Życie na Ziemi jest bezpieczne.

Obecnie Świetliste energie przepływają przez nasze fizyczne ciało, oczyszczając i przesuwając strukturę energetyczną, tworząc rezonans fizycznego ciała i Światła. Wraz z tą zmianą aktywowane są wspomnienia komórkowe, które wywołują nierozwiązane traumy i nieprzetworzone wspomnienia komórkowe, co daje możliwość przekształcenia ich w mądrość i Świadomość. Dzięki tej transformacji nowe strumienie Świadomości mogą wejść do ciała, aktualizując informacje zawarte w twoich komórkach i zachęcając do nowych sposobów bycia i zachowania, które przywracają równowagę twojego wewnętrznego i zewnętrznego środowiska.

Miej na uwadze to, czego potrzebuje twoje ciało w tym czasie, by fizyczne objawy tej transformacji nie powodowały, że ciało zatrzyma się na poziomie starej nawykowej toksyczności. Obecnie narasta napięcie między tym, co nawykowe, a tym, co nieznane, tworząc wewnętrzną presję, która popycha nas do wyjścia z naszych stref komfortu – do tego co nowe, do tego co nieznane.

Gdy zbliżamy się do świtu nowego paradygmatu, to, co było uśpione teraz ożywa. Wszystko, co mamy zapisane w nadziejach i marzeniach, powoli wychodzi z długiego snu. Jeśli rozumiesz większy aspekt tego, co się dzieje, to zobacz również, że w zasłonie iluzji jest otwór, przeprowadzający cię na drugą stronę.

Jest absolutnie ogromny.

Gdy dostroisz się do tego, co po drugiej stronie, zaczyna się przepływ i rzeczy naturalnie się układają. Twoje otwarcie, ułatwia połączenie między naszą stroną zasłony a twoją.

Czy zauważyłeś, że na planecie Ziemia nie było doskonałości?… doskonałość była po prostu zabroniona. Stary świat mówił w swoich zasadach – żadnej doskonałości na planecie Ziemia! Więc aby ukryć swoją doskonałość, wchodziłeś i rozdzielałeś się na różne promienie niedoskonałego Światła.

Kiedy przekraczasz starą iluzję i zaczynasz wchodzić do nowego świata, pojawiają się wszelkiego rodzaju nowe kreacje. Doceń swoje Światło, swoje życie i Świętą kreację, którą jesteś. Jesteś pojedynczym Stworzeniem z Domu Światła. Stwórca nigdy nie stworzył gorszego gatunku niż doskonałość. Dlatego powierzono ci opiekę nad Życiem, i jesteś do tego dobrze przygotowany. Wszystko, czego doświadcza Ziemia ODCZUWASZ.

Jesteś wspaniałym Stworzeniem, i pragnienia Stwórcy są umieszczone w twoim Ciele, Umyśle i Duszy. Nasz czas na Ziemi jest naprawdę naszym Boskim dziedzictwem i skarbem, z którego należy skorzystać w najbardziej szczytny sposób. Więc chodź dumny i potężny, gdy posuwasz się naprzód po Ziemi. Wiedz, że jest na niej nowy rytm, i formuje się nowa gra. Grajmy dobrze RAZEM. To wszystko, czego potrzeba, a stworzysz Światło po swojej stronie zasłony.

Jesteśmy Magikami na planszy. Wszyscy jesteśmy twórczymi Istotami, balansującymi między starym a nowym tworzeniem. Jest wiele atrybutów, których jeszcze nie znasz, kiedy wchodzisz do wyższych wibracji. Twoje zainteresowania i wiedza specjalistyczna, zaczną się rozszerzać. Będziesz miał nowe pomysły, nowe rzeczy do pracy i nowy rytm, w którym będziesz je realizować. Magia trwa już bardzo długo, ale teraz tak wiele rzeczy łączy się w tym samym czasie.

To czas na eksperymenty, czas sięgania po nowe poziomy Światła i doświadczania ich na różne sposoby. Jesteś bliżej niż myślisz, bo Magia jest z tobą cały czas. Poczuj to połączenie głębokiej kochającej Ziemi. Masz piękny wewnętrzny system równoważenia, który jest Magiczny. Nadszedł czas, aby zwracać uwagę na ten system równoważenia. Czasami jest to bardzo frustrujące, gdy widzisz na zewnątrz pewne rzeczy, które są bardzo niesprawiedliwe lub okrutne, a tutaj widzisz inne rzeczy, które są piękne i Magiczne.

Naucz się słuchać z drugiej strony zasłony, czerpać elementy do życia i kreacji od Istot, które są Mistrzami Światła. Pomogą ci współtworzyć i pamiętać Kim Jesteś. Na Ziemi wydarzy się więcej rzeczy, ale możesz znacznie ułatwić wszystkim tę jazdę, jeśli tylko trzymamy się za ręce. Będzie więcej przechodzenia, ponieważ tutaj jest więcej energii.

Zamiast skupiać się na różnicach, poszukaj sposobów, w jaki ludzie są podobni. Wiedz, że wszyscy jesteśmy częścią siebie, nawet jeśli się ktoś nie zgadza. O tym należy pamiętać, ponieważ to właśnie otwiera twoje kanały do Nowego Świata. Rodzina Światła jest kanałem Świadomym. W Domu nie ma różnic, wszystko jest perfekcyjne i wszystko jest połączone. Wszyscy jesteśmy częścią siebie, tak jak na Ziemi, tak i w Niebie.

Jesteśmy tymi, których szukaliśmy przez eony. Jesteśmy Miłością, której szukamy. Im bardziej zaangażujemy Miłość jako podstawę naszego życia, tym bardziej poszerzamy naszą rzeczywistość, w której wszyscy korzystają jako rozległego horyzontu możliwości.

To czasy wzrastania w JEDNOŚCI! ….. której – Miłość i Radość * Pokój i Obfitość * Harmonia i Wolność – to podstawowe częstotliwości. Akceptując siebie bezwarunkowo, rodzimy świat coraz JAŚNIEJSZY. Witaj w Domu, witaj na nowej planecie Ziemi.

7 thoughts on “Życie na Ziemi jest bezpieczne.

  1. Dziękuję bardzo za piekne słowa.Bardzo bym chciała znaleźć się w tej rzeczywistości, ale nie jestem chyba jeszcze na nią gotową.Bede się starać z całych sił,bo ta rzeczywistość nigdy mi nie pasowała.

    1. „Nie jestem gotowa”, „będę się starała” to wbite nam programy, przekonania, które warto odrzucić prostą intencją „decyduję się być szczęśliwa teraz”. Wiem z doświadczenia że samo powiedzenie nie działa, początkowo trzeba włożyć trochę pracy w uważność, ale efekty są wspaniałe. Pamiętam, jak mówiłam przez łzy „jestem szczęśliwa, bo taką chcę być” teraz odkładam telefon po rozmowie z bratową będącą w szpitalu, odwracam się od bluzgającego na mnie kogoś i …biorę oczyszczający oddech i cieszę się deszczem za oknem, bo mam czas dla siebie, na refleksje i odpoczynek, zachwycam się młodymi liśćmi na drzewach lub w ciszy planuję jak pomóc dzieciom lub komuś z mojego otoczenia. Powodzenia kochana. Wiele pracy jeszcze przed nami ale damy radę 🙂

  2. Nie potrafię w słowach wyrazić wdzięczności serca za wszystkie przeczytane słowa i usłyszane przekazy pełne miłości i światła.Wszystkie one głęboko poruszają moje serce.Tak się cieszę,że jest ktoś kto przypomina mi na każdym kroku kim jestem i przebudza moją świadomość.Tak się cieszę ,że w końcu wiem , że nie jestem sama.To wielka i cudowna praca , którą wykonujesz droga siostro i oby jak najwięcej ludzi mogło usłyszeć twoje przekazy .Ja jestem przeszczęśliwa od kiedy po raz pierwszy usłyszałam Ciebie oraz twoje rozmowy z przyjaciółmi. Jeszcze raz dziękuję, dziękuję 💖 i dziękuję 😊.Z serca pozdrawiam.

  3. Dziękuję dziękuję dziękuję 🙂 Warsztaty an Mazurach mnie wołają, zapisałam się z radością i wdzięcznością na listę rezerwową:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *