To, czego teraz doświadczasz, to śmierć. To bóle starego sposobu myślenia, starego sposobu mówienia.

Całe Życie na Ziemi przechodzi w nową ekspresję i kiedy to się dzieje, ty również jesteś przeciągany w tym energetycznym pędzie, w nową i najwyższą ekspresję. Spływające Świetliste energie, wprowadzają cię w nowy sposób bycia i poznania siebie, oraz poznania całości Życia, którym jesteś.

A jesteś oficjalnie nową Istotą w nowym świecie. Tym, za czym tęskniłeś i nad czym pilnie pracowałeś przez miesiące, może lata. Nie ma już gór, na które trzeba się wspinać, ani wzgórz, na które trzeba wjechać, aby stać się nowym sobą – jesteś tam. Nie ma już mantr do wypowiedzenia, ponieważ przybyłeś. Nawet jeśli jeszcze nie wierzysz, że to prawda.

Dlatego Ludzkość jest zmuszona spojrzeć w lustro i zobaczyć połączone ze sobą wątki dysfunkcji w globalnym społeczeństwie. To, co widzimy nie jest ładne. I nie rozpłynie się samo. Rozpłynie się, pod wpływem zmiany wibracji, twojej / mojej i innych. Bo świat – to my. Nie ma separacji. To jest nasza zbiorowa manifestacja, która ma teraz kulminację. Życie jest lustrem. Odbicie jest właściwością Wszechświata.

Dlatego Życie odzwierciedla to, co projektujemy w swoich uczuciach. Ta zasada odbicia – to karma, i stwierdza, że życie odzwierciedla nasze przekonania, emocje i działania. Im są one silniejsze tak jak dzieje się w tych czasach, tym bardziej oczywiste staje się, że zaczynasz dostrzegać, iż Życie jest lustrem tego, co do niego CZUJESZ, czym do niego wibrujesz. To właśnie jest podniesieniem się Świadomości.

Więc, kieruj swój wzrok na wyższe częstotliwości Miłości. Miłość rozświetla i rozprasza ciemność nieświadomości. Miłość tworzy środowisko, w którym ciemność nie może istnieć. Miłość „odmawia” ciemności życia. Największy dar, to twoje Istnienie jako czysta ekspresja, niezmierzonego TERAZ .

Twoja rola przesunęła się z ciężkiej pracy, na akceptację nowej Istoty ze wszystkimi swoimi zdolnościami twórczymi. Kiedy ty zmieniasz się wibracyjnie, świat też się zmienia energetycznie, i jako nowe aspekty twojej Istoty – pojawiają się nowe możliwości. Twoje marzenia i cele, również będą NOWE. Jesteś nową Istotą w nowym świecie, z nowymi zainteresowaniami i interakcjami. To, co było, już nie istnieje. A ty tworzysz to, co przychodzi do ciebie w tej chwili.

I mimo, iż może być ci jeszcze trudno dostrzec szerszy obraz tego co się dzieje, ale wyczuwasz, kiedy się zmieniasz i pozwalasz energii poruszać się i dostrajać, i dochodzić do spójności w nowy sposób. Twoje Życie się rozszerza, twoje samozrozumienie się pogłębia i będzie ci łatwiej przebywać z innymi ludźmi o wyższej częstotliwości, ulepszając rzeczy i tworząc możliwości, które przyniosą korzyści większej liczbie ludzi. Wszyscy idziemy w tym razem.

Abyśmy mogli iść naprzód i zacząć budować coś pięknego i trwałego, musimy wyjść z naszych głów i wejść do naszych ciał. Spływające Światło, pomaga nam uzdrowić naszą relację z Ciałem i Ziemią, oraz wykorzystać geniusz Ziemi – geniusz Natury, w którym znajdziemy każde kreatywne rozwiązanie, którego teraz potrzebujemy. Ziemia aktywuje naszą wyobraźnię, aby upiększyć nasze otoczenie i pielęgnować głębsze połączenie z naszą fizyczną rzeczywistością.

Nadszedł czas, aby połączyć się z naszym ciałem i dobrym samopoczuciem fizycznym, abyśmy byli bardziej klarowni w naszych wyborach. Połączenie z ciałem, sprawia, że czujesz się fizycznie bezpieczny – bezpieczny i chroniony – to sprawia, że twoje kreatywne soki płyną. Odkryj, że ciało jest przyjemnym doświadczeniem, w przeciwieństwie do bólu, strachu, frustracji.

Nadszedł czas, aby kultywować swoje Życie jak ogród, w którym sadzisz różnorodną liczbę roślin wytwarzających żywność i kwiaty, które będą kochającą substancją, którą przyjmujesz do swojego ciała. A także utrzymywania piękna, które promieniujesz ze swojego centrum Serca. To piękny czas, aby ponownie połączyć się z tym, co daje poczucie przynależności i spełnienia, odżywienia i przyjemności.

To czas, by być bardzo pragmatycznym, pytając o prawdziwą wartość, wartość wszystkiego, w co się angażujesz – to wszystko wymaga odnowy. Niższa wola spotyka Wyższą Wolę – w tobie!

Wyższa Wola, zwraca naszą uwagę na ciało, przyjemność, zmysłowość, kochające doświadczenie bycia w Ciele i wszystkie możliwości z nim związane. Zwraca naszą uwagę na Matkę Ziemię i jej Ogród, ten niebieski klejnot, którym ona jest i jak bardzo powinniśmy to cenić, jako święte i cenne.

Nadszedł czas, aby podnieść własną wartość i priorytety. Jeśli masz wielkie marzenie lub wzniosły cel, do którego dążysz, to jest czas, który pomoże przyciągnąć to czego potrzebujesz. Jesteś teraz połączony z wysoko wibrującą energią Boga, potrzebną do przeniesienia swoich celów na wyższy poziom. Kiedy to pielęgnujesz, utrzymujesz otwarte drzwi dla większego poziomu energii, by mogła pracować w twoim NOWYM Życiu.

Jest to czysta energia potencjalna, która staje się dostępna, gdy oddajesz swoje życie Bogu. To czysty strumień Życia. To energia, w której żyjąc, poruszasz się i znasz swoją Istotę. To esencja ciebie, w której doświadczasz, że jesteś częścią Wszystkiego Co Jest. Kiedy dajesz sobie czas na obcowanie z tą Siłą Wyższą w tobie, wszelkie ograniczenia z twojego życia ZNIKAJĄ. I kiedy może się wydawać, że tylko cud może zmienić twoją sytuację – pozwól, aby stało się to NATURALNYM rezultatem pamiętania o Duchu Bożym, który naprawdę kieruje twoim nowym Życiem.

Kiedy poświęcasz swoje życie Bogu, następuje ekspansja. Twoje pola energetyczne rozszerzają się – ograniczenia świata fizycznego zaczynają zanikać. Czujesz się lżejszy, podniesiony, radosny. Twoje Serce rezonuje na głębszym poziomie Prawdy. Wyszedłeś spod uroku zwątpienia i nieufności. Zaczynasz działać na wyższym poziomie Świadomości. Jesteś dobry. Jesteś lekki. Zrodziłeś się z Serca Boga. Zawsze już o tym pamiętaj!

To, czego teraz doświadczasz, to śmierć. To bóle starego sposobu myślenia, starego sposobu mówienia. Ty jesteś NOWY.

Przez czyje oczy teraz patrzysz?

Ziemia wciąż jest zielona, ​​lazurowa i żyzna. Ziemia nie jest nieprzyjazna! A Ty jesteś zdrowy, bezpieczny i odporny. Nie pozwól więc, aby bolesne, nienawistne informacje i działania, których jesteś świadkiem, przyćmiły twoje Światło!

5 thoughts on “To, czego teraz doświadczasz, to śmierć. To bóle starego sposobu myślenia, starego sposobu mówienia.

  1. Alleluja !!!Pieknie dziekuje Beato ,ujelas wszystko to co odczuwam od kilku dni w szczegolny sposob !
    Cudownie !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *