Z chaosu wyjdzie doskonałość.

Podczas gdy świat zewnętrzny jest na etapie „płakania i zgrzytania zębami”, odpoczywaj w przestworzach swojej Prawdy, współczującego i wdzięcznego Serca. Rób wszystko, do czego jesteś powołany, aby pomagać i spoczywaj w głębokim współczuciu dla tego wielkiego, ewolucyjnego kroku Ludzkiej Świadomości – przyczyniaj się do jego cudownego rozwoju. Wynik jest zapewniony, gdyż wszyscy rozumiejący proces – na świecie – jednoczą się, aby pokazać drogę. To jest jak egzamin końcowy.

Wznosimy się do Boskiej Świadomości w swoim ludzkim ciele. To nie lada wyczyn. Musisz pokonać poprzednie ograniczenia swojego życiowego doświadczenia i fizycznego ciała, niesfornych emocji i ograniczonych zdolności umysłowych – jako percepcji – aby zdać sobie sprawę, że jesteś Kimś o wiele więcej, niż kiedykolwiek sobie wyobrażałeś.

Z chaosu wyjdzie doskonałość, na początku jeszcze zdeformowana, ale w procesie coraz bardziej klarowna. Teraz może nie widzisz w tym swojej roli, ale to TY jesteś źródłem zawartości tej doskonałości. Jest w tobie o wiele więcej do zrozumienia. Jeśli masz przyjąć swoją prawdziwą rolę, musisz wznieść się w zrozumieniu, perspektywie, odpowiedzialności, świadomości i zdolności do ucieleśnienia bezwarunkowej Miłości do wszystkich. To jest Wielka Rola.

Wszystko, co robisz ma teraz znaczenie, ponieważ czas przyspiesza, a energie nasilają się jak centrum wiru. Zachowaj spokój i koncentrację. Wiesz, co wiesz i przygotowywałeś się na to od wieków. Zamknij się w swojej Prawdzie o tym, Kim naprawdę Jesteś. Szanuj to – szanuj siebie! Absorbuj strumienie energii o wysokiej częstotliwości ożywczego i ochronnego Światła wokół ciebie i twojej rodziny, domu, społeczności, regionu, kraju i całego świata. Połącz to Światło z najwyższą siatką Światła wokół Matki Ziemi, a dołączysz do zbiorowej pamięci wszystkich Świetlistych, z kraju i całej planety.

Doświadczysz celu i błogości tworzenia dla dobra Całości. Będziesz miał więcej energii, gdy podłączysz się do uniwersalnej energii i nie będziesz już pochłaniany przez starą gęstość. Poczujesz się lżejszy, bardziej zwinny i sprężysty fizycznie. Wzniesiesz się pod każdym względem synchroniczności i interakcji z innymi równymi, gdy dołączysz do wymiaru Rodziny Dusz Światła.

Twoja misja będzie jasna, a twoja rola w niej, będzie idealnie dopasowana do równych sobie, ponieważ potrzeba starych wzorców liderów zmienia się – na zrównoważenie – na niesamowitych współtwórców Całości. W ten sposób, każdy twój oddech będzie poświęcony sprawie rozpalenia Nowej Ziemi. Jesteś tutaj, aby rozwijać siebie i tworzyć najwyższy wynik dla swoich braci i sióstr. Jest to wysiłek osobisty i zbiorowy, więc połącz się z podobnymi umysłami i sprawami – jak woła twoje Serce.

Nie zbaczaj z celu, ratowania tych, którzy nie szukają pomocy – twoja ręka musi sięgnąć do tych, którzy sięgają po nią pierwsi. Nie pozwól, aby twoja energia wyczerpała się w ten sposób, ponieważ jest ona teraz potrzebna kolektywowi. Tylko tak można inspirować i prowokować ruch ewolucji. Podążaj za prawdziwymi wewnętrznymi podszeptami swojego Serca, bo jak wiesz, jest to twój niezawodny system GPS.

Ale wiedz, że te podszepty wymagają również trudnych decyzji, ponieważ prawdziwe przewodnictwo skoncentrowane na Sercu, zawsze bierze pod uwagę przede wszystkim TWOJE dobre samopoczucie, podczas poświęcania się ostatecznemu celowi dla wszystkich. Jest to ważna zasada, o której należy pamiętać, kiedy rozwijasz się do Światła, które służy całemu światu – nie można długo chwiać się na chybionym kroku, gdy stawką jest większy marsz.

Koniec z rozmyciem, zamętem i ślepotą. Nigdy więcej sprzeciwu wobec strachu, koniec wroga do pokonania. Pozostań niezłomny w swoim przekonaniu, że „dojdziesz do ziemi obiecanej” i zrób wszystko, co w twojej mocy, aby swoim Światłem pomóc swoim braciom i siostrom również w odbyciu tej podróży. Nie będzie już bólu, ucisku, tłumienia, konfliktu, porównywania, kategoryzowania, manipulacji, powstrzymywania, strategii, racjonowania, narzucania struktury, zniekształcania, kontroli, wysiłku, przetrwania, niewolnictwa, nienawiści, oszustwa. Wszystko, co cię pomniejsza, zniknie! I nastąpi powitanie ekspansywnej, wypełnionej Światłem, promiennej, harmonijnej, radosnej, kooperatywnej, egalitarnej, wspólnotowej, budującej, inspirowanej Miłością – nowej, wyżej wibrującej przestrzeni. Warto było poczekać. To jest warte cierpliwości.

Warte jest bólu, ślepego zaufania i pełnej wiary potrzebnej do nowego tworzenia. Warto oddzielić się i odrzucić nieprawdę, i ból postrzeganych przywiązań. To wszystko jest tego warte. Całe zwycięstwo jest zapewnione. Nie ma zwycięstwa bez transformującej alchemii tego, co Prawdą nie jest. Przeciwnik zniknie, ponieważ forma dualistycznego nauczania nie będzie już potrzebna. Nie musisz już wybierać przeciwko komuś, ponieważ stajesz się tym, którego wybrałeś. Wielki paradoks dualizmu!

Nadszedł czas, aby założyć własną Koronę – swoje własne miejsce, jako wyraz Boga Tu i Teraz. Wtedy poczujesz głębokie wewnętrzne poruszenie.

Zaczniesz czuć się inaczej. Poczujesz, że twój wzrok się zmienia… na początku rozmyty, a potem pojawią się nowe kolory i kształty. Twój wewnętrzny wzrok zrobi to samo i obydwa się połączą – będziesz widzieć więcej, widzieć inaczej w kolorze i kształcie, postrzegać międzywymiarowo.

Twój słuch zrobi to samo – te wysokie dźwięki zaczną się komunikować, a twój wewnętrzny i zewnętrzny słuch połączą się. Twoje uczucia staną się bardziej wzmożone jako język – już nie stary ból z własnego doświadczenia – ale język wiedzy, który kieruje tobą przez świat. Możesz poczuć, co jest słuszne, dokąd iść i co jest komunikowane. Twoje uczucia staną się świadomą częścią twojego wizualnego, słuchowego i zmysłowego języka. Czy nie za tym zawsze tęskniło twoje Serce?

Wszystko jest w drodze. Włącznie z błogimi strumieniami radości, obfitości i wzniosłego celu – nie będzie już poczucia daremności, w niczym. Wszystko będzie dotyczyło Wielkiej Miłości i świadomej ewolucji. Nie rezygnuj ze swojego celu, którego pragnie Serce, ponieważ zostanie ono spełnione!

2 thoughts on “Z chaosu wyjdzie doskonałość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *