Zmartwychwstanie, jest to wybór nowego poziomu energii.

Ciemność i gęstość ustępują miejsca Światłu – nie bez walki, ale cofają się znacznie. Ludzkość budzi się do Prawdy o tym, Kim naprawdę Jesteśmy, ponieważ łączymy się bardziej ze sobą nawzajem, na poziomie Serce do Serca. Stajemy się coraz bardziej świadomi stanu naszych relacji z samym sobą i między sobą, a także podejmujemy działania mające na celu uzdrowienie tych relacji.

Światło wkraczające w nasze osobiste i zbiorowe doświadczenie jest coraz bardziej odczuwane jako ODRODZENIE, zwłaszcza, że Świetliste energie ostatniego czasu przyniosły wysyp emocji i doświadczeń, po których większości trudno było się poruszać. Łączenie się z naszym wnętrzem zapewnia nam łatwiejsze poruszanie się w wysokich częstotliwościach Światła, wpływających do naszych ciał fizycznych, eterycznych i mentalnych, oraz doświadczeń na fizycznym planie życia. Fałszywy komfort, który kiedyś znajdowaliśmy poprzez ignorowanie i zaprzeczanie naszemu wewnętrznemu dyskomfortowi, będzie teraz coraz bardziej się zmieniał i rozpuszczał.

Wszystko w naszej osobistej i zbiorowej podróży: Ziemia, cała Ludzkość, wszystkie ziemskie systemy i wszystko pomiędzy nimi, doświadcza podstawowego WYRÓWNANIA. Wkracza WOLNOŚĆ do naszego życia! Wyrównanie wyciąga na powierzchnię wszystko to, co było niezauważone, kontrolujące, stłumione, zalęknione, i pomaga nam zająć się wszystkim tym, co nieharmoniczne w naszym życiu, wszystkim tym, co już nie służy Ludzkości jako CAŁOŚCI.

Nawet najbardziej cyniczni, zauważają, że świat budzi się w tempie, którego nie można dłużej ignorować ani zaprzeczać. Zdajemy sobie sprawę, że bez względu na pochodzenie, kulturę, klasę społeczną czy ekonomiczną, tak naprawdę nie ma między nami żadnego oddzielenia. Zasłona opada. To była tylko ILUZJA. Obecna sytuacja wyraźnie to podkreśla, wahadło władzy przechyla się od nielicznych wybranych z powrotem do zbiorowych mas, do ludzi, do Pola, które kocha i wszystkich nas prowadzi. Branże i korporacje działające na poziomie władzy i braku uczciwości, tracą impet i wpływy, i zauważają, że muszą albo się zamknąć, albo EWOLUOWAĆ.

Świadome alternatywne społeczności i firmy, czy oparte na uczciwości media, stają się coraz bardziej popularne i poszukiwane. Stajemy się coraz bardziej świadomi naszego niezdrowego związku z Matką Ziemią i podejmujemy działania, aby uzdrowić ten związek. Ziemia daje swoim dzieciom do zrozumienia, że nie można dłużej tolerować wymuszania rzeczy, które są sprzeczne z naturalnym rytmem i biegiem życia. Stajemy się coraz bardziej świadomi tego, aby znacznie bardziej dostosować się do naturalnych rytmów swojego ciała, umysłu i Ziemi.

To właśnie z tej przestrzeni głębokiego i odżywczego uzdrowienia kolektywu, wyłonią się nowe rozwiązania, wynalazki i środki zaradcze dla globalnej Jedności, Pokoju i Całości. Miłość będzie bardzo wspierać najwyższe postanowienia i kierunki, które mają się wydarzyć. Więc niezależnie od zadania, wiedz, że wszystko będzie DOBRZE, gdyż jest to najwyższe prowadzenie.

Nasza Dusza staje się nakarmiona, nasza energia podnosi częstotliwości. Przy wysokiej energii, stajemy się otwarci, klarowni, natchnieni i dostępni dla siebie nawzajem. Ego jest obnażane, traci kontrolę – dowodzenie przejmuje Dusza. Stara percepcja życia znika. Jesteś zajęty tworzeniem nowego życia, z nowymi mocnymi stronami i możliwościami. Jesteś wystarczająco silny, aby stworzyć nowe życie bez specjalistycznej wiedzy, wyszedłeś ze starej tożsamości, do silnej, zdolnej, kochającej Istoty, którą się stajesz.

To doskonały czas na rozpoczęcie nowych projektów, relacji i twórczych przedsięwzięć. W tym czasie wiele uwagi będzie poświęcone – budowaniu całkiem nowych przestrzeni, więc upewnij się, że nie tracisz z oczu swojej WŁASNEJ przemiany. Może wyglądasz tak samo, jak w zeszłym miesiącu czy tygodniu. A jednak wcale nie czujesz się już, jak wcześniej. W naszych zmieniających się wibracjach przestawiliśmy się, by stać się częścią, Uniwersalnej Kosmicznej Wiedzy Całości. W przyszłości będziesz ważną częścią Wszechświatów. Wniebowstąpienie to stale ewoluująca i wznosząca się spirala energetycznej ekspansji.

Odradzamy się do Wolności, i jest to trafne do obecnych Świąt Wielkanocnych. Nasze odrodzenie, jest to wybór nowego poziomu energii, intencji, doświadczenia, i nowej coraz wyższej częstotliwości, która jest ekspansywną stałą, ścieżki wznoszenia się. Wolność to nie stan bycia wolnym od starej percepcji. To stan BYCIA suwerennym, z pełną kontrolą i panowaniem nad naszą energią. Jest to Wolność skierowana do przodu, w której nie oddalamy się od tego, czego nie chcemy, ale zmierzamy w kierunku czegoś nowego, innego, rozwijającego z inną częstotliwością energetyczną.

To stan bycia, w którym prowadzi nas inteligentne wysoko wibrujące Pole. Ono nie osądza, nie trzyma się przeszłości, ono przeszłość wykorzystuje jako rodzaj odskoczni. Bez poczucia smutku, bez wstydu, bez żalu i bez winy. Przy tak wielkich spływających falach Światła – wzroście naszej wrażliwości empatycznej – nasza Świadomość jest bardzo wzmocniona. Jest to Święty dar, Święta Moc Wniebowstąpienia. To jest część Boskiego Planu. Chociaż czasami może to wydawać się przytłaczające, ci którzy czujemy nadchodzącą, coraz większą falę, zostaliśmy wybrani, by przyjąć ten Święty dar, by działać razem dla dobra Ziemi i wszystkich NAS.

My już czujemy, jak bardzo jesteśmy JEDNYM, zespolonym organizmem. Coraz większym kręgiem, rozszerza się, nasze odrodzenie, nasze zmartwychwstanie. Jesteś nowy, silny i zdolny. I taka jest Ziemia. Pozwól sobie wierzyć i wiedzieć to każdym włóknem swojego jestestwa. A potem pozwól sobie żyć życiem w Wolności, na które przygotowywałeś się przez wieki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *