Odczuwamy głód Nowego i Innego.

Nasza misja na Ziemi, to uświadomienie sobie naszej Prawdziwej Natury. Więc ludzkość porusza się w jej polu wznoszącej Świadomości, w którym wielu ludzi wznosi się ponad zewnętrzny strach i wybiera nową ścieżkę JEDNOŚCI. Zmiany zachodzą głęboko w jednostkach, gdy zewnętrzna struktura powoli się rozpada. Patrzymy na nasze dziedzictwo fałszywej dominacji, ucisku, ubóstwa ducha – fundamentu naszego społeczeństwa – które zostało zbudowane na arogancji i niegodności. W głowie powstają pytania, jak mogliśmy żyć w taki sposób?

Prawda objawia się we wszystkich ludziach. Wszyscy znajdują się w różnych miejscach w odbiorze wewnętrznego Źródła Światła, które jest przepływem Boskości, przywracającej nas do PRAWDZIWEGO życia. Niektórzy są wewnątrz, trzymając się stabilnie, inni są w chaosie burzliwych zmian. Jedni wyrażają swój strach poprzez aroganckie postawy, próbując zablokować przepływ zmian, ale nie będą w stanie tego zrobić. Kontrast pobudza rozwój. Nic nie może zatrzymać przepływu Boskiej Energii Miłości, która rozlewa się po całym Wszechświecie.

Chwyć swoją kreatywność i popłyń na jej radosne prądy. Wspinaj się na wysokie fale zmian. Poczuj siłę w swoim rdzeniu, gdy pozwalasz sobie być tym, Kim Jesteś. Zwycięstwem jest twoje poczucie bycia elastycznym i czujnym. Świadomym zmieniających się wpływów wokół ciebie, wypełnionym samoakceptacją i wewnętrzną mądrością. Będziemy ewoluować w sposób ciągły przez całe obecne ziemskie życie.

Kiedy się poddajesz temu procesowi, twoja przyszłość, zainteresowania i potrzeby, będą również ewoluować. Więc to, co było ważne dla ciebie wczoraj, jutro może już nie mieć znaczenia. To właśnie fala Miłości, która będzie tobą poruszać. W niej, zamiast starego wyboru z przyzwyczajenia, otrzymasz więcej opcji, z których wszystkie będą dla ciebie odpowiednie, i będą rozwijać cię w wielu kierunkach. Wszystko to, co kiedyś mogło być przyjemne, szybko staje się nudne.

Twoje nowe budzące się odczucia, nie są już z 3D. Zaczynasz odczuwać głód nowego i innego. To, co było, jest nudne, a co będzie – niewiadome. Nieznane, które wydaje się ekscytujące. Uczucie, którego nie czułeś od bardzo….. długiego czasu. W przepływie Miłości, nie ma już prostej linii słuszności, ani nie ma obawy, że wybierzemy złą drogę. Mimo to początkowo, ta otwartość na wszystko, może wydawać się dezorientująca. Początkowa dezorientacja, jest jedynie powtórką niektórych doświadczeń 3D. Będziesz się stale zmieniać, zmienisz swoje zainteresowania i wiedzę, odkryjesz, że w Boskiej Miłości wszystko zawsze jest dla ciebie dostępne. Jesteś w Nowym Świecie. Do wszystkiego dojrzejesz.

Nie będziesz mógł całkowicie przewidzieć swojej przyszłości, bez względu na to, do ilu nowych umiejętności będziesz mieć dostęp. Tak jak Miłość ma wiele wymiarów i opisów, tak samo będzie z twoim Nowym Życiem – wszystkie logiczne wnioski 3D, nie mają już zastosowania w twoim Nowym Świecie. Trwaj w Świetle, które płynie teraz na planetę, otwórz na nie najdalsze zakamarki duszy, umysłu, ciała – niech przeniknie cię na wylot.

Rodzisz się z Miłości, przez Miłość żyjesz i do Miłości powracasz. Jesteś godny Miłości. Jesteś godzien robić to, co Kochasz. Zasługujesz by poświęcić czas na robienie rzeczy, które dodają radości twojemu życiu. Zasługujesz na przebywanie z tymi, którzy dobrze cię traktują i ignorowanie opinii tych, którzy tego nie robią. Zostałeś stworzony jako godny i nic nie może wpłynąć na tę godność, ponieważ zostałeś stworzony na obraz i podobieństwo swojego Stwórcy.

Miłość Stwórcy, jest cudem samym w sobie, jest najwyższą nagrodą i najsłodszą rozkoszą. Jej milczące, lecz jakże wspaniałe przesłanie to: ŻYCIE jest PIĘKNE, szczęśliwość jest piękna. Gdy Miłość jest tak bliska, jak w TERAZ , jesteś jednym z Bogiem. Żyjesz w środku Wieczności.

One thought on “Odczuwamy głód Nowego i Innego.”

  1. Dziekuje Pani Beato

    Piekne slowa Milosci i Swiatla ktore odkrywam i zauwazam codziennie!
    Dziekuje za Tu i Teraz ❤️🙏❤️ Dziekuje ze Jestes ❤️🙏❤️

    Agnieszka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *