To czas wielkiego sortowania i będziemy się cieszyć z wyniku.

Przed nami nowy początek wielowymiarowego mieszkania, z zasadami, których nie do końca rozumiemy. Gdy wszystkie blizny naszych dawnych jaźni, pękają , czujemy się uwikłani emocjonalnie, przesiąknięci zagmatwaną wiedzą, której nie widzieliśmy. Czujemy się zagubieni w przestrzeni, zagubieni na ziemi, zagubieni we własnym bagnie myśli. Jesteśmy wymiarowo w nowej krainie.

Nie jesteśmy tym, kim kiedyś byliśmy, przeszliśmy nowe doświadczenia, które wyrwały nas z fasad, starego nawykowego życia. Od każdego indywidualnie zależy, czy przejdzie dalej przez to NOWE tło. Nasze spostrzeżenia zmieniły się, nasze myśli zmieniły sposób w jaki patrzymy na życie. Każdy głębiej zmienia się. Nasze zmysły zwiększyły się, pozwalając ludzkiemu ciału wychwycić ukryte niuanse, ujawniając wszystko, co jest zamaskowane.

Teraz otrzymujemy dodatkowe ilości – zdolności – do wewnętrznego postrzegania tego, co ma nadejść, aby zobaczyć, co jest Prawdą w oceanie fałszu. Dlatego to, co dzieje się w świecie zewnętrznym, jest wynikiem zderzenia przeciwstawnych wzorców. Tak naprawdę nie musisz znać szczegółów, a jedynie tylko wiedzieć, po której jesteś stronie – po stronie, która dąży do większego dobra dla wszystkich, czy po stronie, która dąży do dzielenia i podbijania, dla celów władzy i kontroli.

Wybierasz Miłość czy strach? Czy wierzysz, że wszyscy jesteśmy Jednym, czy też dzieli nas tysiąc przekonań?

Obie strony otrzymają więcej tego, czego szukają. Dokonaj wyboru i trzymaj się go.

Jeśli jesteś po stronie Jedności i Miłości, nie rezygnuj z tego zespołu, ponieważ, to źródło wysokiej częstotliwości i jego strumień podbije wszystko. Nasze marzenia są inne, nasze osobowości są inne, ale nasze pragnienie Miłości jest takie samo. W wielu wymiarach egzystencji, Jedność, całość i harmonia są połączone w naturalny przepływ ewolucji.

Zgłosiliśmy się na ochotnika, aby przybyć na Ziemię, i nosić różne osobowości/poglądy , oglądać różne zachody słońca, całować różne dzieci i uczyć się kochać bezwarunkowo. Tak, jesteśmy Jednością, tak, jesteśmy z tego samego Światła, ale celowo inkarnowaliśmy się w różne doświadczenia Ziemi, by objąć jej wiele smaków uczenia się. Boskość wjeżdża w ludzką nieświadomość, aby pokazać swoją prawdziwą Moc.

Świat zatrzymuje się w Świętym oddechu, gdy żywa CAŁOŚĆ, stara się przyjść na Ziemię.

To, co przed nami po fazie rządów i korporacji, to dalekosiężne rozwiązania. Scena zostanie przygotowana dla systemu opartego na lokalnej komunikacji i globalnych porozumieniach, które wyrażą wolę ludzi, a nie dyktatury, w której nieliczni decydowali, jakie wybory narzucą innym. Świat będzie wypełniać się wspólnotami ludzi o podobnych przekonaniach – wspólnotach, które łączą się, aby żyć razem na ziemi, która ich wspiera – uprawy własnej żywności , czy praca polegająca na dostarczaniu ich towarów czy usług do sieci swoich społeczności. Społeczności, które KOCHAJĄ.

Będą to społeczności dynamicznie rozwijające się w coraz bardziej zaawansowane dobre, służące im technologie, a ich życie to coraz większa celebracja, w których ludzie mają czas i udogodnienia, aby cieszyć się życiem. Będą się rozwijać, ucząc się nowych, wyższych sposobów życia, wykonywać pracę, którą kochają. Życie da im odzwierciedlenie wyższych wyborów w globalnych umowach, które będą pielęgnować, by razem utrzymywać – jak „parasol” – który chroni i rozwija oświeconą cywilizację.

Bądź czujny, by umysł nie zabrał cię w miejsca o niższych częstotliwościach, niż twój ewolucyjny kierunek. Pod żadnym względem nie żyw strachu. Urodziłeś się, by czuć się żywym i prosperować. Pamiętasz czystą niewinność dziecka, które bawi się bez zewnętrznej uwagi? Pamiętasz te beztroskie dni? Znajdź w sobie to miejsce niewinnej percepcji. Ona jest Miłością. Zachowaj prostotę, to z niej wypłynie poczucie intuicji i pełni.

Módl się za tych wszystkich, którzy nawet nie wiedzą, że mają wybór. Módl się za wszystkich, którzy zgubili drogę. Módl się, aby ciemność znalazła Światło. Zaakceptuj, że wszyscy mają wielki zaszczyt wyboru i że ich wybór dla nich jest słuszny. T o czas wielkiego sortowania i będziemy się cieszyć z wyniku.

Pozwólmy na to wielkie sortowanie, a będziemy świadkami pojawienia się cudu DOBROCI. Pozostań silny w tej burzy i wiedz, że wszystko jest w porządku. Wszystko jest ZAWSZE dobrze. Nawet gdy na zewnątrz wydaje się inaczej. Zachowaj wszystko to, co najważniejsze, czyli utrzymanie równowagi. To jest droga Mistrza. Bez dramatu. Bez strachu. Bez sensacji. Żadnej zbędnej energii w tej chwili!

Twoje życie toczy się TERAZ. Nie zaczyna się, gdy wszystko wygląda idealnie. Nie zaczyna się po tym, jak zapracowałeś się na śmierć i przejdziesz w końcu na emeryturę. Twoje życie nie zaczyna się, kiedy gospodarka w końcu się uspokoi lub świat się ustabilizuje. Twoje życie dzieje się TU i TERAZ, dzisiaj, w tym oddechu. Poczuj swoje uczucia, poczuj swoją wibrację. Kiedy podniesiesz swoją wibrację, powróci nadzieja, inspiracja, pasja i entuzjazm dla życia. Bóg w tobie wie wszystko i troszczy się o to, co jest najbardziej radosną, obfitą i pełną Miłości ścieżką doświadczeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *