Obudź się i zaakceptuj swoją Moc.

Światło kumuluje się i manifestuje na Ziemi, przywracając równowagę w całym Stworzeniu. Dlatego, znajdujemy się w czasie głębokiej odnowy, w którym zanika znany porządek życia. Gdy załamuje się nasz konwencjonalny, utrwalony sposób życia, przeżywamy kryzys.

W ramach tego kryzysu otrzymujemy potężną możliwość zmiany naszej Świadomości i poszerzenia jej poza to, co zawsze znaliśmy. Jeśli nauczymy się patrzeć na świat z wyższego wymiaru, możemy zobaczyć, że stare struktury są tylko odzwierciedleniem naszych własnych wzorców zachowań i utrwalonych nawyków. Dzięki temu zrozumieniu możemy zobaczyć, jak naprawdę konieczna jest nasza transformacja i zmiana kierunku życia.

Fałszywe idee separacji między nami a resztą życia, zostają rozwiązane, oferując nam możliwość objęcia i Świadomego poznania naszego wrodzonego połączenia z Wszechświatem, Ziemią, Naturą i sobą nawzajem. Nasza wiara w iluzję oddzielenia spowodowała nasz brak równowagi, a gdy nadal budzimy się i uzdrawiamy, przywracamy sobie równowagę z całym Stworzeniem.

W miarę jak iluzje zwykłej rzeczywistości będą się dalej odsłaniać, twoje poczucie tożsamości zmieni się. Aby poradzić sobie z tą zmianą, musisz uważnie przyjrzeć się motywacjom, przywiązaniom, oczekiwaniom i przekonaniom, które trzymasz, które utrzymują cię w starych wzorcach i starych nawykach.

Pamiętaj, że wszystko, co jest motywowane lękiem – wywołuje osąd ego, poczucie winy, wstyd i wątpliwości. Wszystko, co jest motywowane przez Duszę, przyniesie rozeznanie, wgląd, miłość i mądrość. Jeśli zakotwiczysz się w swojej Duszy w tych czasach chaosu, poczujesz się bezpieczniej na swojej ścieżce – WOLNY od strachu i zdolny do zachowania jasności w obliczu wyzwań.

Obecnie strumień czystej uzdrawiającej energii przepływa do naszego ciała, aby przywrócić i uzdrowić nasze połączenie z planetą. Energetyczne sznury, które łączą nas z Ziemią, są wzmacniane, aby umożliwić przepływ wyższych częstotliwości Światła przez nasze fizyczne ciało, a przez nie na zewnątrz. To rozproszy ciemność, która spowiła nasze życie, i pozwoli na pojawienie się nowej jasności.

Poczujesz zmianę w swoim ciele fizycznym, gdy twoje połączenie z planetą zostanie ponownie przebudzone i ponownie rozpalone. W rezultacie nastąpi głębsza Świadomość naszego fizycznego ciała, i naszej fizycznej rzeczywistości oraz połączenia z Ziemią – to wzmocni nasze zmysły.

Bądź świadomy tego, co dzieje się w tobie i rób to, co jest konieczne, aby się wesprzeć.

Wszystko zaczyna się wewnątrz. Kiedy wchodzimy do wnętrza, znajdujemy Miłość, którą jesteśmy, a tam gdzie jest Miłość, jest wielka radość. Ta piękna planeta stanowi dla nas podstawę do odkrywania i wyrażania radości na niezliczone sposoby. Nasze zmysły zanurzają nas w krajobrazie nieustannie zmieniającego się piękna, pozwalając nam namacalnie poczuć Miłość, która zawsze przepływa przez nas i wokół nas.

Kiedy jesteśmy obecni i świadomi tej Świętej w sobie chwili, ta pulsująca przez nas pełnia Życia, wyraża się jako bezgraniczna RADOŚĆ. Dosłownie wibrujemy w harmonii z samym Życiem. Taka jest nasza Prawdziwa Natura!

Bycie szczęśliwym jest nieodłączną częścią projektu Boga, i niezależnie od przeszłych okoliczności, przekonań, tradycji, zwyczajów czy jakiejkolwiek formy nas ograniczającej, lub negatywnej perspektywy, jesteśmy tutaj, aby doświadczać RADOŚCI.

Ta prosta realizacja Boskiego projektu, pozwala nam odpowiednio dostosować nasze wybory i rozpocząć MAGICZNĄ przygodę Życia. Kiedy wchodzimy na ścieżkę radości, wszystko zmienia się w oparciu o jej jasność. To, co nie jest radością zaczyna zanikać, a wszystko, co jest dla nas DOBRE i możliwe, zaczyna się wyłaniać. Prowadzenie radosnego życia to nasz wybór, i zaczyna się od NAS, od ciebie i mnie.

Uwierz w siebie! Cuda stają się NORMALNE, gdy wkraczamy w nieograniczoną rzeczywistość twórczego przepływu Życia. W porównaniu z Mocą, która w tobie żyje, zewnętrzne wyzwania są znikome. W porównaniu z nieskończoną, wieczną Miłością i Życiem, które w tobie żyją, moc wirusa BLEDNIE. W porównaniu z Miłością i nieskończonym współczuciem, które w tobie żyją, twój gniew i zdenerwowanie wydają się małymi okrzykami bólu – kiedy czujesz się oderwany od tego, Kim naprawdę Jesteś.

One thought on “Obudź się i zaakceptuj swoją Moc.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.