Oddychaj wysokimi częstotliwościami.

Wkraczamy w nowe ramy czasu i przyszłości, gdzie ograniczone postrzeganie człowieka, łączy się z nieskończonym Wszechwiedzącym Duchem Światła.Więc, mimo iż świat wydaje się być teraz w chaosie, jest wiele nowych perspektyw, które się pojawiają w ludziach. Niektórzy ludzie przedstawiają swoje idee i przekonania z życzliwością i szacunkiem dla siebie nawzajem, inni odczuwają potrzebę znęcania się, manipulowania, krzyczenia i narzucania sobie nawzajem punktu widzenia. Czy to w sposób wyewoluowany, czy nie, osobista prawda każdego, wychodzi teraz na powierzchnię, bo obnaża się nasza wibracja.

Czujemy, jak nasze osobiste prawdy wyłaniają się z wnętrza. Czujemy rzeczy, które kiedyś tolerowaliśmy, ale już nie możemy ich znieść. Czujemy, że uczucia i myśli, które kiedyś wepchnęliśmy pod dywan, stają się dla nas ważne. Czujemy emocje, które wypychaliśmy przez dziesięciolecia. Widzimy dobra, które już nam nie służą i chcemy rzeczy, do których kiedyś odmówiliśmy przyznania się. Nie da się już uniknąć odczuwania swoich osobistych prawd. Energia jest po prostu zbyt SILNA.

Jest to chaotyczny i trudny czas, ponieważ świat zewnętrzny odzwierciedla niesamowitą przemianę, przez którą przechodzimy wewnętrznie. Globalne wydarzenia i okoliczności odzwierciedlają rozpad starych struktur, które od tysięcy lat zamykały świadomość ludzkości. —-Więc oczywiste, że będzie bałagan, przez który mamy przejść!

Złudzenia i wypaczenia przeszłości zanikają, odsłaniając brudy umierającego społeczeństwa. Możesz czuć się przytłoczony, bezbronny i odsłonięty, ponieważ musisz nieustannie dostosowywać się, do zmieniającego się otoczenia. Jednak pomimo tego, co może się wydawać, jest to czas o wielkim potencjale. Stojąc w prochu przeszłości, zadajesz sobie pytanie, jak możesz w sobie utrzymać wizję lepszej, nowej rzeczywistości?Zrób wszystko, co w twojej Mocy, aby zdać sobie sprawę, że DOBRO ostatecznie wyłoni się z chaosu. Bądź cierpliwy i poddaj się wyższej Prawdzie, niż twoje stare przekonania, stare wibracje.

Poddanie się jest wewnętrzną wiedzą i zaufaniem, to wewnętrzna nawigacja do rozróżniania, co jest Prawdą, podczas gdy wszystko inne odzwierciedla ograniczenia. Możesz czuć się jak gąsienica w ciasnym kokonie. Wiesz, że twoim przeznaczeniem jest stać się Kimś więcej – możesz to poczuć, mimo że wszystko na zewnątrz wskazuje na marność. W głębi Duszy czujesz, że gdybyś próbował, mógłbyś latać.

By to się stało, gąsienica musi poddać się swojemu przeznaczeniu, by stać się pięknym, swobodnie latającym motylem. Samo słowo PODDANIE SIĘ to wibracja Wyższego Wymiaru, który jest miejscem MOCY nas ludzi. Poddanie się nowej Prawdzie o nas, której nigdy nie doświadczyliśmy w tym starym świecie.

Więc nie musisz się bać, masz się jedynie poddać. Wystarczy, że pozostaniesz w wibracji Miłości, a będziesz bezpieczny. Bezpieczny i chroniony, bo w Miłości wszystko jest NAPRAWIANE. W Miłości jesteś prowadzony. W Miłości możesz wyrazić swoją Prawdę, mając jedynie pragnienie dzielenia się pomysłami, rozumienia innych i bycia zrozumianym. W Miłości możesz być sobą i pozwalać innym być tym, Kim chcą. W Miłości przyciągniesz Światło i odeprzesz ciemność nieporozumień.

Stoimy w obliczu czasów wielkiego WZROSTU na naszej Ziemi. Nie ma powodu do rozpaczy. Nie ma potrzeby wpadać w strach. To nie jest koniec świata. Zamiast tego jest to czas ponownych NARODZIN, czas, w którym przestajesz zamiatać sprawy, które nigdy nie działały, „pod dywan”. To czas, w którym ludzkość płacze o Prawdę i Uczciwość, Wolność i Sprawiedliwość. Wszystko to, to utęsknione cechy, których nasza Dusza PRAGNIE w swoim doświadczeniu. I to w ciebie wchodzi, tylko gąsienica musi poddać się swojemu przeznaczeniu.

Bądźmy tymi, którzy rozumieją, że wyrażanie siebie jest wyrazem Prawdziwego Ja tylko wtedy, gdy jest wyrażane z Miłością. Bądźmy tymi, którzy rozumieją, że Prawda i Integralność mają swój początek, w Wyższej w nas Jaźni. Bądźmy tymi, którzy wiedzą, że Wszechświat jest już całkowicie DOSKONAŁY, bo w nim podobne wibracje przyciągają podobne. Bądźmy tymi, którzy wiedzą, że jesteśmy i zawsze byliśmy WOLNI, aby emanować dowolną Energią.

Układ magnetyczny Ziemi zmienia się i dlatego też zmienia się struktura naszej Świadomości, tworzą się NOWE energetyczne rozprzestrzeniające się wzory. To co stworzyliśmy do tej pory, było niskie, gęste i odrębne, bo przeciwstawne sobie nawzajem. Byliśmy w lęku myśląc kategoriami kontroli, dominacji, manipulacji, chciwości i konkurencji, co stworzyło globalną mentalność „my kontra oni”. Docenialiśmy zewnętrzne osiągnięcia, takie jak gloryfikowanie lepszych statusów, zawodów, wygrywanie bitew, krwawe sporty, własność, lojalność klanu, siła fizyczna i agresja.

I zabawa w te wszystkie rzeczy, dobiegła końca. Uff…..w końcu znów będziemy NORMALNI – Dobrzy, Kochający i Kochani.

I mimo, że na zewnątrz, gracze w teatrze ludzkiej egzystencji, nie są jeszcze w pełni normalni, to ty jesteś piękną Istotą Światła, tak jak oni. Wiesz o tym. Przyjmij tę Prawdę. Jesteś Kochany. Jesteś czystym Światłem. Jesteś tunerem w świecie wibracji i możesz wybierać wibracje, do których chcesz się dostroić – bo jesteś WOLNY!

4 thoughts on “Oddychaj wysokimi częstotliwościami.

 1. Tu i tylko TU i TERAZ jest CUD/Bóg/Prawda/Miłość/Tao/Zen itp.Jesli nie będziecie jak dzieci nigdy nie wejdziecie do Królestwa Niebieskiego:)To do tego Krolestwa ,o którym mowilJezus,budzisz się.To Królestwo/Raj/Radość/Bycie/Błogość Istnienia były od zawsze,tylko…..Ciebie nie było.Uwiklany w myśli,chcenia,pragnienia,pożądania,ocenianie,obgadywanie,gromadzenie itp.i związane z tym emocje spałeś….Opatuliles się EGO,przywdziałes niczym pancerz,odgrodziles od świata pilnując dóbr,które zgromadziłeś:domy,ludzi,ziemię …….Zacząłeś żyć w izolacji,cierpieniu.Milosc/Bóg nie opuścił Ciebie nigdy…….to Ciebie w Królestwie nie było…żyłeś w wykreowanej przez umysł iluzji.Zabawne,bo……umysł nie istnieje!Istnieje i nie:))))Skoro został powołany do Życia to znaczy ,że jest!I jest Cudem!Ale ten sam umysł rozpada się…i….go nie ma!Paradoks! Bóg bawi się…hm…jakby sam ze sobą.Nie wie nawet,że Bogiem jest!Nie wie,bo nie żyje w umyśle…niczym małe dzieci.Bóg niczego nie chce,nie dzieli,nie mówi,że Jaś jest biały a Charley czarna więc z tym będę bawił się a z tamtą nie albo na odwrót.Dziecko nie chowa uraz.Nie myśli jak dorosly-jutro dołożę Jasiowi,bo dziś zabrał mi klocki….Za sekundę jeden i drugi przytula się przez nikogo nie nakłaniany i w najlepsze śmieją się.A dorosły miast patrzeć,jak żyją dzieci,instruuje je ,jak mają żyć.. Dorosły boi się.Projektuje swoje lęki na dzieci,na innych dorosłych.Nie,nie jest to ani dobre ani zle, Bóg nie ocenia…..
  Wszystko co było,było takie,jakie miało być!Wszyscy byli i są odpowiedzialni za istniejący stan rzeczy.A jeśli wszyscy to znaczy NIKT.Jesli masz żal,to tylko do siebie…Jeśli nienawidzisz,to tylko siebie… a jeśli siebie,to i innych…Bo nie wiesz jeszcze,żyjąc w iluzji oddzielenia,że…innych po prostu nie ma!Że tu tylko MILOSC jest!!!!Ale nie miłość twoja mała,egoistyczna(choć ta też piękna jest!)Miłość,która wykreowała i wciąż kreuje…nieustająco …Ta kreacja nie ma ani początku ani zakończenia…Jest wiecznie ZyWA.Jestes ZYCIEM…Tworzeniem…
  Żadne słowa nie oddadzą CUDU .Bo CUD BYCIA,ISTNIENIA jest……tam,gdzie „ciebie”(czytaj ego)już nie ma……W MILCZENIU,CISZY…..Zabawne,CUD jest i w chaosie,i w wojnie…i….w ego…i w klotni…i….Gdzie tego CUDU nie ma?
  Mogę bez końca pląsać w tej zabawie,która jest NICZYJA….
  Kocham Was/Nas ludzie!
  Tak zawsze miałam…hm…w tym tak zwanym .zyciu…..
  MOJE OCZY,które nie były nigdy moje,widzą CUD…wszędzie……
  Budzimy się do ZYCIA,,którym jesteśmy…do naszej pierwotnej,boskiej natury….
  Nie lękajcie się,nie bójcie…Zaufajcie,zaakceptujcie……
  Miłość łaskawa jest…,nie szuka poklasku,niczego nie chce,wspolweseli się…niczego nie zazdrości….Po prostu JEST….Przeczytajcie sobie list sw.Pawla do Koryntian….Tam jest tak prosto,pięknie wyrażone,czym jest BOG……
  Jakże łatwo jest być szczęśliwym a jakże trudno być prostym…..
  Spójrzcie na dzieci……….
  Jesteśmy razem i każdy z osobna generatorami…..Co generujesz,to….jest zawsze i od zawsze boskie:)))))
  Kim jesteś CzłowiekuKim?
  Czym są myśli?
  Czym emocje?
  Jesteś Wielki…ale w tej wielkości małość też się zawiera…..
  Tyle WAS/NAS/Siebie/Ich……
  JESTEM

 2. W tym cudownym chaosie pisania tule,znaczy przytulam(nie” tyle”jak w pośpiechu wyszlo..hihihi)…Was/Siebie/Ich/…..

 3. Cudowny przekaz, dorastałam do tego pół wieku, nie rozumiejąc ,dlaczego nie mogę mieć przyjaciół, spotykałam na swojej drodze tylko czasami i przelotem takich pozytywnych ludzi. Teraz rozumiem, że struktury ,w których żyłam , nie stwarzały mi pola do rozwoju, miejsce, w którym jestem teraz, pozwala mi się rozwijać i zgłębiać wiedzę ,którą gdzieś miałam w swojej podświadomości. Dziękuję za piękne przesłania .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *