddasz swoją moc zewnętrznym okolicznościom? lub innym ludzkim istotom? Czy też postawisz swoją niezachwianą wiarę w Stwórcę / Źródło Życia, które troszczy się o każdy włos na twojej głowie i zna wszystkie twoje pragnienia oraz potrzeby?

Nie musisz już tańczyć z ciemnością świata. Możesz istnieć w swoim Świetle.

Gdyby Bóg był skalą muzyczną, każdy z nas jest symfonią energii. Jesteśmy cennymi, wyjątkowymi przejawami Pola energii. Pola tak Rozległego, Kochającego, Inteligentnego i Pięknego, że nie da się go opisać słowami. Cały Wszechświat istnieje w pięknie zaaranżowanym tańcu wibracyjnym. Przez cały czas czerpiesz okazje, aby zobaczyć zarówno swoje niesamowite piękno i wspaniałość, jak i obszary którym zaprzeczyłeś, aby świeciła tam Miłość i jej Światło. We wszystkim staraj się poznać swoje najgłębsze i najprawdziwsze JA – Światło Boskości, które w tobie żyje.

Więc wyprostuj się! Bądź dumny z tego Kim Jesteś. Jesteś lekki. Jesteś Miłością. Mimo, iż świat nie zachowuje się, jakby tak było, ale to Prawda. Jesteśmy wyjątkowymi, drogocennymi, doskonałymi wyrazami Jednej Miłości.Kiedy delektujesz się chwilą Miłości, przyciągasz wdzięk, łatwość i synchroniczność.

Bez względu na to, co zrobisz lub czego nie osiągniesz, jesteś Wieczną, niekończącą się Miłością, mającą ludzkie doświadczenie. Kiedy czujesz tylko Miłość, związane z lękiem problemy tego świata, nie mogą cię dotknąć. Więc rozluźnij swój umysł i poddaj się. Spoczywaj w Świadomości, że jesteś i zawsze będziesz odpoczywać w Sercu, w swojej Boskości.

Wejdź do swojego Serca i znajdź TO, co tam JEST. Gdy Serce przejmie władzę, umysł zrelaksuje się i odpuści swoje troski, zatrzyma się. Wtedy otrzymasz pocieszenie, poczucie pewności i przewodnictwo. Słuchaj tego cichego głosu, łagodnych ponagleń, wzniosłych uczuć.

To są głosy Miłości.

I wtedy zauważysz i zrozumiesz, że mimo, iż żyjesz w świecie pogrążonym w chaosie, w tobie pojawia się WIĘKSZY PORZĄDEK.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.