Jesteś transferem Miłości.

Jesteśmy w stanie wzniesienia, doświadczając intensywnej ilości Światła. Niektórzy przenoszą się już na płaszczyzny Istnienia o wyższej częstotliwości, zaczynając tu żyć. To przestrzeń, w której nie musisz już dostosowywać się do żadnego zewnętrznego standardu. To Boskość, która jest Miłością poza wszelką wyobraźnią. Ciało czuje każde słowo wypowiedziane na ziemi, energetycznie, psychicznie, celowo i niezamierzenie. Masz poszerzoną odczuwalną Świadomość, iż jesteś tunerem swojej własnej rzeczywistości i zawsze doświadczysz tego, do czego się dostroisz.

Kiedy wibrujesz na częstotliwości Miłości – która jest twoją esencją, twoją najgłębszą i najprawdziwszą naturą – czujesz się DOBRZE. W częstotliwości Miłości kończysz wojnę między twoim umysłem a piękną Duszą. Dusza wprowadza w kolejne tajniki, ucząc skupiać energię, która tworzy światy i pomaga, aby jej marzenia płynęły do ciebie w łasce. Tu, jesteś w Miłości, w jej czystym, nieskażonym, spokojnym uznaniu WSZYSTKIEGO. Widzisz Miłość w każdych warunkach i czujesz się wspaniały i wolny.

Gdy smakujesz piękna i wdzięku Miłości, nie ma już innej opcji, która by cię satysfakcjonowała. Stoisz wysoko wobec wszystkiego, co jest ciemne – rzucając swoje własne, piękne Światło. Z tego stanu transcendentnego zestrojenia, jesteś otwarty na przepływ życia w sobie. Jesteś Światłem, nieskończonym i wiecznym. To rzeczywistość, w którą wkraczasz jak do Domu…..w którym się rozszerzasz i wypełniasz swoją Świadomością. Przepływ twojego Światła jest znacznie większy niż przepływ, który stawia opór.

Miłość eskortuje cię do coraz wyższego aspektu Światła / twojego gwiezdnego kontekstu, byś stawał się kosmicznym transferem do Serca Ludzkości. To Święte połączenie, za którym zawsze tęskniłeś w swoim Sercu. Trzymaj się tego połączenia i pozwól temu, co Święte, otwierać coraz szerzej i głębiej, twoje Serce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *