Podążaj za swoim Światłem.

Częstotliwość która wzrasta, jest coraz większym wpływem, dającym Moc naszym myślom i uczuciom. Dlatego, każdego dnia słuchaj Sercem. Podążaj za swoim Światłem, które kieruje cię niczym latarnia morska do miejsca niebiańskich wyborów. Uwierz w siebie i obserwuj, jak magia Świąt tańczy w twoim życiu. Pozwól, aby wkraczała do całej twojej Istoty i przestań ją powstrzymywać.

Czcij swoje Światło, jako Boga w nas. Wtedy odpadają rzeczy z przeszłości, nasze uwarunkowania, których już nie chcemy ze sobą nieść. Teraz jest to dla nas możliwe. Tak naprawdę jest to niezbędne. Dlatego jest tak ważne, by kochać samych siebie.

Miłość własna, to Miłość Boga w nas. To płynący z niej szacunek dla tego, Kim w swej esencji Jesteśmy naprawdę. W ten sposób zaczynamy przejmować władzę nad swym własnym życiem, bo nad własną energią. W obecnie zmieniających się energetycznych warunkach, coraz bardziej będziemy rozumieli, czemu tak ważne jest, żebyśmy kochali.

Miłość, to częstotliwość, która daje nam Wolność od zewnętrznego lęku. Miłość nas chroni, Miłość się nami opiekuje. Miłość to Moc, prowadząca do Domu. Domu który jest uniesionym stanem Świadomości – odmiennym niż iluzja świata w naszej głowie.

Czysta, dlatego doskonała Miłość, istnieje w każdym punkcie potężnej Świadomości, która jest w nas Bogiem. Spójrz w głąb siebie i znajdź Prawdę o swoim pięknie – życie odpowie odbiciem i będzie przebiegać gładko i obficie.

W te Święta podziękuj za dar, jakim jesteś na tej Ziemi. Rozpakuj prezent, którym jesteś, dzieląc się uśmiechem, kochającą myślą, własnym szczęściem. Urodziliśmy się by robić WIELKIE rzeczy. Jesteśmy twórcą wszystkich naszych doświadczeń – teraz rozświetlamy otwierającą się Nową Rzeczywistość. Dlatego, utrzymujmy swoje połączenie, i skupienie na swym WZROŚCIE, zamiast rozpraszaniu poprzez zewnętrzne wątpliwości.

Światło prowadzi nas szerzej i wyżej ścieżką Wzniesienia. Im dalej zagłębiamy się w energię wznoszenia, tym bardziej zwiększamy nasze wibracje i łączymy się z wyższymi wymiarami Królestw Światła. Wszyscy jesteśmy wielkim, kochającym Światłem na tej Ziemi.

Będziemy to w naszym wznoszeniu się, coraz bardziej odkrywać. I obserwować jak rodzimy CUDA. Te Święta, są właśnie tego symbolem 🌟💖🌟

One thought on “Podążaj za swoim Światłem.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *