Wznosimy się wyżej.

Czy walczysz ze starym, które odchodzi?….Czy podążasz za swoim Sercem?

Bo MY wznosimy się wyżej. Zmieniamy się. Uczymy się doskonalić siebie.

Życie jest niesamowitym i ekscytującym czasem. Żyjesz teraz poza tym, co jest znane. Poza tym, co było. Kieruj się do Serca i tego wewnętrznego strumienia Światła, które jest twoim Źródłem. W nim odkrywasz, że w rzeczywistości istnieje tylko ekspresja i doświadczenie. Wszystko to tworzy ekspansję.

Wszystko to napędza kreatywność. Odważ się wierzyć, że to, co się pojawia, służy tobie i służy życiu. Że wszystko porusza się jako Jedno, ku nowym formom wyrazu.

Kiedy wyrażasz siebie otwarcie, szczerze, będąc tym, Kim Jesteś, czujesz się wolny i wspierany, odkrywasz radykalnie inne życie, niż to z przeszłości.

Powitaj Życie, jakie nadchodzi i kieruj się nieustannie do centrum twojej Istoty. Pielęgnuj to wewnętrzne połączenie, otwarty na radość i głębokie poczucie przyjemności.

Zmiana przynosi wiele chwil niewiedzy. Zaprzyjaźnij się z tym doświadczeniem. Zwróć się ku nowemu i otwórz się na to, co chce przejść przez ciebie — bądź sobą, wyrażaj się jak prawdziwy TY i płyń w świat, przynosząc tu magię i chwałę własnego ogromu.

Zwróć uwagę na chwile, w których twoje życie wydaje ci się słuszne i prawdziwe. Delektuj się tymi chwilami. Jesteś piękną i istotną częścią tej wspaniałej Całości, którą Jesteśmy. Oddychaj swoją wrodzoną przynależnością i poczuj jej piękno, poczuj swoją obfitość.

Wiedz, jak bogate jest twoje życie. Zaufaj swojej wewnętrznej wiedzy. Zaufaj swojemu znaczeniu. Jesteś tu celowo. Wierz w życie. Wsłuchaj się w ten wewnętrzny nurt wiedzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *