Rozkoszuj się każdą cząstką twojej Istoty.

Jest to czas zabawy, ubierania szczęścia w najpiękniejsze formy. Czas pozwalający ci wybierać doświadczenia, zamiast przymuszania się do rutyny. Ciesz się zabawą bez oczekiwań.

Pozwól sobie na kontakt z wieloma nowymi zajęciami, z inspirującymi ludźmi. Twój wybór niech będzie oparty na twojej radości, a nie na tym, według jakich standardów powinieneś żyć.

Życie nieustannie ci daje. Istnieje równowaga dawania i otrzymywania, która musi zostać zachowana. Nie rezygnuj z tego, o czym w głębi Serca wiesz, że jest dla ciebie dobre.

Ziemia chętnie dzieli się swoimi sekretami, wspierając nas we wszystkich zmianach. Nawet jeśli nie widzisz, jak się to manifestuje, ufaj, bo jesteś gwiazdą w swoim filmie. Jesteśmy wizjonerami, jesteśmy proroctwami i jesteśmy przyszłością.

Idziesz przed stadem. Nie poddawaj się, tylko dlatego, że inni cię nie rozumieją.

Jesteśmy pięknymi, pięknymi Istotami. Nadszedł czas, abyśmy to zobaczyli.

Ludzie zbyt długo szukali swojego prawdziwego Ja. Teraz nadszedł czas, aby zrelaksować się w tym, Kim naprawdę Jesteś i jak naprawdę się CZUJESZ. Zachowaj bystrość, gdyż szczyt twojej Duchowej Świadomości wyostrza się do ostrego punktu.

Nie skacz w przepaść, próbując ocalić tych, którzy tego nie chcą. Świeć dla nich i naucz ich czerpać z wyższego wymiaru Światła. Wielu straciło zaufanie do życia, zgubili drogę w mirażu zamieszania. Stracili piękny krajobraz swojej przyszłości.

Wiatry zmian rozwijają TWOJE skrzydła. Wielką nadzieję, którą dla siebie niesiesz – dawaj wszystkim swoją siłą, odwagą i przekonaniem. Rozkoszuj się każdą cząstką swojej Istoty, teraz i na zawsze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *