To czas Wolności Bycia.

Coś, czego nigdy wcześniej nie doświadczyłeś na Ziemi. Nie marnuj tego radosnego czasu, próbując zachować pamięć, aby mieć pewność, że obecna radość będzie mogła zostać ponownie przeżyta w przyszłości. Nie jest to już możliwe, ponieważ wzrastasz zamiast utrzymywać starą pozycję, jak to najczęściej miało miejsce w 3D.

Delektuj się więc tym czego doświadczasz, wiedząc, że nie ma żadnych powtórzeń ani wspomnień, które należy zbierać czy przeglądać, jak to miało miejsce przez eony twojego ziemskiego życia. Jesteś świeży i nowy, podobnie jak twoje doświadczenia i interakcje. Jest to twój czas eksploracji. Pozwól sobie na przeskakiwanie od zainteresowania do zainteresowania. Stajesz się podobny do niemowlęcia, które wkłada wszystko do ust, aby sprawdzić, czy jest to przyjemne doświadczenie. Jesteś noworodkiem w nowej epoce. Pozwól więc sobie na swobodę eksploracji bez obaw o przyszłość. Ciesz się przelotnymi pięknymi chwilami, zamiast lamentować, że piękne doświadczenie minęło.

To czas, który wymaga patrzenia Sercem, a nie „twardą” głową. Nic nie da się rozwiązać umysłem, on tylko przetwarza informacje, nie jest narzędziem twórczym, twórcze jest Serce. Serce jest pojemne, umysł nie. Weź więc swoje obawy do Serca, da sobie radę ze wszystkim. Jeśli twoje fizyczne Serce – jest ono fizycznym ciałem – jest obciążone traumą, presją starego, zewnętrznego świata / jego ciągłym czerwonym alarmem, trudno jest pokonać fizyczny ból i uzyskać dostęp do głębszej mądrości Świętego Serca. Twoją odpowiedzialnością w tych czasach, jest utrzymywanie czystości swojego fizycznego Serca, abyś mógł podążać za przewodnictwem duchowego Serca. Zmierzaj by uwolnić się od wszystkiego, co cię przygnębia.

Wszystko w twoim ciele do ciebie przemawia. Wszystko w twoim świecie przemawia do ciebie i odzwierciedla dokładnie to, czego potrzebujesz. Odpowiedz na to wezwanie. To jest sygnał SOS. Nie rezygnuj z tego, Kim Jesteś. Nie pozwalaj myślom myśleć, że coś jest z tobą nie tak. Honorowanie tego, Kim jako wielowymiarowa Istota Jesteś, ułatwia ewolucję. Kiedy idziesz pod prąd, trudne sytuacje stają się nieruchome jak góry. To czas, aby przestać uciekać przed swoją PRAWDĄ. Chomik donikąd nie dojdzie w narzuconej sobie klatce. Nauczono cię, że bycie dobrym człowiekiem oznacza robienie czegoś dla innych, a robienie czegoś dla siebie jest samolubne. Nauczono cię kochać bliźnich jak siebie samego, ale czy kochasz siebie?

Wchodzisz w czas kochania siebie! Miłość, gdy boli cię głowa – wiedząc, że reagujesz na swoje ciało – daje ci sygnał, że jej brakuje. Więc pamiętaj o Miłości, w niej jesteś Nową Istotą zanurzoną w Sercu Boga. Istotą obdarzoną kochającymi myślami i wypływających z nich działań. Istotą, która mają niewiele wspólnego ze społeczeństwem 3D.

W niefizycznym świecie istnieje wiele sposobów powinowactwa i współpracy, podobnie jak na Ziemi. Wiele różnych zespołów Istot jest zaangażowanych w wniebowstąpienie każdego człowieka na Ziemi w tym czasie. Wszyscy jesteśmy w tym – bardzo – razem. To czas skupiania się na prostych przyjemnościach, w codziennym świadomym połączeniu ze swoim Świętym Sercem. Tu wszystko jest nowe, ty jesteś nowy, i w tej nowości wszystko jest widziane takim, jakim jest naprawdę. Tu w Sercu, dochodzimy do zestrojenia i rezonansu z Boską Wolą, jej kochającym Światłem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *